Есента при нас дойде с октомврийче на ръце 2019 - Тема 1

  • 17 712
  • 769
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 383
И ние сме будни , но поне заспа снощи в 11 и сега чак стана гладна настървена хахаха. И така до 12 ма обяд спи като максимум още веднъж два пъти да се събуди да хапне по малко , но само яде и заспива веднага без будуване и разговори с пердето. Успявам да поспя и аз с нея до обяд и после излизаме.

# 676
  • Мнения: 375
Ама какви са тези вълшебни пердета? И ние искаме такива!
Моята дъщеря след вчерашното ядене точно на два часа, ама цял ден, спа от 22 до 5 и 30! Сега похапва и явно игрите ще започнат от рано днес!
Вие кка сте с разходките? В хубавото време не се прибирахме, но сега все ме е страх да не я простудя. Много се сърди за зимната шапка. Чудя се да търся ли друга или да въвеждам ред от малка:stuck_out_tongue_winking_eye:
Пожелавам ви усмихнат ден, с поне една дълга дрямка!

# 677
  • Мнения: 77
Какво давате за колиики ,аз смених инфакол,лефакс,сега сме на биоамика и биогая давам по един път на ден.На каква температура даржите децата.

# 678
  • Мнения: 77
Какво давате за колиики ,аз смених инфакол,лефакс,сега сме на абоколикен и биогая давам по един път на ден.На каква температура даржите децата.

# 679
  • Мнения: 404
Нашата бебка иска постоянно на ръце. От вчера имам нова идея за придобиването вечер. Слагам я м_у нас и като заспи я местя в леглото й. Засега 2 пъти работи. Скоро чакам и гнездо да видя дали ще й е ок.
Иначе за будна, май аз съм по нощите. Тя спи, аз подреждам и се къпя. Време не остава значи.

# 680
  • Мнения: 77
Нашата бебка иска постоянно на ръце. От вчера имам нова идея за придобиването вечер. Слагам я м_у нас и като заспи я местя в леглото й. Засега 2 пъти работи. Скоро чакам и гнездо да видя дали ще й е ок.
Иначе за будна, май аз съм по нощите. Тя спи, аз подреждам и се къпя. Време не остава значи.
И аз имам гнездо и съм доволна

# 681
  • Мнения: 404
Много е хубаво. Дано и на нея й е удобно като ще е на повече от месец и никога не е спала в такова.

# 682
  • Мнения: 77
Много е хубаво. Дано и на нея й е удобно като ще е на повече от месец и никога не е спала в такова.
Дано свикне мн е удобно местя си го кадето поискам и на гости като ходим.Като го взимам при нас на леглото си го слагам в него да спинка

# 683
  • Мнения: 610
Здравейте, аз имам гнездо и е много удобно, местим го където ни трябва и е сгушена в него спи добре. Спрях биогаята никакъв ефект и от снощи давам биоамика дано ѝ помогне , че беше голямо напъване и ритане и пъшкане, не може нито да яде, нито да се наспи така, а и ние. Буди се към 04:00 и почва сага с коликите. Иначе бебка не пропуска хранене яде като вълк, няма такъв апетит 😁 мислим, че никога няма да спи повече от 2:30 часа, а съответно и ние.
На нея се бели лицето, но сякаш от акнето не мога да преценя, но не го мажем с нищо, само го минавам с мицеларна вода.
Правите ли гимнастика или е рано още, ние ѝ правим масаж след къпане въпреки че ни казаха 2 на ден масаж, но тя или спи или яде и то няма как два пъти, обръщам я и по корем от първия месец, не ѝ харесва много.
На разходка сме винаги щом не вали, вчера бяхме два пъти и спа много добре в количката на чист въздух.

# 684
  • Мнения: 469
А засичали ли сте ,какво количество изяжда бебето за 24ч. Това за Ам, защото от гърда май трудно се определя какъв е грамажа.
Аз имам едно приложение на телефона, в което записвам колко и кога яде, кога спи и по колко и после ми ги представя в статистическа таблица и следя напредъка в храненето. Вчера е изял за 24ч общп 890мл ,с 8 хранения...
Сега се замислих, не е ли много? 🤔

Иначе за колики аз давам Био Амика и Еспумизан Л. Или му действат много добре, или няма колики, поне засега. Не съм разбрала да има дискомфорт. Може би 2-3 пъти се е случвало да плаче вечер, за по 20,30 минути и това е.
То всъщност докога са коликите, до 3-4 месец?

# 685
  • Мнения: 404
Откакто ползвам Колийф, забравихме за коликите.
Сега оба0е друго ме мъчи. Тъпите пъпки по лицето. Да ви кажа дори и не изглеждат като пъпки а по-скоро червени петна като екзема. До миналата седмица бяха по лицето, после 1,2 по вратлето. Ходихме на педиатър и каза че било хормонално. Поотмина за 1 седмица след казана с антибиотична паста о след 2 дни пак е червена. Вчера докато я къпахне видях че има и покрай гърдичките и откачих.
Много съм притеснена и не знам какво да правя.

# 686
  • Мнения: 240
Момичета ,вашите бебчета колко качиха за 1 месец? Колко см порастнахте ? И колко е обиколката на главата след месец ?
Ние вчера бяхме на консултация - роди се 3800 ( изписаха ни 3560) , 52 см .Вчера беше 38 ден - тежим 5400, 59см ... обиколка на глвата 37см ,като той е роден 36см Simple Smile
Иначе 2 седмици бяхме на кърма ,после седмица на кърма и АМ и от тогава сме само на АМ ...
Аз за лицето използвам на мустела хидра бебе сутрин и вечер ,а ако излизаме кремчето на мустела за студ и вятър ,а за пъпките съм много доволна от мустела цикастела - препоръчвам на 100%

# 687
  • Мнения: 375
Ние сме вече на 51 дни и пъпките поспряха да излизат. Имайте търпение, ще се изчистят. Аз със нищо не съм ги мазала.

# 688
  • Мнения: 4 001
И при нас пъпките почти се изчистиха,но тия колики ни разказват играта,вчера плака 3 часа с крокодилски сълзи буквално,направо ми се къса сърцето обикновенно в такива моменти не ми исдържа психиката и аз плача с него..смятам да спра да давам био гая и да започна с биобаланс бейби които е с 3 щама пробиотик..имам абоколикен който е на същия принцип като колйфа,но като го давах каточе ли се засилваха,да ви питам правихте ли си фотосесия с бебоците?Много ни се иска да направим но нз дали малкия ще е благосклонен да изтърпи да бъде сниман без да реве...

# 689
  • Мнения: 404
Ние за 1 месец сме качили 1 кг. Тук никой не мери сантиметри.

Общи условия

Активация на акаунт