По-малко време за пране, повече време за вас

  • 11 076
  • 533
  •   1
Отговори
# 90
# 91
  • Мнения: 758
Възхищава ме как постоянно се мислят, проектират и създават нови технологии в уредите, които ние ползваме наготово. Самсунг определено е лидер в иновациите. Неща, които само преди година са били немислими. Дълбоко впечатляващо е като се замисли човек...Всяка функция улеснява ежедневието, без изключение.
Следващата ми пералня ще бъде комбинирана категорично, заради малкото място, с което разполагам. А и със сигурност митът, че уред сушилня и пералня в едно не вършат качествено работа, ще бъде разбит.

# 92
  • Пловдив
  • Мнения: 515
Харесва ми това, че мога да добавям дрехи след като цикълът на пране е започнал. Много често ми се случва да забравям нещо, например на кой чорап🤣. Харесва ми също и почистването на пералнята и това, че не задържа толкова котленски камък. Предпочитам отделна пералня и сушилня, защото обикновено когато са комбинирани сушилнята има по-малък капацитет от пералнята и след пране трябва да се вадят дрехи за да е ефективна сушилнята.

# 93
  • Мнения: 612
Hygiene Steam ми е фаворит, всички в къщи сме с мн чувствителна кожа и колкото по чисти к без алергени са дрехите по добре. Предпочитам уреди, които не са комбинирани, имаме пералня и сушилна в едно- сушилнята е с мн лошо качество.

# 94
  • Мнения: 2 495
Предпочитам комбиниран уред,поради липса на място

# 95
  • Мнения: 6 538
Бързото изпиране е за предпочитане. Както и възможността за добавяне.
Имам комбиниран уред пералня със сушилня, поради ограниченото място.

# 96
  • София
  • Мнения: 1 358
Add Wash и Eco Drum Clean биха ми били най-полезни. Препочитам самостоятелен уред, защото в момента имам комбинирана пералня със сушилня и не съм доволна от това как суши дрехите.

# 97
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Впечатлих се от функциите 59 Wash+Dry, и възможността  да се добавят дрехи, дори и след като цикълът на пране вече е започнал.
Бих предпочела отделни уреди.

# 98
  • Мнения: 464
Технологията QuickDrive™, която намалява времето за пране до 50%, а консумацията на енергия – с 20%, без да влияе на качественото изпиране.
Бих предпочела да са отделно пералнята и сушилнята, защото имаме достатъчно място.

# 99
  • Лясковец
  • Мнения: 764
Хареса ми  функцията Bubble Soak за упорити петна,идеална за мен с 2 вечно цапащи хлапета,предпочитам комбинирана пералня със сушилня,ще ми спести много време,от кога искам да си купя сушилня,но бюджета все свършва.

# 100
  • Мнения: 625
Впечатли ме антизалепващото покритие на реотана.Водата при нас е много варовита и това е добро решение.

# 101
  • Мнения: 5 128
Най-много ми направиха впечатление опциите за намаляване времето за пране до 50%, а консумацията на енергия – с 20%, както и възможността да се добавят лесно забравени дрехи, след като цикълът на пране вече е започнал. Определено ще са ми от полза.
На втория въпрос - все още нямам сушилня, но един ден смятам да ползвам отделно уредите - пералня и сушилня, чела съм достатъчно, събирала съм отзиви и смятам, че така е по-правилно.

# 102
  • Мнения: 940
Предпочитам отделни уреди, защото мястото което съм определила в дома си, го позволява. Към настоящия момент вкъщи разчитам на пералня Samsung. Предстои ми купуване и на сушилня. Бих се сдобила и с комбиниран уред, стига да поддържа функциите, които са разпределени в два отделни уреда.
Впечатлиха ме функциите eco bubble и eco drum clear.

# 103
  • Мнения: 2 393
Най-много ме впечатли намаляването на времето за пране с до 50% и консумацията на енергия с 20%. Предпочитам комбинирана пералня със сушилня, поради липса на място.

# 104
  • Мнения: 10 201
Всичко посочено би ме улеснило, но съм особено заинтригувана от Air Wash. Много искам да проверя доколко е ефективно.

Ако комбинираните уреди можеха да се справят толкова добре, колкото 2 отделни уреда, бих предпочела комбиниран. Но не могат, затова избирам 2 отделни.

Общи условия

Активация на акаунт