Обвързани с МЪЖ ОВЕН - 2

  • 33 067
  • 471
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 3 123
За астралната карта - ще попитам свекървата за час на раждане и ще пусна тук.
Моя пък хич не е придирчив, яде каквото има, не прави проблеми ако нещо не е сготвено както трябва.

# 196
  • Мнения: 672
Активни определено! Във всяко отношение. Моят без напрежение и динамика, смяна на планове или решения в последния момент, без това не може не може да живее. Това да знае всеки ден от толкова до толкова какво се прави, пък отпуснатост, бездействие... Това не би го понесъл... Парадоксът е, че се и нерви! Викам - е хем в спокойствие не можеш да вирееш, хем в напреженията и бързанията се нервиш! А, де.... А аз, най-способната на бездействие и мързелуване зодия - везни, обичам всичко да става по най-лесния и без усилия начин...

# 197
  • Мнения: 4 808
Активни определено! Във всяко отношение. Моят без напрежение и динамика, смяна на планове или решения в последния момент, без това не може не може да живее. Това да знае всеки ден от толкова до толкова какво се прави, пък отпуснатост, бездействие... Това не би го понесъл... Парадоксът е, че се и нерви! Викам - е хем в спокойствие не можеш да вирееш, хем в напреженията и бързанията се нервиш! А, де.... А аз, най-способната на бездействие и мързелуване зодия - везни, обичам всичко да става по най-лесния и без усилия начин...
И аз съм везна и обичам всичко да планирам, и това най-много ме изнервя у него - все да решаваме спонтанно, все в последния момент...

# 198
  • Мнения: 672
И все по по-сложните начини Grinning
В последния не, ами в най-най- последния! След седмица мога да излизам в отпуска, още не казва къде и дали някъде мисли да ходим... Казала съм варианти, отговор ще има деня преди тръгване. ....

# 199
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Как търпите - не знам. Живот на стенд бай не мога да живея. И аз обичам да има ясноти - къде, кога, как. А не "ставай и заминавай" и винаги да има един "for emergency" багаж до вратата Joy С моят Овен нямам такива проблеми. Може би си е изчерпал динамичния запас на по-млади години. Ама мноооого динамичен професионален и донякъде личен живот. Обича да си планира това-онова, няма проблем да се съобразява с другите. Даже твърде много на моменти. Може би Луна в Телец и Марс във Водолей при него са си вид контра на перпетуум мобилето.

Но имам друг много близък Овен...да ви кажа ли от колко време се каним да ходим заедно аз и той на вилата му, която е зад граница?! Joy Иначе той пали и си ходи. Сложното му е, ако трябва да се стикова и съобразява с друг човек и да следва план. Ама наистина не понася дългосрочните планове, освен ако не са неговите. И други пъти така сме се уговаряли, но за по-краткосрочни ангажименти - излети, излизания на заведения с общи приятели. Сигурно на 3 уговорки - 1 се случва. На краткосрочните "днес в 14ч ще дойда за еди какво си" - няма проблем. Супер точен и спазва.

Между другото - масово първите ваксинирани около мен са Овни (мъже и жени) Bowtie Не 1 или 2ма.... Както каза една Овенка - "Не искам нещо да ме спира и да го мисля постоянно"

# 200
  • Мнения: X
Аа, не така. Някои везни сме много активни 😁

С моя в активността сме се напаснали, но мен друго ме влудява. И той не обича дългосрочните планове и лавира, за да ги избегне, обаче моята мания за ред и дисциплинина не го оставя намира. Няколко пъти се случва да направим планове да ходим някъде, той е ентусиазиран - аз планирам, резервирам, правя графици кога ще гръгнем, какво ще видим и т.н. и той три дни преди пътуването ми вика: “Абе искаш ли да не ходим там, а да ходим еди-къде-си”. Викам ааа, не, не си познал. Сега тръгваме където сме планирали, следващият път на другото място. Вече все по-рядко се пробва.
Досега само за пътувания сме се карали 😂

# 201
  • Мнения: 4 808
Вашите овни обичат ли да пътуват? Моят докато го накарам да заобича, голяма мъка беше. Все не бил момента, все имало нещо по-важно. И като ми писна, резервирам, купувам билети и казвам: "Аз тръгвам, ти ако искаш, идвай!" Идва, къде ще ходи, сега даже сам дава идеи за дестинации. Обаче голям страх бра първите няколко пъти със самолет, но вече свикна. Синът, и той овен, още не можем да го качим на самолет със сестра му. Иначе не е припрян, планира, но пътуването трябва да не е далечно и по най-краткия път от т. А до т. В. Обаче с кола. Той е в първия ден на овена.

