Сполучливи имитации на маркови парфюми - 31

  • 92 373
  • 747
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 4 479
Гиза предлагаха Santal Royal Guerlain. Колко добра имитация е - не знам. Поръчай си мостра. Hands V

# 676
  • Хасково
  • Мнения: 224
Здравейте! Търся си много добра имитация на santal royal guerlain и my burberry black. Ако някой е ползвал някои от тези парфюми ще съм благодарна. Благодаря предварително.
На мартинез е много добър santal royal -a

# 677
  • Мнения: 1 043
Моля съфорумките за мнение относно Aristea 160F, който аромат би следвало да е вдъхновен от THIERRY MUGLER AURA. Сам по себе си хубав аромат ли е (субективно мнение, естествено) и доколко успешно имитира първоизточника? Ако може и в сравнение със ЗАГ. Благодаря.

# 678
  • Мнения: 1 380
Не мога да дам сравнение между "Аура" -та  на Заг и на Аристеа, но имам и ползвам "Аура"-та на Заг.  Намирам прилики между нея и "Еден" на Кашарел. Не буквални, но в характера и в звученето. Мисля, че, ако някой харесва единият парфюм, ще хареса и другия. И двата имат "блатиста" нотка, която много харесвам. Аурата е по - рязка, по остра от Еден, може би се дължи на съставката "ревен", която си е доста специфична. Обожавам и двата, но ги нося в жегата, през лятото. Тогава са най - красиви според мен.

# 679
  • Мнения: 1 043
Не мога да дам сравнение между "Аура" -та  на Заг и на Аристеа, но имам и ползвам "Аура"-та на Заг.
Скрит текст:
 Намирам прилики между нея и "Еден" на Кашарел. Не буквални, но в характера и в звученето. Мисля, че, ако някой харесва единият парфюм, ще хареса и другия. И двата имат "блатиста" нотка, която много харесвам. Аурата е по - рязка, по остра от Еден, може би се дължи на съставката "ревен", която си е доста специфична. Обожавам и двата, но ги нося в жегата, през лятото. Тогава са най - красиви според мен.
Благодаря!
Пробвах Аурата на Заг. Нямам представа доколко е близо до оригинала (нещо не съм му фен на Тиери), но сама по себе си е прекрасен аромат. Остава да намеря подходящата женска кожа за него Simple Smile
Куатре в аристейски вариант също е отлично попадение от последните ми проби.

# 680
  • Мнения: 793

Куатре в аристейски вариант също е отлично попадение от последните ми проби.

Имам го и много ми харесва

# 681
  • София
  • Мнения: 4 884
Момичета, споделете добра имитационна парфюмерия в Турция.

# 682
  • Бургас
  • Мнения: 1 259
Куатре от Аристеа е страхотен, как е като близост с оригинала? Много харесвам имитацията но оригинала ми е чужд

# 683
  • у нас
  • Мнения: 1 870
Аз вече на две места не го намирам този Куатре, но пък си взех Скандал и е със завидна трайност. Пробвах и si pasdion и се убедих, че носът ми не е чувствителен към него Sad абсолютно нищо 5 мин след като съм пръснала.... И от него и от този на заг, а си взех 150 мл.

# 684
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Аз вече на две места не го намирам този Куатре, но пък си взех Скандал и е със завидна трайност. Пробвах и si pasdion и се убедих, че носът ми не е чувствителен към него Sad абсолютно нищо 5 мин след като съм пръснала.... И от него и от този на заг, а си взех 150 мл.
При мен е много траен този на Заг. Тъкмо си мислех дали да не го поръчвам, че имам само мостра от 15мл и вече свършва.
Сега се прибирам от Парфен. Взех си Cherry in the air. Повече ми харесва от този на Заг. Страшен. Пробвах отново и Шоколада на Монтал и на излизане от мола, реших да се върна и взех и него. Направо ми се иска да го пръсна и да се излегна да гледам коледни филми. Но трябва да правя сарми Joy много вкусен. Същинско мъфинче. Напоследък съм по сладките аромати явно. Ама ми е густо Heart

# 685
  • Мнения: 19
Здравейте. Търся един аромат на Avon - U by Ungaro . Имах мостри на този аромат и.... влюбена съм в него. За съжаление не мога да го намеря вече. Някой ако знае аналог на него или има макар и мостри ... Благодаря и весели празници.

# 686
  • Мнения: 22 867
Днес получих двата на ELODE -  Blossom EDT и J Aime W EDP. В имитацията на любимия J'adore усещам само едно розово масло, а Blossom май повече ми допадна. За трайност - засега час и половина и двата се усещат, не знам до кога, бутилчиците са симпатични, като за по 10 лева биват, няма да ги подарявам. Всъщност за J Aime ще си помисля още. Колкото и добри да са имитациите, които съм пробвала, е няма, незаменим си е J'adore! Него ще си купувам, достойни заместители явно няма да открия. Simple Smile

Скрит текст:

На J Aime бутилчицата е симетрична, ама фотографката успя да я изкриви, ами,....... толкоз си мога, абе, способна съм! Simple Smile

# 687
  • Мнения: 174
Момичета, предлагат ли се някъде имитации на Betty Barclay?

# 688
  • Deutschland
  • Мнения: 5 480
Надали. Бети Баркли са сравнително евтини, така че се съмнявам да има имитации

# 689
  • Мнения: 470
Здравейте, преди време имаше интерес към Perfume Parlour, аз поръчах десетина неща, предимно парфюмни масла. Ако някой се интересува, ще пиша по-подробно, но с две думи - не съм очарована. Наистина имат огромен каталог, но парфюмите са по скоро подобни, а не близки или еднакви с оригиналните, няма и никакво развитие. Самите масла са и много нетрайни, не повече от час ги усещам, и като цяло базата им ми напомня на течен гланц за устни от началото на 90те от онези с топче.
Единствено Oud Satin Mood MFK са го докарали.
Не препоръчвам и се чудя в какво да ги превърна в свещи ли, в сапун или...

Общи условия

Активация на акаунт