Какъв крем за лице използвате? – Тема 16

  • 64 767
  • 742
  •   2
Отговори
# 630
  • Мнения: 4 611
Не махайте грим с мокри кърпи, изобщо забравете за тях! Твърде са агресивни към кожата с това търкане.

# 631
  • Мнения: X
Чудя се какъв крем да си взема. Ще следя темата.

Последна редакция: вт, 28 яну 2020, 12:14 от Анонимен

# 632
  • Мнения: 94
Дами, изчетох всичките ви коментари и виждам че сте доста навътре в нещата по отношение на грижата за лице. Бих искала и ви моля да ми препоръчате околоочен крем за торбички и подпухналост както и крем за лице. Кожата ми е комбинирана или по скоро нормална не много чувствителна.На 40год. съм до момента използвах крем на Eucerin.и не мога да кажа че съм възхитена.Но ми се иска да инвестирам повече май в околоочен крем защото мисля че проблема ми там е по- голям. Ще кача снимка на лицето ми.Не че нямам и бръчки и отпуснатост,но торбичките повече ме тормозят.

# 633
  • The Evergreen State
  • Мнения: 1 152
Диана, ако поровите в интернет ще намерите много съвети за досадните торбички, грижата е комбинация от крем и малко помощ с други трикове които вероятно вече сте се информирали но не пречи да спомена. Имайте под ръка сутрин охладени торбички чай от лайка които да ползвате като компрес, помага също колелца студена краставица както и студен компрес с каквото имате под ръка. Може да държите крема за очи в хладилника. Спете на по-висока възглавница както и избирайте по-здравословна вечеря (солта или консумирането на алкохол причиняват задържането на вода в организма). Прегледайте за всеки случай бъбреците си но в много от случаите си е просто ген.
Колкото за избора на крем знам че има такива с охлаждащ ефект, марка не мога да препоръчам (имам алергия към кремове за очи и не мога да ползвам) но на пазара има много избор, сигурна съм че тук ще се отзоват с препоръки на марки кремчета.

Последна редакция: вт, 28 яну 2020, 11:39 от Athena

# 634
  • Мнения: 94
Athena, Благодаря ти! всичко което си написала го правя. Направо се изморих да изпробвам какво ли не ,от една седмица съм в лутане на това да си намеря нещо подходящо. Вече направо ми се иска някой да ми каже вземи си това или онова и да се свършва. Аз съм наясно ,че няма как да изчезнат но поне малко да има видим ефект от някой продукт+ всичката друга грижа която полагам. Една Дама по назад в коментарите прочетох че е доволна от този продукт,намалял подпухването и почити съм навита да го взема .

# 635
  • Мнения: 22 902
Серумът на The Ordinary с кофеин нали беше за проблеми с клепачите под очите? Може да опиташ с него.

# 636
  • Мнения: 94
И него го чакам да заредят в Дъгласа да си го поръчам видях че е изчерпан . Иначе от там си поръчах  серум и масло пък да видим

# 637
  • Мнения: leet
Според мен козметиката не помага за справянето с торбичките, независимо дали е скьпа или не. Аз не видях ефект серума с кофеин на Оринари

# 638
  • Мнения: 94
И аз се съмнявам да получа ефект,но ще опитам. Да попитам ползвали ли сте кремчета от тази марка за лице май се спрях на този, но искам мнението ви . Имат и околоочен

# 639
  • Мнения: 22 902
И аз се съмнявам да получа ефект,но ще опитам. Да попитам ползвали ли сте кремчета от тази марка за лице май се спрях на този, но искам мнението ви . Имат и околоочен
Имаше цяла тема за марката Филорга във форума.С търсачката ще излезне.

# 640
  • София
  • Мнения: 4 712
Някоя от вас да е ползвала нощна маска за лице на Юриаж...?

# 641
  • Мнения: 326
Някоя от вас да е ползвала нощна маска за лице на Юриаж...?

Аз съм я ползвала лека гелообразна текстура има. Приятна е, но имам съмнения, че ми запушва порите иначе е хубава. Кожата ми е нормална, като зимата винаги е дехидратирана каквото и да правя. На мен не ми е достатъчна само тази маска за нощна грижа. Има тестери в аптеките можете да си отсипете и да я пробвате.

# 642
  • Мнения: 2 586
Вчера купих кремчето на Арома с хайвер (дневен). Днес сутринта го сложих. Веднага попи, без да мазнее и си усещах кожата хидратирана цял ден. Имах и мерак на новите кремчета на Арома, но в Елитис ги нямаше.
Това беше един от най-лошите кремове, които пробвах миналата година, заедно със слънцезащитния Avon Anew. Майка ми, която е с плътна и относително добре изглеждаща кожа ( на 57 години) ми го прехвърли, а харесва точно такива кремове. Първите 3-4 дни го усещах перфектно, но с всеки изминал ден попиваше все по-бавно. За 10 дни успя да ми запуши порите и да ми предизвика сърбеж. С парафин на челна позиция, няма как да очаквам нещо хубаво. Опитът ми доказва, че точно парафинът ме дразни, а не алкохол денат (стига и той да не е много напред в състава). Парадоксално, но веднага се сещам за 2 много любими мои крема: крем-гел Идеалия на Виши и Антипигмент на Юсерин.Алкохол денат там е на второ-трето място, но кожата ми изглежда чудесно с тях.

# 643
  • София
  • Мнения: 4 712
Аз я имам тази маска, но колкото и странно да прозвучи ме е страх да си сложа, имам чувството че ще ми стане нещо на лицето от много време... Цяла нощ, не съм ползвала досега така в а маска

# 644
  • Мнения: 2 586
Просто идеята за маска, която не се отмива ти е чужда. Приеми го като нощен крем и пробвай.

Общи условия

Активация на акаунт