Пътят на честта - тема 5

  • 42 021
  • 794
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 743
Как по американски си хванала торбата Кера. Само дето нашите са с дръжки 😂

# 31
  • Мнения: 774
Фучи как ги е навързала абсолютни приказки от 1001
нощ.Бежанците стоварени като от такси на пъпа на София.Злополука с работника,а Станков направо добър  та чак идеализиран.Керка хич не се трогва,че е безработна ,а най- спокойно си седи под наем в София.

# 32
  • Мнения: 1 164
Антон е плашещ.
Кера добре си живее без работа...

# 33
  • Мнения: 15 296
Въх, взема да става интересно. Историята се разплита от единия и заплита от другия край. Хееей, аз свикнах с тия недомислици, самодейна игра, измислени герои и недодялани актьори и ще ми липсва сериала, че те амен амен го преполвиха. И ако няма втори сезон ще ми е мъчно за тез палячовци.

# 34
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 812
И сега Антон като подгони Кера, или Люлю пак ще я прибере, или направо в Калоян ще се пренесе. Simple Smile

# 35
  • Мнения: 1 293
Кера обаче  и на не се сърди човече пръска 🤣🤣 Напусна я ретроградния меркурий. 🤣

# 36
  • Мнения: 3 439
Мозъкът ми трябва да е на 100% явно (Гледам за н-ти път "Люси" паралелно), за да хареса Плачков като актьор, в противен случай няма логично обяснение на някои от предните постове.

# 37
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 670
Като махнем тъпите реклами, колко време се събира  на епизод да гледаме гениалното творение на Фуча?

# 38
  • Мнения: 683
Първо прочетох коментарите, сега ще пусна епизода. Ма май няма за какво.

# 39
  • Мнения: 3 065
На Плачков не е подходящ гардероба, рамената му още по-теснички изглеждат.
Кой е гардеробиер на целия цирк , на Кера ансамбълчетата направо ме изумяват.
Възможно ли е гжа Халваджан да се занимава и с това , между свиренето на чело, клуба където снимат  , etc?

# 40
  • Мнения: 669
Като махнем тъпите реклами, колко време се събира  на епизод да гледаме гениалното творение на Фуча?

 Събират се 45 мин,засякох го тая сутрин,че и на мен взе да ми действа приспивателноснощи, та си го пуснах по Нова плей.И ми направи впечатление,че в сценарния екип присъства и дъщерята на... Марияна Миланова-Лора Кадурина Simple Smile

Последна редакция: чт, 31 окт 2019, 05:22 от Georgey King

# 41
  • Мнения: 608
И аз мислех, че са наснимани, но явно не са. Обвиненията на Калоян, че Кера е всеможеща, бяха като прекопирани от темите тук...
[/quote]
И нейните нападки към него също, пълна промяна в образа на плахата Кера.

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 26 298
Защо ли Антон я заплашва?

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 3 999
Тоя пък Антон как така ще ги разтовари на такова оживено място?! Rolling Eyes
Да...в центъра на София ....

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 26 298
На Пиротска Grinning
То вярно,че там и в близките улички са най-много,по нелегални квартири и хостели,но и има доста полиция в този район.

Общи условия

Активация на акаунт