Тест за овулация - въпроси / тема 10 /

  • 25 836
  • 737
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 1 327
Мисля утре, но защо не повториш теста към 16:00? Тези тестове се правят след обяд. Все още не е положителен.

# 616
  • Мнения: 978
Не мисля, по-скоро утре-другиден Simple Smile

# 617
  • Мнения: 237
Не мисля, по-скоро утре-другиден Simple Smile

Благодаря ви, изтеглих си доста приложения за ов..на две от тях ми излиза 3-4.04 Ов.
Ще работим всеки ден по въпросаа..и дано чудотоо се случи и има щастлив край🙏

# 618
  • Мнения: 2 907
Момичета, какво мислите за тези тестове?


Вчерашния е най-наситен, но не изхлежда никак положителен, а днешния категорично е отрицателен.

# 619
  • Мнения: 978
И според мен няма положителен 😕 колко време ти е цикъла?

# 620
  • Мнения: 2 907
И според мен няма положителен 😕 колко време ти е цикъла?
По принцип е 25 дена цикъла ми, но миналия месец имах закъснение и цикъла ми беше 29 дни. Имах и много бледа втора черта на теста за бременност, но си ми дойде М. Явно този месец ме пропуска О и май няма смисъл да продължавам с тестовете този месец.

# 621
  • Мнения: 978
Виж писала съм ти лс

# 622
  • Мнения: 237

Момичета мисля че сряда беше най наситено..вие какво ще кажете

# 623
  • Мнения: 1 327
Нито един не е положителен, съжалявам. Кога правиш тестовете? През какъв интервал посещаваш wc?

# 624
  • Мнения: 371


Момичета, свършиха ми дигиталните и сега не мога да преценя този тест положителен ли е или още трябва да се насити?

# 625
  • Мнения: 1 327


Момичета, свършиха ми дигиталните и сега не мога да преценя този тест положителен ли е или още трябва да се насити?
Още... Пробвай утре, но не бързай. Правете тестовете към 15:00 - 16:00 часа с поне 3 часа разлика от последното посещение на тоалетната, като консумирате течности толкова, колкото ви се пие, нито повече, нито по-малко.

# 626
  • Мнения: 643
Здравейте, имам сигурно тъп въпрос. Имаме възможност само за един опит. Сега се чудя този тест какво показва. На кутията пише, че ако е положителен съм в овулация, а на другите тестове пише, че овулацията настъпва след Еди колко си време. Кога започва да спада хормона. Довечера ако направя още един пак ли ще е положителен. Въпроса е кога да вършим работа днес, утре или в други ден за най-сигурно. При условие, че може само веднъж(не питайте защо, колкото и тъпо да звучи). Благодаря. Имам две деца и съм запозната как стоят нещата, но просто този път нещата са по-сложни...

# 627
  • Мнения: 1 327
Не прави повече тестове днес, а започвайте работата... Утре можеш пак да направиш. До 48 часа след положителен тест се случва овулацията. Успех!

# 628
  • Мнения: 978
Ако имате само 1 опит, аз бих заложила на утре сутринта Bowtie , тъй като както кава колежката, овулацията настъпва до 48 часа след положителния тест Animal Hatching Chick

# 629
  • Мнения: 237
Нито един не е положителен, съжалявам. Кога правиш тестовете? През какъв интервал посещаваш wc?
Доста често посещавам wc, но ме притеснява факта че работя на 3 смени- първа, втора и нощна и най-вероятно трудно ще се намери баланса на точен тест, понеже режима постоянно се променя..

Общи условия

Активация на акаунт