Обвързани с МЪЖ ОВЕН - 2

  • 33 204
  • 471
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 663
Джулая, твоя Овен мартенски ли е?
Имам опит с мартенски, не вдена доста време сигналите ми докато му казах директно един ден. 😂
Мартенски е Joy Но сигурно и другите планети му мътят сензитивността...
Скрит текст:
Луна в Телец
Венера и Марс във Водолей

Аз не му знам кое къде му е тъй като не зная час, но като му изстрелях директно ме гледаше като отровен от гъби😂 ( аз като един Стрелец как да не му кажа😂)
После 2 дни се чудих как аджаба от толкова подмятания не е вденал. Малоумен ли е.

# 151
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 839
Аз не му знам кое къде му е тъй като не зная час,
Час ти трябва за асцендента и кои планети в кои домове попадат. Но самите планети в кои зодии са - излизат и без часа.

# 152
  • Мнения: 663
Джулая, това ще се провери в такъв случай. 😇

# 153
  • София
  • Мнения: 10 586
Ако имаш интерес към някого, бъди интелигентен. Кажи на човека - привличаш ме, харесва ми с теб...
Това не е никак присъщо на рибите.

И на овните - да са гадатели.
Малко сме си флиртаджии и това, че сме се смяли на тъпите шеги на някого, не значи автомачно, че искаш тоя човек в леглото си...
А и говорим за хора 20+, нали? Тия намеци и глупости - тийновете си ги въртят.

# 154
  • Мнения: X
Рибката да не прави филм предварително. Овенът ще си покаже, ако има интерес.

# 155
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Мога да се съглася в Fearnot. Овенът, когато има интерес към някоя личност го показва открито.
Познавам един единствен мъж под тази зодия.
Смело казвам, че е много изкусен флиртаджия. Пълен е с изненади, непредвидим. Страхотно и премерено чувство за хумор. Богат е на жестове. Галантен. Защитаващ. Аз лично го чувствам като "сигурен гръб". Носи ми спокойствие на душата. Понякога се разбираме само с погледи, нещо което аз смятах, че не е възможно. Допълваме се по много параграфи.
Не е имало кавги помежду ни. Ако е имало повишаване на тона, то е било в момент, в който някой от нас е бил ядосан от трета страна, и това повишение е просто споделяне, за да ни олекне.
Ако трябва да говоря от негово име, да, харесва му да е обект на обожание, на възхищение. Комплиментите също добре му понасят. И защо не?! Съвсем заслужено.

# 156
  • Мнения: 674
Далеч не всички Овни са напористи ловджии. Както и не всички си набиват голямото его на който им падне. Но наистина имат едно такова високо мнение за себе си. Не винаги с покритие. Склонни са да мислят, че другите са на по-ниско ниво от тях.

А мъжете като цяло (от всички зодии) са доста скарани с женските сигнали. В този ред на мисли - аз бях активната във флирта с моя Овен. Той така и не разбрал. Аз съм Рак. Той схвана рязко, че имам силен интерес към него, чак когато на рожденния ми ден той беше единствения поканен Joy И от тази вечер започна връзката ни.
Хахаааа, и при нас връзката започна точно по същия начин! Simple Smile))

# 157
  • Мнения: 1 485
Ново инфо от овньото - подхвърлили му за ново излизане, подсмихвал се. Нищо не казал, по-скоро бил съгласен. Май наистина се има за голяма работа и много вървежен и ще се припада по него. Казах на моята дружка, че може да излезем и без него. Според нея бил от тези, които трябвало да ги натиснеш да подемат инициатива. Аз не мисля така. И не мисля да правя нищо!

# 158
  • Мнения: X
Вие оня ден сте се запознали, значи той не е част от компанията или бъркам? В такъв случай я излезе отново с вас, я не. Но аз пак не разбирам къде ти е драмата. Ако има нещо да става, ще стане от само себе си. Пресилваш много нещата и то с човек, с когото все още нямате нищо общо. Така дори и да имате някакви шансове за развитие ще ги пропилееш.

Аз да се оплача от моя овньо, че не обича да ходи на море. Зорлем го навих за една седмица през септември, останалата част от почивката ще ни е на планина. Ей, не ги разбирам хората, дето не обичат морето. Макактакабе 😂

# 159
  • Мнения: 674
Аз също повече обичам планината, красотата, гледките, изкачвания, пътечки, полянки... По-хубаво ми е от морето, по-точно от плажове.
А аз искам да питам по-вещите в зодиите - каква е разликата между мартенските и априлските овни?...

# 160
  • Мнения: 663
Wild wind, аз познавам и от двата месеца, разлика има но да уточня, че ато цяло между хората има разлика ако ще в един ден да са родени.
Мартенските, са по-спокойни, уравновесени , отзивчиви и със страхотно чувство за хумор. Априлските са по-сприхави, избухливи като че ли. Палят от четвърт. Пак казвам това не означава, че всички са така.

# 161
  • София
  • Мнения: 10 586
Мартенските, които познавам, са адски несериозни.

Арвен, пак ти казвам - това, че сте си прекарали една весела вечер, не значи, че гледа на теб като на Жената. И се чуди как лееекичко да отклони интереса.
А ти вече му налепи сума етикети ...
Не се прави така.

# 162
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Арвен, като малко дете си.
Не виждам сериозно отношение от негова страна.
Едно излизане/изпращане не означава нищо.
Вярно, че от овен до овен има разлика, но  хабер си нямаш един такъв  екземпляр като реши, че иска дадена жена, какво настоятелност и ухажване е. Чак се задъхващ, защото не смогваш на скоростта му.

# 163
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 839
хабер си нямаш един такъв  екземпляр като реши, че иска дадена жена, какво настоятелност и ухажване е. Чак се задъхващ, защото не смогваш на скоростта му.
И после Овенът може рЕзко да изгуби интерес....

# 164
  • Мнения: 211
Арвен, без да ми се обиждаш, обаче ако се вкарваш в такива филми, то мъжа овен не е за теб.
Дори и да има интерес и в последствие да стане нещо, то Овньо много бързо ще се ориентира в тази ситуация с филмите и ще избяга с 200.
Моя опит показва (вуйчо ми е овен, имам приятели - мъже овни, моя приятел е овен), че те бягат "като дявол от тамян" от всякакви такива дълбокомислени обърквации и не харесват жени, които късат маргаритки "обича ме, не ме обича".
За мен мъжа овен търси равностоен партньор/опонент, иначе губи интерес, ако не на секундата, то адски бързо.
Пак ти се извинявам, ако съм груба, но аз съм скорпионка и тактичността не ми е първа сила, а в случая ми се виждаш обнадеждена (от едното му кавалерско отношение, което е типично за всички овни, които познавам) и се надявам да не се разочароваш или сама да си прекъснеш пътя към него ✌️

Общи условия

Активация на акаунт