По-малко време за пране, повече време за вас

  • 11 124
  • 533
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 514
Add Wash - почти винаги тичам с още някоя дреха към пералнята, след като съм я пуснала. Това определено е моята функция.
Предпочитам пералня със сушилня.

# 76
  • Мнения: 2 668
Впечатли ме антизалепващото покритие на реотана.При варовита вода ми се струва добро решение.

# 77
  • Мнения: 3 546
Функцията Add wash много ме впечатли.

Предпочитам отделни уреди.

# 78
  • Мнения: 1 262
Най-много би ме улеснило възможноста да добавям дрехи при започнал цикъл на пране.Предпочитам комбинирана пералня със сушилня заради недостик на място.

# 79
  • Мнения: 577
Харесва ми Технологията VRT Plus. Предпочитам комбинирана пералня със сушилня.

# 80
  • Мнения: 1 476
Намаляване времето за пране до 50%, а консумацията на енергия – с 20%. Възможността да се добавят лесно забравени дрехи, след като цикълът на пране вече е започнал. Предпочитам отделни уреди- пералня и сушилня.

# 81
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Комбинираната пералня със сушилня ме впечатли много.
Технологията Hygiene Steam у дома би била много полезна и подходяща за малкият ми син на година и половина, тъй като има алергия.
Друго нещо което ме впечатли е размера на уреда за сметка на вместимостта. Пространството в къщи е ограничено и за мен е голям плюс.

# 82
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 779
1. Предпочитам самостоятелна
Eco Drum Clean , ,защото няма да се налага да купувам постоянно препарати за почиатване.

# 83
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 437
Всяка от технологиите е нова за мен и всяка от тях звучи изключително умно измислена. Предпочитам комбиниран уред. Simple Smile

# 84
  • София
  • Мнения: 668
За мен нещо ново е Hygiene Steam, което бих изпробвала с удоволствие. При липсата на пространство по-доброто решение е пералня със сушилня.

# 85
  • Мнения: 1 717
Любимият домашен ел. уред на ММ е пералнята. Всеки божи ден пере,  не може да си легне без да е пуснал пералня (негова си странност,  с която свикнах вече). Това нон стоп използване на уреда обаче има последствия - лятото имахме сериозни проблеми с миризмата от пералнята. Ползвахме разни бабини деветини да я почистим и закрепихме положението за момента. Ето защо съм най-впечатлена от Eco Drum Clean функцията.

Предпочитам отделни уреди, в момента ползваме комбиниран,  но не сме доволни и не използваме сушенето.

# 86
  • Мнения: 2 117
Допада ми изпирането при ниски температури.
А иначе предпочитам уредите да са два отделни.

# 87
  • Мнения: 5 251
Вратата Add Wash™ ви дава възможност да добавяш лесно и бързо забравени дрехи, след като цикълът на пране вече е започнал. Можете също така лесно да добавите изпрани на ръка дрехи, които просто искате да изплакнете или да изсушите чрез центрофуга.

Това определено ме впечатли, защото редовно искам нещо да добавя, но на моята пералня не става. Трябва да източвам водата и т.н за за отворя вратата.
А колкото до това дали какво предпочитам, моите пералня и сушилня са отделни. Предпочетохме това, защото старите модели комбинирани перални, не сушаха дрехите качествено.

# 88
  • Мнения: 15 619
Щом един комбиниран уред може да ми извади дрехите изпрани и изсушени за час - ами супееер!  Харесвам уреди, които съчетават всички удобства, изобретени преди създаването им. Ако един уред ми се предлага с едно удоство, а друг с друго, но не са съчетани в едно изпълнение, за мен са абсолютно идентични и с недостатъци, така че който и да взема, резултатът ще е все същият... Направени не за улеснение, а за излишно разнообразие и безплодни опити да създадеш усещането за нужда у потребителката.
А кога ще измслите пералня, която да пере без препарати? Ето това би било прекрасно. да купя нещо, което ще ми спести освен време, а и пари от друго, та и за опазване на чистотата да помогне....

# 89
  • Мнения: 14 091
Харесва ми, че е по-икономична, намалява времето за пране, подпомага отстраняването на петна, самопочистването.
Предпочитам отделни уреди - пералня и сушилня.

Общи условия

Активация на акаунт