# 202
  • Мнения: 568
Въобще с мъж Овен, запомни че нямаш контакт с възрастен, а с дете на 2-3 години..
А защо е така? Това нали е мъжкарска зодия, инатлива, с его? Не са ляляля Близнаци или скок-подскок Стрелчета.
Е, да де. Те децата не са ли инатливи? В голяма част от случаите - безмислено.
Мъжкари са овните, но само на пръв поглед.. в един момент ти светва, че май ти си по-мъжът във връзката..

# 203
  • Мнения: X
И моят не обича самолети. Обича да пътува, само ако отива някъде на планина. С дестинациите правим взаимно компромиси, защото аз планината не я тача много, а лятото ако не отида на море все едно не съм жива.

Най-обичам като засъбира багажа преди пътуването. Винаги сутрин преди да тръгнем, в най-последния момент. Всеки път ме убеждава как събирал багаж за 20 минути, да не се притеснявам Joy
Последния път трябваше да станем, да пием кафе и да тръгнем към 8. Аз в 8 без десет бях на вратата, а той тепърва почна да вади саковете и да се чуди в кой от всичките да сложи дрехите, пък после кои дрехи точно да сложи, тая тениска ли, оная ли, а самобръсначки да взима ли, а къде са му тъмносините чорапи, а джобното ножче? Чакай да ходи до магазина и т.н. и т.н. Трябваше преди три часа да сме тръгнали, а той още си търсеше тъмносините чорапи. И колкото повече го подканям, толкова по-голям става хаоса и повече се бавим. Пия трето кафе и си викам "Фиър, бъди дзен, трябва да си дзен...." Joy

# 204
  • Мнения: 3 123
Моя обича да пътува и море и планина навсякъде би отишъл, планира всичко. Но най ме дразни като реши да се приготвя да излиза дали за работа, дали за разходка, дали за детето - то са 15-20 минути приготовления, фърчи навсякъде като самолет, това да вземе, онова, товари багажи, облича се и накрая все нещо е забравил. Аз се стягам за 5 минути и все го чакам.

# 205
  • Мнения: 4 808
Моят се приготвя много бързо и все ме чака и мрънка, а после се започва: "Къде са ми ключовете?", "Забравих си документите" и все нещо търсим в последния момент.

# 206
  • Мнения: 2 210
Преди 3-4 дни се повреди кафе машината в дома на моя овен. Аз му казах, че вероятно машината има проблем с калка, защото, за съжаление, препаратите не почистват всички части (не че изобщо някога я е чистил си мисля аз...). Каза още тогава, че ще я занесе на ремонт, като, естествено, не пропусна да провери няколко пъти става ли или не.. И така всеки ден проверява ще тръгне ли или не, като не пропусна да спомене, че ще я занесе на поправка.. До вчера. Няколко пъти един след друг пак се пробва, изхаби кафе и се чуди, и ядосва, че не става. Аз пък му се чудя не разбра ли от първия път, че има проблем с котления камък. Вътрешно ми стана дори смешно, че недоумява и при други обстоятелства бих му казала нещо закачливо, но точно тогава бяхме скарани и реших, че не е моментът.

# 207
  • Мнения: 661
Ей страхотни разкази🥳 Моя съм го научила да не планира нищо за след месеци, не обичам и ако планира нещо да е в по-кратък период. Спокойно чака всичко до последния ден и става какафонията дори аз която все тръгвах в последния момент се научих пикрай него поне ден, два преди почивката да стегна куфарите😂 ден два не мога по-рано. Веднъж преди години тръгнах на време и си изпуснах полета, това да ми е за урок🤣

# 208
  • Мнения: 1 884
Здравейте,видях темата и понеже се интересувам от мъж овен😁искам да ви попитам някои неща,да ми дадете съвети💚дамите коите сте тук  вашият човек е овен въпросите ми към вас са следните 🙂
1. Ако го игнорирам ще го накарам ли да ме търси ?
2.Да го оставям той да ме търси или и аз него от време на време.
3. Ако ви харесва казва ли ви го веднага или не ,тоест прикрива ли си?
4.Обича ли той да води парада а вие да тичкате след него и да го възхвалявате?

# 209
  • Мнения: 568
Здравейте,видях темата и понеже се интересувам от мъж овен😁искам да ви попитам някои неща,да ми дадете съвети💚дамите коите сте тук  вашият човек е овен въпросите ми към вас са следните 🙂
1. Ако го игнорирам ще го накарам ли да ме търси ?
2.Да го оставям той да ме търси или и аз него от време на време.
3. Ако ви харесва казва ли ви го веднага или не ,тоест прикрива ли си?
4.Обича ли той да води парада а вие да тичкате след него и да го възхвалявате?
1. Да, но само ако си му интересна.
2. Ем.. трябва да покажеш и ти някакъв интерес, все пак..
3. Веднага ще разбереш.
4. Ми че то кой не обича това, не зависимо от зодията Simple Smile))

Общи условия

Активация на акаунт