ЮЛИ 2020

  • 23 647
  • 740
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 92
Здравей, Биз Hug
Първата ми бременност следях при д-р Наталия Мирчева. (Моят син е на 3 г. И 2 месеца). Бях доволна, но за цяла бременност ме прегледа два пъти с видеозон и ходех отделно на частно.
Този път реших директно да се обърна към д-р Красимира Желязкова, тя е в МЦ Младост, само на частно , по 40 лв е прегледа, много обстоен- трае 30-40 минути всеки път, вдига си телефона и през почивните дни, вика ме на всеки 2 седмици. Апаратурата й е страшно добра (работя в сферата на здравеопазването), а тя самата е много внимателна. Още в 4 г.с. И 4 дни видяхме жълтурчето. В сряда съм отново при нея- вече 6 г.с. за сърце и да подготвим нещата за 8г.с. за записване на ЖК.

# 256
  • Мнения: 211
Maxitas, знам аз знам...много си я харесвам Желязкова. При нея бях, но Младост ми е далеч....но като нищо да се метна до там. Сега прави ли следене пи ЗК? А сега отидах, където беше преди при Цветкова. И там техниката е топ. Но сякаш искам другаде...

# 257
  • Мнения: 252
Здравейте, пиете ли някакви витамини? Аз пия оксилик, фолиева киселина и утрогестан. Много се притеснявам от вирусите, защото често боледувам. Утре съм на преглед и се надявам да има сърчице.. Чудя се какво да питам АГ, защото хич не е разговорлива и нищо не казва... След като се чуе сърчице след колко време е следващият преглед? Тогава ли започва ЖК? Досега не съм искала направление.. плащам си прегледа. Притеснявам се, че нямам симптоми. Доскоро ме боляха гърдите и ми се спеше постоянно.. сега и това изчезна. Имам лека болка долу вдясно от 2 дни.. след правене на секс.  Надявам се да не е нещо фатално.

# 258
  • Мнения: 29
Момичета,много съм притеснена,бях на преглед 7 г.с +3 дни,с ММ очаквахме да видим съчицето но не... Празно сакче ,гледаха ме с коремен и с вагинален ехограф,АГ каза че сакчето значително добре е пораснало ,но за сега е празно,очаква ме след 1 седмица да видим има ли развитие ,ако няма за мой огромен ужас ще съм с кухо яйце..направо ще се пръсна от притеснение . Надявам се и се моля да съм била с късна овулация тъй катоМЦ ми е на 31,32 дни ..

# 259
  • Мнения: 92
Maxitas, знам аз знам...много си я харесвам Желязкова. При нея бях, но Младост ми е далеч....но като нищо да се метна до там. Сега прави ли следене пи ЗК? А сега отидах, където беше преди при Цветкова. И там техниката е топ. Но сякаш искам другаде...

Не, по 40 лв е всеки преглед, т.е. 80 лв месечно. Изследванията са по ЗК само.

# 260
  • Мнения: 211
Maxitas, знам аз знам...много си я харесвам Желязкова. При нея бях, но Младост ми е далеч....но като нищо да се метна до там. Сега прави ли следене пи ЗК? А сега отидах, където беше преди при Цветкова. И там техниката е топ. Но сякаш искам другаде...

Не, по 40 лв е всеки преглед, т.е. 80 лв месечно. Изследванията са по ЗК само.
Последно, че да не спамя темата- това само прегледи ли са или реално мога да си водя ЖК там, но на частно. Т.е. водят ли ти картон с мерене, теглене, изследвания, тонове и т.н.?

# 261
  • Мнения: 92
Maxitas, знам аз знам...много си я харесвам Желязкова. При нея бях, но Младост ми е далеч....но като нищо да се метна до там. Сега прави ли следене пи ЗК? А сега отидах, където беше преди при Цветкова. И там техниката е топ. Но сякаш искам другаде...

Не, по 40 лв е всеки преглед, т.е. 80 лв месечно. Изследванията са по ЗК само.
Последно, че да не спамя темата- това само прегледи ли са или реално мога да си водя ЖК там, но на частно. Т.е. водят ли ти картон с мерене, теглене, изследвания, тонове и т.н.?
Водиш си ЖК, просто е на частно. Включва всичко което и при други ЖК.

