ОТКРАДНАТ ЖИВОТ: Kръвни връзки.ТЕМА 91

  • 35 301
  • 733
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 9 374
Изобщо не заслужава Алекс да си мълчи пред баща й и да го отнася, за да й запази достойнството. Чест му прави, че не казва нищо.

# 721
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 801
А Калин и Наталия що се месят...? Калин нещо загрижен за бившата?

Напълно нормално е да се поинтересуват и двамата какво се случва с брака на брат му. Едно семейство са.

Това ли беше присъствието на Христо? Добре че не вдигнаха голям шум, защото тъпичко. След Пепе и Коко се появи с някаква измислена история.

В следващия епизод ще има Тасев, дано се появи и Нора, че ми липсват.

# 722
  • Мнения: 9 374
За сефте виждам качено краткото промо. Grinning Ето го: https://play.nova.bg/video/ochakvaite/season-0/ochakvaite-2019-1 … -stolen-life-utre
Да вземат да качат дългото, че ми е по-интересно.

# 723
  • София
  • Мнения: 8 932
Христо как изведнъж разлюби Кая, чак на друг я прехвърля. Явно ще напуска сериала. Биляна бременна от друг - достойна дъщеря на баща си. Пенев все повече ми харесва

# 724
  • Мнения: 9 054
Да, как можах да забравя да спомена Пенев. Чакам си аз да го загаджят нали с Кунка уж имаше изгледи, горкият само с кафето се целува Joy

# 725
  • Мнения: 9 374
Да, как можах да забравя да спомена Пенев. Чакам си аз да го загаджят нали с Кунка уж имаше изгледи, горкият само с кафето се целува Joy
Първо Мазов трябва да каже на Кунка какъв пич е Пенев и тогава може да стане. Joy

# 726
  • София
  • Мнения: 9 558
На мен ми хареса епизода. А на Кая и Алекс им се получава далеч по-добре от на Кая и Христо.
Бях сигурна, че Биляна е бременната. Няма логика да е от Алекс, но ако не е от него, много лесно ще му разчистят пътя за събиране с Кая.  Интересно ми е какви са ги заформили.
Табаков нали смени лечението, очаквах при Жени да има ако не подобрение, то поне да се забави процеса, а пък то, обратното, май нещата при нея се влошават.

Последна редакция: ср, 20 ное 2019, 22:06 от rosi_ta

# 727
  • Мнения: 1 429
Аз не ги гледам съвсем подробно последните серии,но Кая и Христо се държат както в съседния сериал Жаки и Киро.Веднъж не ги видях да се целунат или прегърнат.Сухари отвсякъде,а не помня в предния сезон така ли бяха.

# 728
  • София
  • Мнения: 4 429




Откраднат живот - С08Е42
 
Епизод: 42

 
,
се отварят без всякакви добавки на МОБИЛНИТЕ,
но за да се отворят на КОМПЮТЪР,
 на браузърите трябва  да се инсталира
 разширението Native HLS Playback
      



  ЛИНКА може да се пусне и във  VLC player  


# 729
  • Мнения: 9 286
Пенев и за мен се превръща в любимец . Духовит, самоироничен ,с много точни реплики. Превърна се от циничен бездушен лекар в състрадателен и всеотдаен към пациентите си такъв. Това е хубава трансформация 👍

  Христо защо се върна... ,нямаше нужда,цялата история с атентата и Дарина ми е като кръпка . Кая и Василев да се вземат и да си се утешават взаимно ,мисля,че имат шанс. А че Кая все реве и се мръщи са виновни сценаристите ,такава и е ролята .

  Не видях промото ,но Мирослава с Петмезов не ми се вижда да е за добро. Петмезов крие нещо , при последния им разговор той направи много странна гузна физиономия и каза,че всеки крие нещо.

# 730
  • Мнения: 9 374
Аз не ги гледам съвсем подробно последните серии,но Кая и Христо се държат както в съседния сериал Жаки и Киро.Веднъж не ги видях да се целунат или прегърнат.Сухари отвсякъде,а не помня в предния сезон така ли бяха.
На Христо хич не му е до прегръдки и целувки, пък и той е едва от един (вече два) епизода тук. Предишния сезон не бяха така чак.

Петър пък пред Алекс направо описа себе си с това, което му каза преди да излезе от стаята. Той като се оплеска едва едва се реши да остави Галя и накрая пак се отказа, сега тръгнал на Алекс да говори.

# 731
  • Мнения: 336
Много сополиво начало, но спагетите няма да ги върна, че пак съм гладен. Дебили, пропуснаха манджата и сега ще се напият с виното и Краси ще извади един нож а ла Бонка...

Може ли Пепе без Коко, който също го травмират от най-ранна детска възраст да носи на бой, че сигурно яко го пердашат като раберат кой е баща му и как се подиграва на хората със сутиени ...

Я билетите се появиха пак, но нещо друго ще се мачка в лекарската стая ...

Пената яко е лапнал по Кунка щом прояви такова разбиране към пациента ...

Айде да съберем пари за самолетен билет на Биляна, за да е драмата пълна Simple Smile Или по скоро за тест за бременност и за частен детектив кой е бащата ...

Случайната сцена със сутиена добре се получи. Да вземат да отидат на концерта все пак.

Сменили са нескафе машината с нова Simple Smile

Ех тия пенсионерки ... Simple Smile

Явно следващият епизод ще е посветен на Чаки. Този излезе по-глям злодей от Фотев и Жокера взети заедно ...

# 732
  • Мнения: 5 478
Еххх, ще хване пътя Христо пак. Така му се зарадвах... Обаче тая връзка тяхната с Кая е мъка. Ми те една седмица пълна нямат без драми...

Биляна според мен ще е бременна от друг, с когото вероятно е изневерила на Алекс.

# 733

Общи условия

Активация на акаунт