Ползвали ли сте.......свещички Гино- певарил

  • 31 351
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 169
да и не съм доволная

# 16
  • Мнения: 241
Ползвах ги почти постоянно - но са само със временен ефект  Cry

# 17
  • Мнения: 1 104
Да, аз съм ги ползвала профилактично преди да забременея  и бях доволна.  Сега лекарката ми препоръча някакъв мехлем - Клотримазол или нещо подобно, било за препоръчване пред глобулките, поне при мен. Лекарите си знаят работата. Но и преди не си спомням да са ми препоръчвали повече 5-6 свещички, 15 ми се виждат доста.

# 18
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 711
Ползвала съм Гино-Дактарин и съм доволна. Следващото изследване беше чисто!

# 19
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
ползвам сега

# 20
  • София
  • Мнения: 2 967
Ползвала съм Гино-Дактарин и съм доволна. Следващото изследване беше чисто!

МНОГО СА ДОБРИ!!!

# 21
  • София
  • Мнения: 679
При първата си бременност съм ги използвала мисля 4 пъти, много съм податлива на гъбички и само те ме спасиха. Сега положението е по-добро до сега проведох 2 курса по 15 дни дано не се наложи до края да има и трети. Досега винаги са ми помагали срещу гъбичките, не се притеснявай няма да ти навредят повреме на бремеността.

# 22
  • Мнения: 588
Гино Певарил 150 мг, слагат се само 3 пъти вечер.
Ако са Гино Певарил но от 50 мг, тогава се слагат 15 дни.

Слагах поне три пъти по време на бременността тези от 150 мг, изчистват се гъбите, но временно за съжаление, екстри са на бременността.

Сега след като родих имах веднъж гъби, ползвах един курс Гино Певрил 150 мг и от тогава да чукна на дърво не са се появявали гадовете.

Много по - удобно е да се ползват ударно тези дето се слагат 3 дни, направо не мога да си представя 15 дни да слагам...  Sick

# 23
  • Мнения: 653
Гино Певарил 150 мг, слагат се само 3 пъти вечер.
Ако са Гино Певарил но от 50 мг, тогава се слагат 15 дни.

Слагах поне три пъти по време на бременността тези от 150 мг, изчистват се гъбите, но временно за съжаление, екстри са на бременността.

Сега след като родих имах веднъж гъби, ползвах един курс Гино Певрил 150 мг и от тогава да чукна на дърво не са се появявали гадовете.

Много по - удобно е да се ползват ударно тези дето се слагат 3 дни, направо не мога да си представя 15 дни да слагам...  Sick

  Peace и аз така
ползвах ги по време на бременността, но тези от 150 мг, няма страшно

# 24
Ползвах ги по време на бременността. Лекарят ми каза, че ефектът ще е временен, но, за учудване, ефектът беше траен Mr. Green Аз направих 2 курса по 15 дни, тъй като бяха по 50 мг. Но май вторият курс си беше излишен... Странични ефекти не съм имала Peace

# 25
  • Мнения: 111
Ползвала съм ги два пъти по време на бременността и съм доволна.Жалко,че няма гаранция за повторно нападение...

Общи условия

Активация на акаунт