Носите ли фамилиите на съпрузите си?

  • 12 872
  • 337
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 260
Да.И аз съм с фамилията на съпруга ми.Когато бебето се роди и то ще е с неговата фамилия-а  ако аз си бях оставила моята нямаше да сме всички с еднакви и щеше да ми е странно  Stuck Out Tongue

# 301
Не.Никога не бих си сменила фамилията за чужда!

# 302
  • Мнения: 11 032
Предпочитам варианта с " - "  Peace

# 303
  • Мнения: 446
Не изчетох всички отговори, но едва ли има комбинация като моята - бащината ми фамилия и след тирето - бащиното име на съпруга ми. Така настоя свекърва ми, защото "тя цял живот мразела фамилията на свекър си". Е, това не й попречи да ми натяква после, че не съм се отказала от бащината си фамилия. Сега съпругът ми си има свое фамилно име, аз се представям само с моята фамилия по баща, а на децата фамилно е бащиното име на мъжа ми. Едва ли някой би се досетил, че сме едно семейство...

# 304
  • Мнения: 7 005
Не я взех. Решението ми беше продиктувано от това,че съм последната от моя род.По-добре родът ми да умре с мен, отколкото да изчезне. Децата ни ще носят неговата.

# 305
  • Мнения: 696
Малко OFF - колкото пъти видя заглавието на темата все го прочитам "носите ли ФИЛИИТЕ  на съпрузите си". В първия момент се зачудих даже за какви филии става въпрос! (явно тотално съм ....)

# 306
  • София
  • Мнения: 1 070
Не.Запазих фамилията си и от това не произтече никаква драма защото той самия ми го предложи SunglassesПознайте кой беше обаче инициатора Hug

# 307
  • Мнения: 910
И аз съм с тире!Харесвам си фамилията! Peace

# 308
  • Мнения: 711
Смених си фамилията и сега съм с неговата.  Laughing

# 309
  • София
  • Мнения: 6 743
Да, нося я.Харесва ми  Hug

# 310
  • Мнения: 127
Мииии преди 21 год даже не съм и мислила за фамилииии.Отиваш подписваш брак и осъмваш с неговата фамилия newsm78
Представям си ако бях казала че не искам неговата фамилия----всички видове родители щяха да са на уши и рогове--ма и от мен нямаше да остане нищоооо Laughing

# 311
  • Мнения: 2 040
Да, нося я .. мое желание, въпреки в съвета изрично ми казаха, че може с тире ..

# 312
  • Мнения: 1 493
Мииии преди 21 год даже не съм и мислила за фамилииии.Отиваш подписваш брак и осъмваш с неговата фамилия newsm78
Представям си ако бях казала че не искам неговата фамилия----всички видове родители щяха да са на уши и рогове--ма и от мен нямаше да остане нищоооо Laughing

Не е така !
Моята свадба беше преди 29 години , а съм с тире !

# 313
  • Мнения: 3 932
Не, присъединила съм го...

# 314
  • Мнения: 2 085
Нося я.Повече ми харесва от моята Peace

Общи условия

Активация на акаунт