Нашите second hand находки - тема 42

  • 82 213
  • 758
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 14 786
Да,роклята от Мания ли е?
А другото е към всички,ако някой е попаднал на читав сайт или фб страница. 🤗
Сега пак погледнах поста,сигурно Всичко по 5 е сайт някакъв? 🙈 Извинявай,аз реших,че е секция или раздел нещо в Манията.

Последна редакция: сб, 02 май 2020, 16:20 от Anyyyone

# 436
  • Мнения: 2 780
Не, не е от Мания. От група във фейсбук. Там всичко е по пет лева. Повечето неща са с етикети.

# 437
  • София
  • Мнения: 4 711
Не, не е от Мания. От група във фейсбук. Там всичко е по пет лева. Повечето неща са с етикети.
Може ли линк? Благодаря!

# 438
  • Мнения: 2 780
Не, не е от Мания. От група във фейсбук. Там всичко е по пет лева. Повечето неща са с етикети.
Може ли линк? Благодаря!

Опасявам се, че не мога да предоставя линк.

# 439
  • Мнения: 2 070
Знаете ли дали в Мания Тракия Пловдив събират торби с дрехи и какво дават в замяна? Тези дни.

# 440
  • София
  • Мнения: 5 547
Знаете ли дали в Мания Тракия Пловдив събират торби с дрехи и какво дават в замяна? Тези дни.
Не знам за точно тоя магазин, но на мен за дрехи занесени в техните контейнери ми дават ваучер за 20%, който обаче не може да се комбинира с други отстъпки.

# 441
  • Мнения: 35 110
А то винаги има други отстъпки и така и не можах да си ползвам ваучера аз

# 442
  • Мнения: 2 070
То остава HM тогава, но на центъра няма да ходим, пък май по моловете са затворени. Благодаря Ви 🙂

# 443
  • Мнения: 2 780
Трите за 10 общо. Оказаха се нови и неупотребявани.
Скрит текст:



# 444
  • София
  • Мнения: 4 548
Вчера в Мания Младост 1 (София) на контейнера за дрехи пишеше, че временно не приемат.

# 445
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 752
Някому да се намира кодче за отстъпка в Ремикс-а? Харесах си една рокля, но ми е много скъпа..

# 446
  • Мнения: 2 611
Някому да се намира кодче за отстъпка в Ремикс-а? Харесах си една рокля, но ми е много скъпа..
Май няма персонални кодове. Направи си нов профил и ще ти даде минус 10лв с код welcome
За поръчка над 40лв, аз пине друго не знам за итстъпка от тях.

# 447
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 752
Благодаря ти! Роклята е 100+ , та всяка идея е welcome Wink

# 448
  • Мнения: 2 611
Благодаря ти! Роклята е 100+ , та всяка идея е welcome Wink
Я, да я видим. Обичам много рокли Simple Smile

# 449
  • Мнения: 758
Здравейте, може да ми кажете в кои магазини в София има читави детски дрехи? Преди купувах от Мания, но напоследък само боклуци зареждат. За магазина в Хаджи Димитър и Суха река говоря, в другите не знам как е.

Общи условия

Активация на акаунт