Сполучливи имитации на маркови парфюми - 31

  • 92 740
  • 747
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1 091
Можете ли да ми кажете кой е аромата на номер 042 ,както и новите на Рефан ,че били няколко. 🌹
Много ще съм благодарна! 😊
Има го в списъците на Рефан на първа страница!
Благодаря! 🍀
Мислех ,че не са добавени. 😊

# 661
  • Мнения: 250
Днес си налях Рефан номер 042.
Казаха ми ,че е нов на Герлан.
На първо четене ми хареса много.
Но когато се напръскам с него ще стане ясно дали е моят парфюм.
Можете ли да ми кажете кой е аромата на номер 042 ,както и новите на Рефан ,че били няколко. 🌹
Много ще съм благодарна! 😊

Mon Guerlain Bloom of Rose и е разкошен 😊

# 662
  • Мнения: 390
На същото мнение съм,взела си изключителен парфюм.
Да ви се оплача-днес ходих до Елитис с идеята за 50-ца Good Girl Legere, на Аристеа,но защо ми трябваше да подуша Boucheron Quatre.Ами влюбих се,че той е по-хубав и от на Заг! Веднага реших,че ще се взимаме с него,но ударих на камък.Имаше само от малките(18мл.),но  не си заслужават милилитри спрямо цена.
Така че имам гореща молба към вас-ако попаднете на голямата разфасовка Boucheron,да пишете тук във форума,че е зареден.
И да ви кажа за който се интересува,че са в промоция и са разпръснати на няколко места из магазина,големите и малките не са заедно, като почти всички номера от каталога ги имаше.

# 663
  • Мнения: 1 169
И аз ще съм благодарна ако някой напише новите аромати на Рефан.

# 664
  • Мнения: 22 867
Както си търсех козметиките, попаднах на разни Elode, по-евтини от нотино и makeup, скролвайте надолу. Май ще им пробвам имитацията на Жадор, и без това го харесвам, нещо много ми става любопитно. Simple Smile

# 665
  • Мнения: 1 091
Както си търсех козметиките, попаднах на разни Elode, по-евтини от нотино и makeup, скролвайте надолу. Май ще им пробвам имитацията на Жадор, и без това го харесвам, нещо много ми става любопитно. Simple Smile
Elode ги има в Кауфланд към 10 лв. са ,виждала съм ги и в Лили.
Но в Лили не съм гледала цените.
Пускат ги и на промоция.
И на мен ще ми е интересна имитацията на Жадор.

# 666
  • у нас
  • Мнения: 1 872
Взех черната орхидея на Martin leon подарък да свеки и рещих да пръсна на китката са го видя. Хора, този парфюм няма измирисване. 🙄 Уби ме. Мих се около 5-6пъти със сапун, защото направо ме задушаваше и продължавам са го усещам, че и хората около мен и това от едно пръскане!!! Питам-и другите ли аромати са с такава трайност на Martin leon?
За този цена това си е попадение. За феновете - определено препоръчвам

# 667
  • Бургас
  • Мнения: 1 259
Бях отишла за хваления Мин Грешен на Аристеа , но беше свършил, взех Boucheron Quatre , уникален е, влюбих се в него. И Линтерди взех, също го харесвам, не мога да кажа как са от към близост с оригинала , трайността е средна , не ги усещам много, но може би свиквам с аромата и за това.

# 668
  • Пловдив
  • Мнения: 13 623
Онлайн от къде могат да се поръчат Martin Lion?

# 669
  • Мнения: 2 849
Това което имам на Мартин Лион е доста трайно ,да. Препоръчвам ги!

# 670
  • Мнения: 561
И на мен целият дрешник все още ми се ароматизира от якето, с което бях като тествах на китка Sospiro -Accento преди два месеца може би. Също така, всеки път ми се трансферира уханието от якето на китката като го нося 😳 Ще се купува и той, само да се наканя.

# 671
  • вкъщи
  • Мнения: 2 466
Кои са новите аромати на Рефан? Продавачките там са толкова дръпнати, че никога не казват ако не разпитваш, камо ли дават да тестваш.

# 672
  • Мнения: 1 036
Да похваля и аз Мартин Лайън, имам 2  - Извънземното и Ерба пура, ункални аромати и изключително трайни, много, много съм доволна. Жалко, че във Варна са заредени по няколко вида от мъжки, женски и унисекс, много повече са, но се надявам, че скоро и цялата гама ще е налична.

# 673
  • Мнения: 3 121
Здравейте! Търся си много добра имитация на santal royal guerlain и my burberry black. Ако някой е ползвал някои от тези парфюми ще съм благодарна. Благодаря предварително.

# 674
  • Мнения: 1 072
Забелязах, че и Мат Стар са пуснали своя линия парфюми.
Пръснати във въздуха ароматите са приятни, обаче нищо повече не може да се разбере, заради ужасно недомислените блотери - тънки  гланцирани хартийки с фирменото лого, по които капките парфюм се разливат.  Дано на някой му светне, че така остава миризмата на ново списание само.

Общи условия

Активация на акаунт