Тест за овулация - въпроси / тема 10 /

  • 25 913
  • 737
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 22
Благодаря за отговора. 😊
Малко съм се шашнала с тази овулация, понеже имаме съмнение дали изобщо има такава.
Но днес имам някой симптоми като болка в яйчниците и кръста и заради това се превъзбудих, че може да е +...

# 316
  • София
  • Мнения: 12 006
Благодаря за отговора. 😊
Малко съм се шашнала с тази овулация, понеже имаме съмнение дали изобщо има такава.
Но днес имам някой симптоми като болка в яйчниците и кръста и заради това се превъзбудих, че може да е +...
Ako имаш съмнения дали имаш О, то тогава тестовете са безмислени пари на вятъра. Тестовете засичат хормона, но няма как да кажат дали ще настъпи О. Може да има + тест и да няма О. Ако имаш почвени съмнения за О, то следва да се следиш всеки ден при лекар или просто да го правите през ден и да чакате + тест за Б, зависи какво ти е състоянието и защо мислиш, че нямаш О.

# 317
  • Мнения: 22
Имам лекостепенна поликистоза. Изследвахме пролактина и беше завишен с 30 стотни, ще повтарям изследването другата седмица. Това са причините да се съмнявам за наличие на овулация. 
(Може да звучи смешно, но съм нова в тези неща и не съм много наясно.)

# 318
  • Мнения: 73
Каква би могла да е причината една марка тест да покаже 2 еднакви черти (+), а друга марка явно различаващи се чети (-), като и двата теста са правени по едно и също време ( 5 мин. един след друг, като втория беше +) от една и съща проба?

# 319
  • Мнения: 2 516
Двете марки с еднаква чувствителност ли са?

# 320
  • Мнения: 73
На едната марка не пише колко е. Не са ли еднакви? Странното е, че предния ден положителен беше този, който на следващия беше -. Ако карах само с него, нямаше да разбера кога точно е О. На ми стана странно как от 1 проба излизат 2 резултата.

# 321
  • Мнения: 73
Здравейте, реших да си направя тест за овулация и след като изминаха 5 минутки имаше втора мнооого бледа черта, оставих теста настрани и след около 15 минути, чертичките станаха две... Та въпроса ми е в овулация ли съм или не? Това е теста след 15-те минути...
 

# 322
  • Мнения: 2 516
Отрицателен е този тест.

# 323
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Здравейте, реших да си направя тест за овулация и след като изминаха 5 минутки имаше втора мнооого бледа черта, оставих теста настрани и след около 15 минути, чертичките станаха две... Та въпроса ми е в овулация ли съм или не? Това е теста след 15-те минути...
 
Утре ще е положителен Wink

# 324
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Каква би могла да е причината една марка тест да покаже 2 еднакви черти (+), а друга марка явно различаващи се чети (-), като и двата теста са правени по едно и също време ( 5 мин. един след друг, като втория беше +) от една и съща проба?
Правила съм го...различни марки.  Различен резултат от 1 проба .
Овю бяха + клиър..нещо си..бяха -. Ако не си знаеш горе долу деня на О  взимай по 2 опаковки от една марки. Иначе настава паника;) Изпуснах я ; и така...

# 325
  • Мнения: 22
Какво мислите за този?

# 326
  • Мнения: 28
Какво мислите за този?


Утре 😉

# 327
  • Мнения: 73
А днес как мислите? Положителен ли е?

# 328
  • София
  • Мнения: 11 494
Да. Положителен е този.

# 329
  • Мнения: X
А днес как мислите? Положителен ли е?
Действайте довечера ! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт