The Ordinarу + DECIEM (Тема № 4)

  • 51 795
  • 775
  •   1
Отговори
# 600
  • САЩ
  • Мнения: 471
Благодаря ви за споделените мнения за Granactive retinoid! За първи път пробвам ретиноид и ми беше нервно, но имах съвсем малко опъване и белене след 3-4 мазания. Някои дни пропускам за да си дам почивка.
От niacinamide+zinc не виждам много ефект, а от Moisturizing factors съм доволна. Доволна съм и от шипковото масло, но моето не е от ТО.
П.П Хич не вярвам на ревютата за продуктите им на официалния им сайт, звучат много измислени.

# 601
  • Мнения: 135
И аз ползвам Granactive Retinoid от около 2 месеца, има ефект - кожата ми се избистри, текстурата се поизчисти, преди имах леки неравности (като отделни подути порички), които вече ги няма. Въпреки че го мажа всяка вечер не успя да ми спре хормоналната явно кистозна пъпка, която се появи пак след 8 месечно отсъствие. Няма панацея явно Head Band

# 602
  • Мнения: 1 328
Здравейте, знае ли някой дали в Дъглас в Букурещ / и кой точно филиал/ мога да намеря ординари?

# 603
  • Мнения: 6 706
Здравейте, знае ли някой дали в Дъглас в Букурещ / и кой точно филиал/ мога да намеря ординари?

Във всички има.
На първо време се сещам за мол Афи.
Имат повече неща като асортимент. Цените са същите като при нас.
От ретиноидите имат по магазините всички възможни %, при нас в Дъглас има само 5%ния.

# 604
  • Мнения: X
Здравейте, ретиноид с каква цел се изпозлва? За каква кожа?

# 605
  • София
  • Мнения: 4 878
Ретиноидите се използват като анти-ейдж и анти-акне тепария за иглаждане на бръчки и белези от акне.

# 606
  • Мнения: X
Ретиноидите се използват като анти-ейдж и анти-акне тепария за иглаждане на бръчки и белези от акне.
В тази връзка кога започнахте да използвате анти-ейдж продукти?

# 607
  • София
  • Мнения: 4 878
Много е индивидуално. Някои почват още на 20+ с цел превенция. Аз съм на 45, но ретиноиди още не съм ползвала. Смятам на есен да почна с ретиноида в сквален на ТО.

# 608
  • Мнения: 435
Ретиноидите се използват като анти-ейдж и анти-акне тепария за иглаждане на бръчки и белези от акне.
В тази връзка кога започнахте да използвате анти-ейдж продукти?

Аз май на 22 го започнах ретиноида на TO. Засега смятам да се придържам към подобни продукти, които са по-слаби, но нямат странични ефекти.

# 609
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
След 30 започнах с ретиноид.
Не мисля, че за млада кожа е необходим.
Добро почистване, хидратация (и матиране, ако е необходимо) и слънцезащита е достатъчно.

# 610
  • София
  • Мнения: 1 434
Започнах по-сериозни грижи чак след 40, защото уж имам добър ген, но съжалявам, че толкова късно го направих!
На 20 обаче ми се струва излишно освен ако няма някакви специфични проблеми. Почистване, хидратация и сериозна слънцезащита са напълно достатъчни.

# 611
  • Мнения: 638
Кой серум на the ordinary беше за пигментни петна? Търся, но нещо не мога да го намеря, а помня че имаше такъв серум...

# 612
  • Мнения: 22 908
Кой серум на the ordinary беше за пигментни петна? Търся, но нещо не мога да го намеря, а помня че имаше такъв серум...
Алфа арбутин май...

# 613
  • Мнения: 31
THE ORDINARY RESVERATROL 3% + FERULIC ACID 3% -какво Ви е мнението за продукта и как го използвате? Благодаря предварително(:

# 614
  • Мнения: 4 393
Имам го, мазах се само няколко пъти. Много е мазно, не попива, седи на мини капки на лицето. Ефект не видях, може и да има.

Общи условия

Активация на акаунт