По-малко време за пране, повече време за вас

  • 11 078
  • 533
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 712
На първо място големият ѝ капацитет от 8 kg.Това,че спокойно можеш ако си забравил някоя дреха да я добавиш по време на работа на уреда.И не на последно място съкращаването на времето за пране и по-ниската консумация на енергия.
Предпочитам два отделни уреда пералня и сушилня.Такива и ползвам вкъщи.

# 106
  • Мнения: 644
Намаляване времето за изпиране, бабъл технологията ме впечатлиха. Комбинирана пералня със сушилня за мен е идеално, тъй като няма място за два уреда.

# 107
  • Елхово
  • Мнения: 1 393
Предпочитам комбиниран уред, защото заема по-малко място

# 108
  • Мнения: 75
QuickDrive™ основно заради икономията на време и на ток. И Air Wash също много ми харесва.
Колкото на въпроса какво предпочитам пералня без или със сушилня тук няма замисляне - определено със сушилня.

# 109
  • Бургас
  • Мнения: 909
Винаги ама винаги забравям нещо което е за пране, да го сложа в пералнята, та доста ми хареса допълнителното поставяне, при започнало изпиране

# 110
  • Мнения: 1 150
Всичко в пералнята е впечатляващо, но може би най-много от всичко - двойния барабан.

# 111
  • Мнения: 221
Времето на пране + сушене,  може да е само 59 минути! Убива всички бактерии при сушене само с пара! Супер!

# 112
  • Мнения: 6 005
Отложен старт би ми бил най - полезен.
В момента съм съсъ супер висок клас пералня miele, цената няма да коментирам.. а уви. Няма отложен старт.

# 113
  • Г. О.
  • Мнения: 1 713
Привет. Всички нови функции ще са ми от полза и бих се радвала да мога да ги ползвам. Предпочитам отделни уреди, стига да имам достатъчно пространство за да си ги позволя.

# 114
  • Мнения: 4 660
Предпочитам отделни уреди, но на този етап бих пробвала комбиниран такъв. Новите функции ме впечатлиха и ми биха били от голяма полза. Харесва ми икономията на енергия, премахването на алергените, дори и с по-ниски градуси на водата, бързата програма и възможността за добавяне на забравена дреха. Simple Smile Вие сте перфектният помощник на една жена в борбата с алергените и упоритите петна.

# 115
  • Пловдив
  • Мнения: 2 793
Възможността за това да събира повече дрехи мисля, че ще е едно от доста полезните неща, също така и намаляването на времето за пране до 50%, а консумацията на енергия – с 20%. А това за сушилнята аз не съм и фен, защото смятам, че прането трябва да се суши по естествен начин

# 116
  • Мнения: 1 133
Предпочитам уреда да не е комбиниран, но за съжаление нямам място за два отделни. Иначе ме впечатли антизалепващото покритие на реотана.Водата в дома ми е изключително варовита и това ми се струва добро решение.

# 117
  • София
  • Мнения: 61
Здравейте, и аз се сдобих с комбинираната пералня със сушилня Samsung Eco bublle. Днес реших да я изтествам и да пусна програма за пране със сушене. Дрехите ми бяха памучни около 4 кг. Четейки упътването не открих такава програма освен тази 59', но тя е за малко пране. Оказва се, че грябва да пускам първо пране и после сушене. Има ли програма без да се налага да включвам отделно сушене, която да пусна и спра и да извадя сухи дрехите. Благодаря ви.


Вида на пералнята е Samsung WD80M4A43JW/LE, а серийният номер 0SVM5ADM100366

# 118
  • Мнения: 998
Впечатлиха ме и биха ми били удобни функциите за добавяне на пране и немачкаемостта на дрехите. Предпочитам отделни уреди, защото съм чела, че са по-добри. Имам място и съм доволна пералня и сушилня да са ми отделно.

# 119
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 047
От година ползвам пералбя самсунг add wash и смятам , че е изключотелно удобно решение за завеяни хора, като мен 😆.

Предпочитам отделни уреди.

Общи условия

Активация на акаунт