По-малко време за пране, повече време за вас

  • 11 112
  • 533
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 505
Функцията за самопочистване и възможността да добавям дрехи по време на пране ме впечатлиха най много. Пестенето на енергия също е голям плюс. В къщи няма много място и поради тази причина комбинирана пералня със сушилня е най удачния вариант.

# 226
  • София
  • Мнения: 2 670
Най- много ме впечатлиха Bubble Soak, Eco Drum Clean и Air Wash. Писна ми да сипвам препарати за почистване на пералнята. Останалите функции са идеални за хора с малко дете, като мен, което се цапа постоянно. Петната се махат доста трудно и само с голямо количество препарат, защото не мога да ги изпера на много високи градуси, поради наличието на брокати и картинки по дрехите Rolling Eyes. Определено бих избрала комбиниран уред, хем е по-удобно, хем пести място.

# 227
  • Мнения: 445
Доста от технологиите на  перални  Samsung ме впечатлиха:
Най- много  биха улеснила ежедневието ни следните функции:
1.    59 минути Wash + Dry , почистване и изсушаване на дрехите само за 59 мин.
2.   Функцията Bubble Soak, която помага за премахването на голямо разнообразие от упорити петна, като петна от кръв, чай, вино, грим и трева.
3.   Hygiene Steam (Хигиенна пара), дълбоко, хигиенично почистване с пара, което премахва дълбоко впитата мръсотия и 99.9% от бактериите и алергените.
4.   Функцията Air Wash , с която дрехите се поддържат хигиенично чисти без вода и препарат.Отстраняването на миризми и бактерии само с горещен въздух.

На този етап нямам сушилня, поради липса на място, за това бих избрала варианта комбинирана пералня със сушилня.

# 228
  • Мнения: 261
Предпочитам технологиите - -VRT Plus  и Add Wash и самостоятелна пералня и сушилня.
 

# 229
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 583
Всички функции на тази пералня биха олеснили моето ежедневие, но бих заложила на VRT Plus™ намалява шума и вибрациите по време на изпиране дори при високи скорости.
Предпочитам пералня и сушилня като отделни уреди.

# 230
  • В царството на мечтите
  • Мнения: 337
Намаляване времето за пране до 50%, а консумацията на енергия – с 20%. Възможността да се добавят лесно забравени дрехи, след като цикълът на пране вече е започнал. Това ме впечатли и ще ми е от полза. Предпочитам пералня комбинирана със сушилня

# 231
  • Мнения: 13 275
Трудно е да се избере само една от технологиите, но не съм имала досега Air Wash и Hygiene Steam, премахването на бактериите е не по-малко важно от доброто изпиране.
Предпочитам комбинирана пералня със сушилня, тъй като пести място, отделно спестява е преместването на дрехите от единия уред в другия.

# 232
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Голям фен съм на решенията, които спестяват време и енергия, затова функцията QuickDrive™, която намалява времето за пране до 50%, а консумацията на енергия – с 20% ме впечатли най-много.
Обичам и мебелите/уредите, които пестят място, затова бих избрала комбиниран уред (в момента съм с такъв и не бих го заменила за 2 отделни).

# 233
  • Мнения: 205
Add Wash ще ми бъде много полезна функция. Всеки път като пусна пералня, се появява някой забравен чорап..
Определено предпочитам комбинирана пералня + сушилня, защото нямам място за два отделни уреда.

# 234
  • Мнения: 612
Всяка от технологиите на новите перални машини Samsung би ме улеснила, но най-много ми харесват Bubble Soak и Hygiene Steam. Досега винаги съм ползвала самостоятелна пералня, но в момента се оглеждам за нов уред и бих искала да пробвам комбинирана, поради ограниченото място вкъщи.

# 235
  • Мнения: 1 045
Eco Drum Clean  е топ .Постоянно купувам препарати за почистване на пералня.Мания ми е ,че е мръсна от вътре.

# 236
  • Мнения: 289
Air Wash ме впечатли. А иначе, аз съм за пералня отделно и сушилня отделно.

# 237
  • Мнения: 1 260
Hygiene Steam осигурява на дрехите дълбоко, хигиенично почистване с пара. Предпочитам комбинирани пералня и сушилня.

# 238
  • Мнения: 503
Много ми допада технологията Eco Bubble™ и функцията Bubble Soak, т.к почти всекидневно се сблъсквам с упорити петна от различен произход, които не падат по никакъв начин.Имам достачно място вкъщи и предпочитам самостоятелни уреди - пералня и сушилня, това според мен позволява повече функционалност в двата уреда.

# 239
  • Мнения: 456
Функцията add wash би била страхотен помощник. Предпочитам отделен уред.

Общи условия

Активация на акаунт