Сполучливи имитации на маркови парфюми - 31

  • 89 866
  • 747
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 803
Цяла седмица го разносвам, на Заг,номер 385

# 16
  • Мнения: 386
Nell,благодаря за новата тема! Чудесен е Si Passion на Заг,и най-хубавото е, че изобщо не прилича на класическия Si(когото не понасям).Вече ме зарибихте и мен с тези Аristea,ще ги преслушам скоро.Дано само да го има Mon в Елитис,преди да е свършила промоцията.

# 17
  • Мнения: 1 327
Новите Заг
Мъжки - Bad boy CH
Дамски - Narciso Rodriguez pure musk
Idole Lancôme
CK enternity Flame

# 18
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 056
Ооо и аз ги видях новите на Заг и нямам търпение да ги пробвам. Сега разносвам Куатрето и много ми харесва. Супер траен е при мен.
С нетърпение ще чакам отзиви за новите. Все си поръчвам на сляпо само по коментари от групата и за сега не съм сбъркала.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 883
Narsico Pure Musk, уау... Кой номер е в Заг? Къде гледате новите аромати? Може ли линк..

# 20
  • Мнения: 1 327
https://www.facebook.com/P-I-Perfume-1461231530808336/
Не знам дали е позволено да поствам ФБ страница, ако е забранено моля да бъда извинена, не е моя страницата

# 21
  • София
  • Мнения: 181
Може ли да ми препоръчате някой траен аромат- елегантен, чист, свеж, без сладникави и ориенталски нотки.

Аз бих препоръчала Омния Кристалин на Булгари.
Наливни магазини на Рефан знам 3 в Люлин и един срещу мол София.
На Мартинез определено трябва да прослушам Мохаве Гоуст на Биредо Sunglasses

# 22
  • Мнения: 2 249
Аз ходих до Мартинез преди малко, но още не са го получили Sad

# 23
  • вкъщи
  • Мнения: 2 453
Ооо нямам търпение за Идол и Муска. В Бургас кога се очакват? На Мартинез какво ново предстои да заредят?

# 24
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 325
Добър вечер, мили момичета, обзета от общата еуфория по Аристеа днес посетих Елитис в Бургас  и какво да видя: там, където се мержелееха рехавите редици на марката бяха наредени като войници абсолютно всички възможни номера. За разкош имаше и щандче с миниатурите им, но.........беда, с ужас установих, че съм без очила..., при което като Колчо слепеца /от Под игото/ започнах да търся някой за съдействие. Пиша тази увертюра, за да разберете колко непредубедена бях в преценката си, когато намерих една любезна промоутърка /на друга марка/ и двете се заехме да разучим новите аромати. Започвам с уговорката, че аз не съм "монгерленка", кожата ми е много хладна за този тип аромати и въпреки всичко останах в плен на техния 132F Mon Guerlain! С едно начало - леко спиртно и малко нахално парфюмът се разви по всички правила, като остави завиден шлейф, силаж и  т.н., трайност... до безкрайност, дори след баня още кънтеше. Браво! Gift Heart Ноооо, така желания от мен 152F Miss Dior беше пълно разочарование, не искам да повлиявам на никого, все пак възприятията ни са различни, но този аромат толкова много се разминава с оригинала, че на няколко пъти попитах момичето за номера. Жалко, наистина, но пък останах приятно изненадана от новата имитационна марка на Елитис, а именно Martin Lion, списъкът им е повече от скромен, но пък ароматите им са много, много добри /според мен/, струват ми се и много трайни, има и някои нестандартни унисекс предложения. Наскоро някой тук търсеше добра имитация на Gucci Rush, смея да твърдя, че тяхната е много, много добра, може би почти толкова добра, колкото на D@P, която според моите стандарти досега беше ненадмината! Sparkling Heart
PS  Nell, безкрайно благодаря за новата темичка!!! Heart

Последна редакция: ср, 30 окт 2019, 23:14 от kolevaangela

# 25
  • Мнения: 1 223
Коя е добра имитация на lancome la vie est belle. От кой сайт сте си го поръчали.

# 26
  • Мнения: 2 249
Коя е добра имитация на lancome la vie est belle. От кой сайт сте си го поръчали.
В началото на темата има описани парфюми и коя имитация е добра на коя фирма. Там е описан и търсеният от вас.

# 27
  • София
  • Мнения: 4 883
Новите Заг
Мъжки - Bad boy CH
Дамски - Narciso Rodriguez pure musk
Idole Lancôme
CK enternity Flame

Кой номер в каталога на Заг е Narciso Rodriguez pure musk?

Няма го в описаните аромати в началната страница. Simple Smile

# 28
  • Мнения: 654
Нел, благодаря ти за новата невероятан тема. Какви ли записки вече трябва да имаме при толкова информация! Адмирации!
В понеделник заминавам в командировка до Турция и сериозно се изкушавам , ако успея, да си купя този път някои препоръчани версии, определено на D&P. Ще си припомня от 1-ва страница кои са техните най- добри версии, а вие дали бихте могли дебело подчертано да ми споменете кои от тях са " ненадминати" ??

# 29
  • Мнения: 1 564
Здравейте,искам да попитам,ако сте ползвали she wood /dsquared/ на ЗАГ дали сте доволни като трайност,и наистина ли се усещат теменужките?Търся точно такъв парфюм с аромат на теменужки и ми предложиха този.

Общи условия

Активация на акаунт