Пазаруване от George(ASDA) - Тема 11

  • 57 114
  • 582
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 099
Ваучерите не ги пращат на имейл, а излизат профила ти  в George Rewards, като се регистрираш.

# 61
  • Варна
  • Мнения: 746
Преди бяха доста добре,можеха да се комбинират различните ваучери. Сега може само по един да се ползва за артикул

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 2 123
Ваучерите не ги пращат на имейл, а излизат профила ти  в George Rewards, като се регистрираш.

Може ли малко повече информация Hug Къде да търся в профила си George Rewards? Преди много време имаше ваучери, но от 3-4 г. насам нищо май не съм ползвала.

# 63
  • Мнения: 49
Ваучерите не ги пращат на имейл, а излизат профила ти  в George Rewards, като се регистрираш.



Да , в George Rewards, срещу натрупаните точки си вземаш отстъпка или дреха или каквото има , предната поръчка срещу 400 точки си взех 10% отстъпка , питам за evouchers , но явно само когато те решат тогава изпращат Wink благодаря

# 64
  • Мнения: 3 099
Ваучерите не ги пращат на имейл, а излизат профила ти  в George Rewards, като се регистрираш.

Може ли малко повече информация Hug Къде да търся в профила си George Rewards? Преди много време имаше ваучери, но от 3-4 г. насам нищо май не съм ползвала.

Влизаш в профила и търсиш George Rewards, в момента ми излиза на една голяма картинка с две мацки, не знам как по-добре да го обясня ... Заявяваш, че искаш да го ползваш и започват да ти дават точки за всяка покупка, за всяко мнение и т.н. Срещу събраните точки можеш да ползваш различни кодове за намаление.

# 65
  • Русе/Germany
  • Мнения: 421
Здравейте
Извинявам се ако е коментирано в други теми, но да попитам как да разбера за 37-38 номер на обувка, какви чорапи да взема? Къде са им номерациите?

# 66
  • Мнения: X
За детските или женските чорапи питаш? Вторите виждам, че са с универсален размер 4-8 (37-40), от детските 4-6,5. Номерацията на чорапите отговаря на английската номерация на обувки.

# 67
  • Русе/Germany
  • Мнения: 421
За детските питам, ама кой да се сети да напише Joy

Понеже видях това е се зачудих как да ги разгадая Blush

# 68
  • Мнения: X
От 6 до 13 са номерата за по-малки деца, после за по-големи деца почват пак от 1 (отговаря на нашия 34 номер). Затова ти изглеждат странно. Твоето дете е 37 номер или вземаш чорапи 4-6,5 - последната отметка. Може да разгледаш и size guide за детски обувки, там има и EU и UK номерацията и ще се ориентираш по-ясно.

# 69
  • Русе/Germany
  • Мнения: 421
Lady Stardust, много благодаря Simple Smile

# 70
  • Мнения: 6 887
Здравейте. Да знаете случайно дали скоро ще има намаление на детски дрехи на george?
И аз се интересувам,че имам неща за поръчване
Мин. година на 21.01 съм пускала бебешко с -20%, а на 18.02 - детско. Горе-долу съвпадат периодите по мои наблюдения.

# 71
  • Мнения: 2 495
Вече има намаления 😊

# 72
  • Мнения: 49
Здравейте. Да знаете случайно дали скоро ще има намаление на детски дрехи на george?
И аз се интересувам,че имам неща за поръчване
Мин. година на 21.01 съм пускала бебешко с -20%, а на 18.02 - детско. Горе-долу съвпадат периодите по мои наблюдения.


Чудесно попадение , днес започна бебешкото намаление , очаквам кидс с нетърпение , дано след 31.01 продължим да си пазаруваме без притеснения

# 73
  • Мнения: 1 066
Опитвам се да поръчам с доставка до Габиели, но не ми приема плащането. Някой друг има ли такъв проблем?

# 74
  • Мнения: 3 230
Аз поръчвам с GGBG и няма проблем.

Общи условия

Активация на акаунт