Какъв крем за лице използвате? – Тема 16

  • 64 794
  • 742
  •   1
Отговори
# 555
  • Sofia
  • Мнения: 6 941
lili_78, ползвам LR Emergency spray.
Вечерта пръскам червена като рак кожа с температура,  на сутринта е спокойна и с тен.
Лятото взех и на Холика,  но не стигнах до него. Стори ми се много ароматизиран и не посмях да сложа на лицето си.

# 556
  • Мнения: 1 376
Купих си 3D Hyaluronic на Bioten, дневен нощен и околоочен. Нощният хидратира добре, ползвах го два пъти. Дневният не толкова, него само веднъж съм го мазала. За околоочния още нямам мнение, но там не ми е малък проблема. Имам лек обрив на бузата, но мисля че е от нерви, ще се наблюдавам още ден-два.

# 557
  • Мнения: 31 196
Аз ползвам вече дълго време двуфазен серум с мед на Герлен, много го харесвам. Свършва ми, а да съжаление и много скъп, иначе ми прави кожата свежа, с изравнен тен и хубава.

# 558
  • Пловдив
  • Мнения: 5 938
Момичета, за пръв път ще използвам Alpha liquid gold. Как трябва да го нанеса? Препоръчаха ми първите пъти да се нанесе за не повече от половин час. С пръсти ли се слага или с някакво тампонче и има ли значение, дали е сухо и мокро?
Смятам да го слагам през вечер и отвреме навреме ретинол. Имам и още една опаковка на серума с витамин С на Клиник, но ще направя малко почивка.

# 559
  • Мнения: 975
Аз liquid gold директно си го нанасях с тампон, вечер. След това останалата грижа, по-силен ефект има, когато се нанася самостоятелно. Не съм имала реакции и т.н., но е добре да се почне по-бавно, ако ползваш ретинол ги редувай. На мен лично не ми е толкова силен този продукт, в момента съм го спряла, макар че имам още половин опаковка и ползвам на tlc серума. Сутрин е добре слънцезащита да се слага.

# 560
  • Edinburgh-UK
  • Мнения: 685
Здравейте ,дами!Направих си час за премахване на спуканите капиляри на лицето .Надявам се да остана доволна . Козметичката ми препоръча след решаване на проблема с капилярите да си направя и signature facelift(това на бг език химичен пилинг ли е ?) Някой правил ли е ?и дали е доволен ? Също така ми препоръча  след процедурите да ползвам продуктите на Image skincare ormedic .Някой да ги е ползвал?Търся мнения за тях .Благодаря

# 561
  • Мнения: 2 545
Днес по необходимост поднових ползването на хидратиращия гел на Лореал с алое. Имам чисто нова опаковка и я започнах. Изненадващо установих, че кожата ми е леко дехидратирна - от студа ли, от силното парно ли или от това, че съм с настинка1 стоя все на топло и не пия много вода  (просто не ми се пие)  newsm78

В почистването не съм променяла нищо - слагам серуми, кремовете не ги щадя, а и  хидратиращи маски правя от време на време. Обаче кожата си иска още вода Simple Smile .

Може би ще си взема най-после и измиващо олио за лице. Освен това на Нивеа за чувствителна кожа какво друго измиващо олио можете да ми препоръчате? Да е за чувствителна кожа и да не изсушава. И да е нещо по-бюджетно по възможност.

Последна редакция: ср, 15 яну 2020, 19:12 от simpatikonia

# 562
  • Мнения: 83
Маската за лице goddess много ми допада,озарява и освежава кожата.
От кремовете съм ползвала Магическия крем(препоръчвам с две ръце) и нощната версия на Магическия крем(мазен,тежък..въобще нищо общо с дневния).

Според мен силната страна на марката е в декоративната козметика,само хубави ревюта чета за гримовете им,особено червилата.

Здравейте. Как мога да се снабдя с марка ШТ козметика?!

# 563
  • Мнения: 904
Да попитам ползвалите козметика на "Фитокод" дали сте доволни. По-специално се интересувам имат ли козметика за 55+ ,в сайта нещо не виждам такава, даже и някаква за 45+ не виждам да е налична в момента.

# 564
  • Мнения: 975
Oldmama, в доста английски сайтове, като cult beauty. Официалният сайт на cht, има доставка до Бг. Аз когато поръчвам от официалният сайт предпочитам uk-ската версия и си поръчвам с превозвач, иначе спиди ги носят, ако не се лъжа.

# 565
  • Мнения: 9 186
Oldmama, в доста английски сайтове, като cult beauty. Официалният сайт на cht, има доставка до Бг. Аз когато поръчвам от официалният сайт предпочитам uk-ската версия и си поръчвам с превозвач, иначе спиди ги носят, ако не се лъжа.

Извинявай, пише че над 40п. е безплатна доставката до БГ има ли причина /като пример да изчезват?/ за да не си поръчваш директно до БГ?
и за каква кожа са продуктите аз не намирам инфо newsm78

# 566
  • Мнения: 975
Причината е, че в сайта на cht в юк-ската версия цените в паунди за някои продукти са по-ниски, отколкото в европейската версия, където са в евро, не за всички продукти, но има такива. От култ бюти ако ми е под 150 паунда и не е с днл доставката ползвам габко, защото купувам доста др неща, за които ги използвам и просто за мен е по-удобно. Продуктите се водят за всякакъв тип кожа, моята е комбинирана, приятелка, която също го ползва е със суха кожа. Предполагам, че за много мазни кожи през лятото не би бил удачен вариант.

# 567
  • Мнения: 52
Привет момичета Relaxed
Споделям опит и мнение за най- новите фитокремове на CHANEL за лице и околоочен контур
CHANEL LE LIFT .
Това са стягащи кремове, който имат висока концентрация на съставки от естествен произход. В основата им е  растителният концентрат на люцерна, който е толкова ефективен, колкото ретинола.
Леки кремове с нежна текстура.


# 568
  • Пловдив
  • Мнения: 5 938
Някой използвал ли е Clinique Smart Custom- Repair Serum? Имате ли впечатления?

# 569
  • Мнения: 2 772
Някой използвал ли е Clinique Smart Custom- Repair Serum? Имате ли впечатления?
Не, но и на мен би ми било интересно.
Да се оплача,... от няколко дни тествам серум, дневен и околоочен крем Abeille Royal на Guerlain. И за мое съжаление, много ми харесват Disappointed Relieved Много добре попиват, въпреки че при нанасянето се усещат леко плътни и мазни. Кожата е спокойна и много мека. Околоочният е най-сполучливият, който съм слагала напоследък. За 40+ през зимата ми се струват чудесни. До вечерта не усещам опъване и сухота.
Имах и мостра от нощния. Той също ми хареса.
Надявах се да не ми допадат, защото цената им определено не ми изнася, но уви... Сега здравият разум и суетният шопинг маниак в мен са в лют спор Disappointed Relieved
Пробвах и анти ейдж крема на Eisenberg. Той определено не е моя. Ще изразходвам травъл опаковката - не е лош, но не бих купила.

Общи условия

Активация на акаунт