ОТКРАДНАТ ЖИВОТ: Kръвни връзки.ТЕМА 91

  • 35 269
  • 733
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 40 699
Мерси за темата!

Дано поне Мазови разнообразят епизода Simple Smile

# 16
  • Берлин
  • Мнения: 4 474
Благодаря за темата.

Само, че този дето се оплакваше от автора на миналата тема да бе я направил. И да не стават обърквания за кого говоря, става дума за Папурчето!

Дайте инструкция как и ще направя следващата. Фен клубът на М и З сте много докачливи. А мисля,че в поста си бях повече от ясна и не съм обиждала никого.
Както и да е. Ще пусна следващата, щом ви е важно

# 17
  • Мнения: 489
Благодаря за темата!

# 18
  • Мнения: 6 159
Благодаря за темата !
Включвам се за всеки случай , може пък да стане интересно все някога Thinking

# 19
  • Мнения: 8 997
Благодаря за темата Flowers Rose
Аз да попитам като някаква невежа,кой в крайна сметка е сменил бебетата(Калин и Алекс) и с каква цел?
Някой ,който гледа от началото сериала да ме осветли,моля.Може и да е коментирано ,но не помня Simple Smile

# 20
  • Берлин
  • Мнения: 4 474
Дъртият Генадиев,защото синът му е имал здравословни проблеми

# 21
  • Мнения: 9 374
Благодаря за темата Flowers Rose
Аз да попитам като някаква невежа,кой в крайна сметка е сменил бебетата(Калин и Алекс) и с каква цел?
Някой ,който гледа от началото сериала да ме осветли,моля.Може и да е коментирано ,но не помня Simple Smile
Иван Генадиев ги смени, а Кръстева беше с него, но не успя да го спре. Смени ги, защото Алекс се роди болен и с малък шанс за оцеляване, а те с Жени са чакали детето много дълго.

# 22
  • Мнения: 8 997
Благодаря,ясно.Но какви проблеми има Алекс?И това не знам Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 9 557
Амбър, старият професор Генадиев. Алекс е бил болен още от раждането и не е имал особен шанс за живот. Направил го е заради Жени, за да е щастлива и да има дете

Със сърцето е бил проблема.

# 24
  • Мнения: 5 846
Нещо проблем със сърцето.

# 25
  • София
  • Мнения: 7 886
Иван Генадиев смени болният си син за здраво бебе.
Кръстева знаеше защото беше дежурният педиатър.
Съсипа и нейния живот.

# 26
  • Мнения: 8 997
Ей много сте отзивчиви всички,благодаря.
Мен пък не ме дразни Генадиева,просто ми е тъжно за нея.
И Романова не ме дразни,тъжна и самотна жена има нужда от компания.На работното място много връзки се завързват,само че не е здравословно.И Калин не е човека за тази цел.

# 27
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 726
Благодаря за темата!

Вече ми е в повече Женя, ама много.

Жената в катастрофата може да е получила удар, да е загубила съзнание. Катастрофата може да не е била чак толкова силна.

# 28
  • София
  • Мнения: 27 142
Благодаря за темата. Simple Smile
Дано днес е по-раздвижен епизода, че умрях от скука тази седмица.

# 29
  • Мнения: 8 997
Хората ,които ме дразнят са Кунка и Петмезов.Еднакво неприятни и с гласовете и рецитирането си,а пък и с действията си.
Боби определено започва да ми харесва.Има вече в него една тежест,сериозност,принципи.И откакто си ремонтира гласчето,май и играта му задобря.

Общи условия

Активация на акаунт