Любители на кучета - 99

  • 19 935
  • 742
  •   1
Отговори
# 465
  • UK
  • Мнения: 957
Лабрекс, Пеги, прегръдки! Hug Hug Мисля ви и двете и ви съчувствам дълбоко.



Слънчогледче, лека и безпроблемна бременност и пуфкаво здраво вързопче на финала! Flowers Bouquet

# 466
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 273
Прегръдка на всички момичета и момчета в групата, двуноги и четириноги. Всички сме заедно в добро или лошо. Вместо да ви кажа че ви подкрепям, което си е така впрочем, реших да ви пратя тази подкрепа...

# 467
  • Мнения: X
Благодаря за съветите момичета, снощи го почистих с водичка и измих лапичките много добре, сигурно я сърби нещо муцунката, че ги търкаше в нея. Тази сутрин пак има гурелче, но е от тези мекичките - вероятно нещо е замърсено. Казах да си стои у дома днес (то и вали и ще вали цял ден) и утре след тренировката ще идем на лекар.
Ще направим и отвата с лайка.

Момичета, дайте дея за коледен подарък на куче Simple Smile В групата на Еми има игра, а моята шушана нали не й купувам подаръци, че към нищо не проявява страстен интерес, та се чудя пакет с лакомства някакъв ли да е или да ходя до Джъмбо за нещо коледно и весело. Кучето е питбул на година и четири месеца. Топка и свинско ухо примерно - две в едно, лакомство и играчка.

# 468
  • Мнения: X
От току що:

# 469
  • София
  • Мнения: 460
Леле, каква комбинация! Всеки дебне всеки Smiley
А всъщност как се разбират?

# 470
  • София
  • Мнения: 9 850
Пеги, съжалявам. Не се обвинявай... няма как да сме 24/7 с тях...
А и да сме... Макс не можаха да го спасят, въпреки че на десетата минута са били при ветеринаря...

Изпращам ви прегръдки, Лабрекс и Пеги...
Слънчогледка,  желая пухкаво и здраво вързопче на финала!

Снощи МП ме е изловил как спя с Несито

# 471
  • Варна
  • Мнения: 10 520
Пеги, съжалявам, прегръщам те....

# 472
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Косите на Вероника, имаш си страхотна семейна идилия. Heart Eyes
Никакъв шанс да убедя ММ за още някакъв любимец. Мисли, че Ерос ще го умори, което може би е така. Макар, че ако имаме зайче например, не знам кой ще го е повече страх. На село няколко пъти бяга до зайците и те като го видят, изтропват силно в съндъците си и той заема най-смешната поза и не мърда, направо му взимат акъла.
Коте, много сладко сте се гушнали. Heart

# 473
  • София
  • Мнения: 829
DespicableMe,не се притеснявай,няма да го умори Ерос,някак домашните котки са по различни от  уличните.Аз имах котарак  и като се събрахме с моя мъж да живеем настана една лудница,кучетата не му правеха нищо,но той доближи ли го някоя да го подуши скачаше да дере,занесохме го при моите родители че ме беше страх да не издере някое око.Но ако вземете малко коте там нещата са съвсем други,така на вилата приютихме едно черно бебе,стоим на двора а то малкяи фърфалак мина супер невъзмутимо покрай Фея и Бети и дойде да се покатери в мен .Въпреки че Бет е ловджийка го тормозеше само да го муцка и да го облизва ако й даде,а аз бях все на тръни.Като му писнеше се свира под леглото,че там тя не го стига и я гледа,а нощно време се навива като кравай на врата на някой и мърка като трактор,ако иска до тоалетна те бута с лапка да го пуснеш навън.

Благодаря Ви за пожеланията.

# 474
  • Мнения: 2 821
Peggy Bundy, много съжалявам за загубата на Роко! Много боли, много и много трудно се преживява... Не се обвинявай, не си виновна за случилото се. Ето пак плача, пиша и трия и не знам какво да напиша. Прегръщам те!

Лабрекс и за теб силна прегръдка! Тези дни само като се сетя и все ми се насълзяват очите.

Духче, и на Джони му сълзят очите и му се зачервяват. Вета каза, че може да е алергична реакция или от препарата, с който мия в къщи или от перилен препарат и омекотител. Пита ме дали не съм сменяла скоро някой от тях, а аз непрекъснато ги сменям и трудно ще хвана от кое точно е. Препоръча ни промивка с разреден риванол. Аз обаче имах физиологичен разтвор и като го питах ми каза, че може и с него. Та сега даже взех един физиологичен разтвор в ампулки и като го видя със зачервени очи го промивам с тях.

# 475
  • Мнения: X
Благодаря!

В е маг има големи намаления на кучешка храна. Дайте идея Simple Smile има на брит и на други марки. Искам да й взема нещо.

# 476
  • София
  • Мнения: 2 958
Дух, аз от Брит за дребни породи съм много доволна! Взимам ѝ агнешко с ориз, но не е намалена сега.

# 477
  • София
  • Мнения: 9 850
Аз "поръчах" от емаг и изненада
Цитат
Здравей,
За Black Friday, си си набелязал оферта!
В случай на потвърдена наличност можеш да очакваш доставка в периода 23 ноември - 07 декември 2019.

Ще те уведомим по имейл и SMS, след като предадем пратката на куриер.
Ами ако платя с карта през сайта, пак ли така ще ми изпише, интересно ми е? Няма ли кой да им следи наличността? Сега ще гадая ще има ли храна за гадините или не... За пореден път ме разочароват емаг, ще ги отрежа съвсем вече.

# 478
  • Мнения: X
Коте, ММ миналата година си поръча телефон и много чака. Аз съм подготвена психически, че ще си чакам, но май си струва. Брит,а? Добре Брит ще е.

# 479
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Котке, ей за това напоследък не им плащам с карта, а си чакам доставката и тогава. Последната ми покупка пристигна в потресаващо състояние на опаковката. Поръчах си отдавна дебнена от мен ютия, но случих момента на свалянето й от буса в офиса на Еконт. Полудях - това беше някакво подобие на кутия, залепен стикер на Емаг с цената на стоката и получателя, но с изненадващо перфектен вид на продукта вътре. Толкова беше разнебитена, че вътре се виждаше ютията. Сигурно 30 минути стоях и се чудих дали да я приема. Оставиха ме да се почесвам потресена в един ъгъл на офиса. Вадих я, пуснах я, гледах я ..... Казаха, че вече малките неща пристигали така - без никакво обезопасяване, опаковане - нищо! Един найлон не бяха сложили. Но като си представих, че дори да я върна и поръчам отново, шансът да дойде в същия вид е 99%. И я взех накрая, но още изтръпвам колко са свалили нивото на опаковане и изпращане.
Та да си дойдем на думата - изобщо не се и съмнявам първо, че ще се чака много за доставката, и второ - ако изобщо има налично това, което си решил да купиш.
Дразнещи, уж черни промоции.

Общи условия

Активация на акаунт