The Ordinarу + DECIEM (Тема № 4)

  • 52 735
  • 775
  •   1
Отговори
# 615
  • София
  • Мнения: 2 666
Алфа Арбутин - почива за секунди в комбиниранарта ми кожа, Ниацинамидът оставя мазен филм. Използвам ги сутрин и мелазмата значително намаля.

# 616
  • Мнения: 23 087
Какво бихте ме посъветвали ,кой от тези два продукта с вит.Ц да взема:
Скрит текст:
Скрит текст:

# 617
  • Мнения: 975
Аз лично от двата предпочитам пудрата. Кремовете им с витамин ц не ми харесват, а пудрата поне може да я сложиш в продукт, коюто харесваш.

# 618
  • Мнения: 23 087
Аз лично от двата предпочитам пудрата. Кремовете им с витамин ц не ми харесват, а пудрата поне може да я сложиш в продукт, коюто харесваш.
Да,аз ползвах другия серум с 23% и нещо не ми хареса.

# 619
  • Мнения: 1 212
hibryd може ли малко повече да ми разясниш как точно се ползва пудрата, защото от доста време я гледам, а се притеснявам как да я използвам.

# 620
  • Мнения: 975
Ами слагаш си крема за лице/серума върху дланта или ако имаш някакво стъкълце за смесване, аз директно да дланта слагам, после добавяш от прахчето и го размесваш с пръст, и хайде на лицето 😄 Аз така правя.

# 621
  • София
  • Мнения: 6 395
Аз витамин Ц-тата ги ползвам с Ресвератрола смесени, много ми харесва ефекта от комбинацията.

# 622
  • Мнения: 31

Мнение ?

# 623
  • Мнения: 2 445
Аз витамин Ц-тата ги ползвам с Ресвератрола смесени, много ми харесва ефекта от комбинацията.
Основно и аз с Ресвератрол ги ползвам, понякога със Сквалан, когато ми е по-раздразнена кожата от третиноина.

# 624
  • София
  • Мнения: 723
Момичета здравейте , честит 8ми март! 🎀💐🌷

Подариха ми следните два продукта :

Natural Moisturizing Factors + HA
Hyaluronic Acid 2% + B5


Отдавна искам да стартирам с козметиката, но все не ми остава време да прочета, за съжаление в Парадайс момичето, не беше запозната и не успя да ме консултира.

Имам молба към вас, бихте ли ме посъветвали с какво да започна, кожата ми е нормална към суха, като по бузите към бакенбардите имам леки белези от пъпчици, дали от косъмчета , трудно ми е да преценя , но не са дълбоки.

В момента имам бебче на 7 седмици и имам доста сенки около очите.

Като бих желала да започна цял сет, каквото е нужно за пълна грижа.

Какво бихте ме посъветвали, предварително благодаря!

# 625
  • Мнения: 2 841

Много го харесвам. Слагам 2-3 седмично вечер и на другата сутрин лицето ми е с отпочинал вид( вечно съмнедоспала) и изглеждам свежа

# 626
  • Мнения: 20
Здравейте! За колко време пристигат поръчките от DECIEM?

# 627
  • Мнения: 352
Здравейте! За колко време пристигат поръчките от DECIEM?
Около седмица

# 628
  • Мнения: 2 005
Поръчвали ли сте от https://www.cultbeauty.co.uk/
Доволни ли сте, и ако има някакъв код(ове) може ли да споделите.
Искам още нещо от сайта , та да комбинирам.

# 629
  • Мнения: 975
Редовно поръчвам от култ бюти. Миналият месец за последно. Кодовете си ги пише в самият сайт Simple Smile Скоро имаха 20 процента намаление дори. За доволна, доволна съм 😹 аа, забравих макар че да не излъжа, понеже преди доста време съм се регистрирала, върти ми се нещо, че имаше отстъпка при първа поръчка, на мейл мисля, че пращаха и ако не поръчваш няколко месеца ти пращат код за 15 процента, но трябва да се абонираш за мейлите им.

Общи условия

Активация на акаунт