Прахосмукачка робот - 18

  • 47 143
  • 754
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 218
Някой друг притежател на Proscenic 790t с отзиви от него?

# 196
  • Португалия
  • Мнения: 3 945
Здравейте, идвам с въпрос Flushed
капачетата на първа и втора генерация еднакви ли са?

# 197
  • Мнения: X
Еднакви са.

# 198
  • Мнения: 2 645
модел 980.
Ат 4 ноември насам роботът не прави връзка с телефона. Или по-скоро прави, но много краткотрайна и после пак се губи връзката. В историята на телефона какво е изчистил  вече не показва нищо. Иначе си работи роботчето,  ползвам го ръчно обикновено т.е. Не през телефона.
Някакви идеи какво трябва да направя, за да оправя приложението?

# 199
  • Мнения: 146
Благодаря за отзивите и thumbs up, момичета и момчета!
W400 наистина е първия модел на принципа на Scooba и на прилична цена. Доколкото познавам динамиката на китайските производители, вероятно скоро ще има по-добър модел или от ilife, или от някой техен конкурент. Ще ми е интересно да прочета, ако намерите нещо по-добро. Засега най ми хваща око Narwal, за който писах по-рано и виждам че вече го продават в САЩ.

Alipazar,
От колко време имаш Xiaomi робота?
Колко време издържа оригиналната му батерия?

От март 2017. Всъщност не съм сигурна, че проблемът е в батерията, но не ми се мисли какво може да е станало, ако платката му се е намокрила и нещо е дало на късо. Роботът тръгва, но спира в същата или съседна стая и в апликацията не се изписва нищо. Точно такъв проблем не намерих из нета и го оставих в ръцете на мъжката половина от семейството да чете, мери напрежението на батерията и прави каквато друга диагностика е нужна. Понеже и двамата сме много заети, ходенето до сервиза се отлага за другия месец. Ще пиша дали проблема е от батерията или нещо друго.

# 200
  • Мнения: 13 929
И аз да питам за първа и втора генерация, филтрите и четките еднакви ли са? Гледам има странични четки с по пет разклонения, оригиналната ми е с три (първа генерация).

# 201
  • Мнения: 108
2 от прахосмукачките, поръчани от Алиекспрес в понеделник (11.11.), пристигнаха днес. Вярно, че от европейски склад, но не очаквах толкова бързо.
Този модел: US $199.35  55%OFF | LIECTROUX C30B Robot Vacuum Cleaner,Map navigation,3000Pa Suction, ,Smart Memory, Map Display on Wifi APP, Electric Water tank
https://s.click.aliexpress.com/e/CIBPzfU8

По 187$  излезнаха с купоните. Преди намалението бяха по 235$.
Глрдам, че още са намалени.

Като гледам как се движат другите 2, в понеделник ще имам подарък 😁

Може ли да споделите впечатления от LIECTROUX?

# 202
  • София
  • Мнения: 48
Прахосмукачката Proscenic 790 t е хубава. Върши си добре работата. Не се движи хаотично, а има някаква навигация. Понякога се обърква ако стаята е с много чупки и минава 2-3 пъти. Но за сметка на това е чисто. Батерията държи доста. В нета има описания и клипове на модела. Общо взето са верни. Има и моп. Ползвал съм го веднъж. Върши работа, ако няма килим. Средно шумна е, трябва да усилиш звука на телевизора, но не дразни. Контейнерчето за прах се чисти лесно, което е важно. Минава разни препядствия, ако не може да се качи на килима, се връща, заобикаля и намира начин. Упорита е Simple Smile Обиконовено не се блъска в стени и крака на мебели, но се случва понякога.

# 203
  • Мнения: 217
Момичета, изчетох целия свят... Няколко пъти наблегнахте на важността на средната четка, но аз нещо не успявам да намеря бюджетен модел с такава... (бюджетен - около 500-600 макс)
Важно е да отбележа, че НЕ искам да мие. Нищо допълнително не ми трябва освен прахосмученето.

Гледам това, но не съм сигурна дали е окей
XIAOMI MI ROBOT VACUUM SKV4022GL

Чуствам се тотално изгубена вече

Последна редакция: чт, 21 ное 2019, 18:00 от Elisave-ta

# 204
  • София
  • Мнения: 1 544
Момичета, изчетох целия свят... Няколко пъти наблегнахте на важността на средната четка, но аз нещо не успявам да намеря бюджетен модел с такава... (бюджетен - около 500-600 макс)
Важно е да отбележа, че НЕ искам да мие. Нищо допълнително не ми трябва освен прахосмученето.

Гледам това, но не съм сигурна дали е окей
XIAOMI MI ROBOT VACUUM SKV4022GL

Чуствам се тотално изгубена вече

Според мен Xiaomi Mi ще ви е супер а е и под бюджета. Моят Xiaomi Roborock излезна 550 лв. Ползвам го от 3 дни и съм очарована. (Сравнявам го с Ilife V7plus).
В събота ще тествам мопа. Защо не искате да мие?

# 205
  • Мнения: 2 133
[/b]ALMIRRA[/b], не съм имала подобен проблем, но ти предлагам да пробваш най-лесното.
Махни робота от приложението и го намери после отново.

# 206
  • Мнения: 218
Според мен Xiaomi Mi ще ви е супер а е и под бюджета. Моят Xiaomi Roborock излезна 550 лв. Ползвам го от 3 дни и съм очарована. (Сравнявам го с Ilife V7plus).
В събота ще тествам мопа. Защо не искате да мие?
[/quote]
Чудесна цена! От къде и как, бихте ли споделили?

# 207
  • София
  • Мнения: 1 544
От Алиекспрес на 11.11,(техния черен петък) и я взех за 315$.
В момента е около 350$, но мисля че с купони и кодове може да се намали цената.
Пристигна за 1 седмица от склад в Германия с DHL и Спиди до офиса.

# 208
  • Мнения: 1
Здравейте и аз съм в чудене! Имам две котки, живея в апартамент без прагове и килими. Плочките в коридора са черни, дали ще пречи? другото е паркет. Видях, че има LG с камери, които може да се гледат, но някой беше писал, че тази функция не работи тук. Това така ли е наистина?
Някой има ли робот с камера?

# 209
  • Мнения: 8
Момичета,
Благодаря за изчерпателните коментари.
Спрях се 980 и моля за съвет в момента от къде мога да я поръчам - изчерпана е на много места, разбрах, че заради гаранцията е по-добре да е от България, но кои сайтове са надеждни и къде е най-добра цената?

Общи условия

Активация на акаунт