Обвързани с МЪЖ ОВЕН - 2

  • 32 447
  • 471
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 115
Хаха луната в Скорпион не е много ок, в Лъв е в пъти по-добре, моята е в началните градуси и ме е лишила от ревности и обсебвания типични за Скорпион. Иначе Деви имам приятелка Дева с АСЦ Близнаци готина е , отзивчива и точна.Познавам още няколко личности Дева, мудни всезнаещи, апатични. Това идва в повече на моята огнена природа и бунтарски нрав. Както се казва всичко си е до човек. Simple Smile

Жена Дева с асц. Близнак е по-добре, от жена Дева с Асц. Скорпион... Grinning Не е лош човек но... има едно но.

# 106
  • Мнения: 661
Lina😂😂😂 може и така да е. Около мен от маса Скорпиони, Близнаци, Овни говоря за жени разликата е огромна. Нямат нищо общо. А една от Скорпионите е толкова залупена, че да се чуди човек какъв Скорпион е. Не им знам АСЦ и Луни, още повече като заговоря  за Астрология се почва едни дебати какви глупости са това. За това си го спестявам. А и аз не съм толкова веща, чета интересно ми е но съм далеч от компетенция. Съвсем повърхностни са ми знанията.
А какво ще кажеш за Лъв? Обожавам ги и жени и мъже Simple Smile

# 107
  • Мнения: X
Дами, само да припомня, че темата е за мъж Овен Simple Smile

# 108
  • Мнения: 661
Дами, само да припомня, че темата е за мъж Овен Simple Smile

Така е, отплеснахме се. Извинете за спама.🙏

# 109
  • Мнения: 636
И аз съм щастливо омъжена за Овен🤣
При нас нещата не вървят изобщо, започвам да мисля за раздяла.Тревожа се само за дъщеря ми,която е на 6 год.и е много чувствителна и много обича баща си.Незнам как ще го възприеме.
Напослрдък е станал адски комплексар.Когато сме вкъщи -горе долу бива.Но пред хора ли сме-все той е прав,все той знае всичко(а всъщност изобщо не е така),обича да влиза в спор и дори когато му изложиш факти и обосновка ,го завърта така че пак той да изглежда прав 🙄
По принцип аз не му спестявам нищо и той още повече откача.Мисля че и с финансите имаме проблем ,т.к.горе долу вземеме еднакви заплати ,а аз постоянно му казвам как мъжа трябва да може да храни семейство и т.н.Това явно го комплексира много,щото има ли някой с нас не спира да приказва какъв апартамент купил за мене ,каква техника ....Пък то колкото той купил,толкова и аз ...вадим по равни.Според вас аз ли прекалявам като му говоря така ?

# 110
  • Мнения: 666
Според мен не е добре. Независимо дали е овен, всеки мъж би се комплексирал, ако жена му му натяква, че не печели повече от нея. А в днешно време, когато много семейства едвам свързват двата края и много хора остават и без работа, е неоснователно. Работи и допринася за сем.бюджет, не виждам смисъл от нагнетяване на напрежение в и без това напрегнатата обстановска като цяло в страната и навсякъде.

# 111
  • Мнения: 636
Да може би е така,усетих се🤭
Но как да реагирам като постоянно говори,че всичко той е направил?Оф не мога да се справя.

# 112
  • Мнения: 3 094
Ааа те са си такива. Каквото и да свърши, сам ще се похвали. И мен ме дразни понякога, все едно аз нищо не правя.
Може би най добрия вариант е и ти да се хвалиш.

# 113
  • Мнения: 8 905
whiteflower, абсолютно бъркаш като му говориш така!
Моят, ако някой му направи забележка, направо откача. Под "забележка" разбирай и най-минимален намек, че не е бил перфектен във всичко. Дори само мнение, различно от неговото, веднага го провокира към скандал.

То не, че аз като си го знам какъв е, успявам всеки път да действам тактично. Ами не успявам - и аз съм човек и имам свое мнение. После дълбоко съжалявам от целия ад, който се изсипва отгоре ми. Но уви - първите 25 години съвместен живот явно не са ми били достатъчни, за да се науча кога да замълча...

# 114
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Цял живот да се мълчи и да се стъпва на пръсти...не си е живот. Човек да подтиска себе си, за да му е рахат на някой друг.

Повечето Овни, които познавам не са кибритлии. Може би, защото са 50+ и са го израстнали Joy

# 115
  • Мнения: 636
Моят не е кибритлия,но найстина няма как цял живот да не изказвам мнение и да критикувам.
Опитвам се да бъда рязка и да разбере,че моето мнение не струва по малко от неговото.

# 116
  • Мнения: 8 905
Моят не е кибритлия,но найстина няма как цял живот да не изказвам мнение и да критикувам.
Опитвам се да бъда рязка и да разбере,че моето мнение не струва по малко от неговото.

И аз тъй се опитвам, но ефект нула...

С годините обаче ми е все по-трудно да забравям, прощавам и да започвам всичко отначало. 
Той, когато хубаво ми развали настроението, вече е ОК. Но с мен не е така.

# 117
  • Мнения: 666
Хаха, нали! И после се чудят на тебе кво ти е и защо ти е, той вече забравил...

# 118
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
Хаха, нали! И после се чудят на тебе кво ти е и защо ти е
Овен да се чуди какво ти е?! Абсурд Joy

# 119
  • Мнения: 8 905
Овен да се чуди какво ти е?! Абсурд Joy

Абсолютно!
Много точно си хванала същината на характера.

Общи условия

Активация на акаунт