Безкофеиново кафе?

  • 2 053
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 147
И аз пия кафе - предимно безкофеиново, но и по едно кофеиново си позволявам някои дни и не виждам разлика, даже една вечер след като реших, че последното папане на бебчо е минало си пийнах едно силно еспресо, но се наложи да храня после, бебчо си спа като къпан, никаква реакция. Така че явно си е до бебе. Пробвай и ще видиш дали действа на твоя бебок Peace

# 16
  • Мнения: 2 381
Пий 2 пръста кофеиново слабо в малка чашка веднага след кърменето, изпий го на терасата и дишай дълбоко от свежия сутренен въздух - разкърши се ...

Мисля, че ще си супер ободрена и готова за бебешкия денонощ.  Mr. Green Heart Eyes
Мммм, звучи ми примамливо.
Досега не съм си и помисляла за кафенце.Но ще опитам Simple Smile

# 17
  • Мнения: 3 205
Най-добре ще разбереш, ако пробваш. Примерно след някое по-голямо сутрешно кърмене, когато душата е по-склонна на дългичка почивка  Laughing
При нас се оказа, че кафе и кола не се отразяват въобще. Ако е решил да спи, от нищо не му пука.

# 18
  • Мнения: 2 467
При нас се отразява на беба и заместих кофеина с Инка. Ми смотано е, ама свикнах. Сега съм пристрастена инкаджийка   Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 097
Аз пия безкофеиново по 200 мл дневно  Mr. Green
реди да забременея пиех по толкова обикновено, но заради бебето спрях  Rolling Eyes Пих и аз ИНКА през бременността, и с него се свиква.
То май повече е на психическа основа  newsm78

# 20
  • Мнения: 942
Аз си пия безкофеиново кафе по един-два пъти на ден ипонякога си позволявам и бяло фрапе,а на бебка не и се отразява изобщо, но виж с шоколада не е така(при нас).аз не че съм по сладкото,ама шоколад неотказвам и сега ми е малко трудно,като хапна шоколад и бебка става неспокойна.Що така -незнам.а кафето изобщо не и повлиява.

# 21
  • София
  • Мнения: 250
Аз още не съм се престрашила да пия кафе, виж кола си пийвам отвреме на време, но не съм забелязала да и действа. Шоколад също си позволявам, не знам какво ми става напоследък ама мнооооого ми се яде сладко.

# 22
  • Мнения: 3 478
И аз си пия безкофеиново всяка сутрин, проблеми не сме имали.

# 23
  • Мнения: 790
Винаги съм пила кофеиново. С ниско кръвно съм и с радост прегърнах разрешението на гинеколога да си пия по едно по време на бремеността.
Като родих продължих да пия по едно малко - то прозвуча като ракия май - веднага след кърмене.

# 24
пия по едно истинско кафе на ден от няколко седмици. По време на бременността не си позволявах кафе и сега и две глътки направо ме удрят в петите.  Mr. Green А бебка само пръцка и се хили, обаче все пак гледам да е веднага след кърмене.

# 25
  • Мнения: 2 309
Е много ми е чудно как успявате да ги целите да пиете кафе веднага след кърмене Rolling EyesАз понякога кърмя точно след 5 минути, само Али знае кога ще спи и кога ще яде.

Иначе по темата - забелязала съм, че фрапето и действа безотказно, направо все едно тя го е изпила, та внимавай с нес кафетата.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 686
Ами пробвах и не видях някаква промяна. Той така или иначе си реве и не спи, така че пак си беше същата работа, само дето аз бях като нов човек  Laughing

# 27
  • Мнения: 232
Тинтири- минтири, вземи пробвай една сутрин как ще ти подейства кафето на теб и на бебето и от там на сетне спокойно си пий ако не виждаш промяна в поведението на дребосъчето. Аз колко работи не пиех и не ядях....но лека полека се оказа, че Ванката изобщо не е претенциозен към това, което аз ям. Може и при вас да е така.
И при нас е така - сега си пийкам.Не се притеснявай,пробвай.Наблюдавай го и готово.ЧЕ НИЕ ДА НЕ СМЕ РОБОТИ.И ние хич не спим,не е колики - просто си се буди още човека.Ама пък да ми е ЖИВ И ЗДРАВ ДА РАСТЕ!НАЛИ!АРЕЦЕЛУВКИНАБЕБОЦИТЕ И ПРЕГРЪДКИ НА МАМИТАТА.уСПЕХ МИЛИЧКА С КОЛИКИТЕ - ДА МИНАТ И ЗАМИНАТ И ВСИЧКО НАЙ. newsm10 smile3521 newsm62  love001 newsm51

# 28
  • Мнения: 952
аз до 4-я месец не пиех никакво кафе,чак се чудя как съм издържала ама сякаш нямах такава потребност от него. След това почнах с безкофеиново, но по барчетата редовно си ми носеха кофеиново, което обаче не пречеше на малкия защото аз пиех само сутрин, и то след като съм го накърмила.

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Аз си пия всеки ден по едно безкофеиново - пък знам ли какво ми носят  Mr. Green, но не виждам да и се отразява, тя така или иначе колики си има.

Общи условия

Активация на акаунт