Спам тема (юруш на големите...лафове) от 01.11 до 30.11

  • 54 323
  • 6 097
  •   1
Отговори
# 1 785
  • Мнения: 6 390
я повече самочувствие. софианци всички са хубави
Е, ся вечи шъ съ сбиим. Само да съ нагласим по потници и почваме. Joy /препратка към фчерашното: битки по потници Joy/

Утивъйти сички на конкурс, аз съм по викането. Joy

Начи зарди вашто кюнефе, ходих да чета како е, светнах се, че имам купено маскарпоне и ... ся ше тряя да прая начи. Joy

# 1 786
  • Мнения: 17 623
ау селски потници !!

# 1 787
  • Мнения: 6 966
Тази има уста като дупе на гибон. Откъде изобщо ги намират такива?
Ужасна е.

Купих си нови маратонки и съм доволна. Simple Smile

# 1 788
  • Мнения: 9 842
Стига мераклии. Аз съм следващата Мисис Плеймейт и ще искам 2*20 000 лв., само ако може Кики да ми услужи с краката, че там ми е слабото място.

# 1 789
  • Мнения: 18 323
Ако не си от София, ама дойдеш да живееш тук... разхубавяваш ли се?! Thinking

# 1 790
  • Мнения: 15 619
Ако не си от София, ама дойдеш да живееш тук... разхубавяваш ли се?! Thinking
Значи да идвам и аз. Smile

# 1 791
  • На Марс
  • Мнения: 8 716
Красота от мен извира, отпочнал съм пръва бира Simple Smile

# 1 792
  • Мнения: 15 619
Познах те по маратонките.

# 1 793
  • Мнения: 17 623
Стига мераклии. Аз съм следващата Мисис Плеймейт и ще искам 2*20 000 лв., само ако може Кики да ми услужи с краката, че там ми е слабото място.

зимай и ги да слезе малко до простосмъртните да си видиме очите

# 1 794
  • Мнения: 11 505
Аз праа оназ наполеонова торта. Сложила съм я да стегне у фризера.  Изпекох бутер тестото, разделих го на две. Направих млечен крем и сварих ябълчоци... плънката е от смес млечен крем и ябълки с канела. Отгоре само млечен крем и орехи за разкош

# 1 795
  • На Марс
  • Мнения: 8 716
Аз праа оназ наполеонова торта. Сложила съм я да стегне у фризера.  Изпекох бутер тестото, разделих го на две. Направих млечен крем и сварих ябълчоци... плънката е от смес млечен крем и ябълки с канела. Отгоре само млечен крем и орехи за разкош

По бьостие ли ги готви или скучно Simple Smile

# 1 796
  • Мнения: 6 966
Ако не си от София, ама дойдеш да живееш тук... разхубавяваш ли се?! Thinking
Нищо фрапантно. Само дребни корекции.

Фините прахови частици около Орлов мост правят лек пилинг на кожата и затова софиянки са с най-хубавата кожа. В метрото можеш да се напарфюмираш от чуждите аромати та да ухаеш добре. Косата расте по-бързо по законите на Мърфи, защото фризьорките са скъпарски... А и благодарение на естествения радиационен фон сме по-дългокраки... Бе има за какво да ни завиждат.

# 1 797
  • Мнения: 11 505
Аз и скучно? Невар!

# 1 798
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 414
Седнала съм до една печка, слушам дръвцата как пукат изотвътре и се чудя кога най-рано е общественоприемливо да се добарам до червеното вино.

# 1 799
  • Мнения: 15 619
Значи си размахвала и камшик...

Общи условия

Активация на акаунт