Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (92) - ноември 2019

  • 121 576
  • 2 459
  •   1
Отговори
# 45
  • Сливен
  • Мнения: 4 230
Huawei са ми одобрили розата, прибързано ги упрекнах Simple Smile https://huawei.nha.bg/#design
Като се има предвид, че участват професионални фотографи и художници, знам, че нямам шанс, но понякога и късметът е фактор...
 
Ако може да кажеш,след колко време ти одобриха снимката и я качиха в сайта. Благодаря.Simple Smile

# 46
  • Мнения: 629
4.3. Ако е дигитален дизайн може да е експорт в JPG или PNG. Ако е картина може да е сканирано копие или снимка с фотоапарат, но не и камера на мобилен телефон с друга марка.

Тези от Huawei са опасни... Ами нямам фотоапарат, с какво да си снимам картината...? 😀 ще разберат ли, че съм я снимала с iPhone?
Не вярвам да ми одобрят дизайна, но поне веднъж да опитам.

Изчезнал ми е постът от сутринта, късметлийски месец и много хубави игри и награди! ☺🍀

# 47
  • Мнения: 6 529
Честит Празник!

От никъде нищо...Днес май теглеха наградите  в Спаркса

Благодаря за новата тема Flowers Hibiscus

# 48
  • Мнения: 36 484
Качих я в сряда вечерта - значи след един ден е одобрена.

# 49
  • Мнения: 2 957
Нов месец - нови предизвикателства! Чакам си чашата от лукчетата Simple Smile

# 50
  • Мнения: 6 219
Първите печеливши от Памперс са изтеглени.Честито 😊

# 51
  • Мнения: 777
Здравейте, всички ли получихте имеил от тайгър за наградите от 21.10? Аз имам спечелена колонка на 14.10 и за нея получих имеил, но за наградата от 21.10 нямам имеил. Няма и телефон на който да звъня.

# 52
  • Мнения: 2 404
Благодаря много за новата тема Flowers Hibiscus
Късметлийски месец - да спечелите желани награди.
Петя благодаря, че напомни за играта на телефоните - включих се с моя снимка с професионален апарат Laughing стискам си палци.
Благодаря и за играта на ЛБ по принцип сме на продукти от тази марка - та много ще се радвам да спечеля от тях
Спечелени награди не чакам, НО чакам да взема вече да спечеля от тик так  Laughing сигурно съм регистрирала вече 10 бележки
А имаше някаква игра на Мура - не мога да си я намеря в отметките - не беше ли до края на октомври - ако някой се сеща ...

# 53
  • Мнения: 5 682
Не мога да си обясня този феномен - не участвам в бебешки игри /във форума/, но всеки път като излезе списък с печелившите тук в темата, аз най-старателно го чета и се търся...

# 54
  • Мнения: X
В конкурса на Huawei се включих когато и Петя, но моята снимка я няма. Имаше малко филтри, но в правилата е разрешено. Може би не са я харесали.
Чакам Спаркса аз, макар че много отдавна нищо не съм печелила от тях.

# 55
  • София
  • Мнения: 14 683
Петя, а как качи рисунката?(много е готина, цъкнах ти сърчице). Дъщерята има много неща рисувани, но само брат й има Huawei, обаче  доста базов модел и не прави хубави снимки.

# 56
  • Мнения: 1 027
От май оптис ваучера е под формата на пари-превод по Еконт или ваучери за пазаруване?

# 57
  • Мнения: 2 863
Превод по Еконт

# 58
  • Мнения: 1 099
Честит празник! Simple Smile https://www.nestle.bg/bg/mura-promo - това е играта на Мура, още няма печеливши.

https://go.milka.bg/winners - Милка са обявили последните печеливши, няма ме, а много искам Polaroid. :/

# 59
  • Мнения: 2 863
До 5 работни дена пише

Общи условия

Активация на акаунт