# 262
  • Мнения: 2 024
Момичета, цял ден ми е много зле. Каквото и да хапна ми се гади, навсякъде и всичко ми мирише лошо и пак ми се гади. С 300 зора изкарах в училище. От 2-3 дни усещам и стягане ниско в корема, а АГ не ми вдига. Притеснено ми е и за изследванията, а при второто АГ съм чак на 25.11. Ще се пробвам още ден-два максимум и ако не се чувствам ок, ще си пусна отпуск или ще си взема болничен. То не се търпи. Не съм адекватна и като ми се гади грам не ми се говори в час.

# 263
  • Мнения: 205
Здравейте, и аз нямам търпение за утре , сутринта съм на изследвания и БХС а следобед на преглед , да видим ще чуем ли туп туп Heart
Продължавам да кашлям по малко , кафе пие по едно еспресо сутрин , иначе няма оцеляване.
Kaylinnn чакаме те и теб утре с прекрасни новини

# 264
  • Мнения: 439
Фейсбук група Има, има 20 участници в нея от тук и е тайна.
Значи аз съм супер зле! хахаха Кажи ми как се казва, ще я сложа на първа страница. И на кого трябва да пишат желаещите, за да бъдат включени, на теб ли?

Radostcheto Petrova 641071, с какъв термин да те пиша на първа страничка?
Ще кажа в петък, още е неизвестно..

# 265
  • София
  • Мнения: 382
Привет на новозаписалите се Simple Smile

dimi1987, на женска консултация можеш да се запишеш, когато решиш и разбра се, когато ти дадат сътветното направление. Моят ЛЛ ми предложи да ми даде такова, когато исках още първото - за потвърждаване на бременността.

Elena Iliyanova, при някои по-късно се вижда сърчице, надявам се и твоят случай да е така и всичко да е наред Flowers Four Leaf Clover

МамаНаПринцеса, аз бях по същият начин, но сега от както съм си вкъщи ми е доста по-добре. Пък и най-малкото имаш си едно спокойствие и можеш да си легнеш, когато ти е кеф.

Kaylinnn, как мина прегледа. Всичко наред ли е?

# 266
  • София
  • Мнения: 1 254
Elena Iliyanova, стискам палци всичко да е наред и да има сърчице в сакчето! Ще чакаме заедно с теб!

МамаНаПринцеса, съчувствам ти! Аз нямам подобен проблем и не съм имала, но четох, че ако имаш нещо малко за хапване помага, например солети.

dimi1987, аз днес си направих списък с въпроси към АГ, защото дори да е разговорливо АГ, нещата се забравят. На мен ще ми е първи преглед, надявам се да видим сърце и всичко да е в нормата. Ако ще ти е полезно, това са моите върпоси:
 - Пренатест. Кога и къде се прави.
 - Записване за ЖК. Кога? Цена? Има ли смисъл без БХС и ФМ?
 - Мога ли да спортувам малко?
 - Имам магнезии наличен (снимала съм го), мога ли да го пия. (ако спортувам, се налага)
 - Имам дискомфорт, нещо като болки в корема ниско, когатот лежа по гръб по-дълго. Нормално ли е?
Това съм се сетила за сега.

Искам да ви кажа, че в тая тема, освен че всички ще раждат на 4ти юли основно, също така утре сме на преглед една тълпа народ! Simple Smile))

# 267
  • Мнения: 94
И аз утре съм на преглед и също съм с т.4.07 Simple Smile
Сега ако се окаже, че всички сме във Вита, направо едно парти да си спретнем там Simple Smile

# 268
  • Мнения: 29
ето и снимка от ехографа ,плодния сак е добре оформен иначе .. не се стърпях и записах час при друг АГ за утре ,дано там да се види нещо по обнадеждаващо

# 269
  • Мнения: 110
здравейте, аз съм още в началото - ПМЦ 18.11, имаме си вече двама батковци и така.  на преглед през декември

Общи условия

Активация на акаунт