Прахосмукачка робот - 18

  • 47 191
  • 754
  •   1
Отговори
# 300
  • MJF
  • Мнения: 334
Здравейте,

И аз успях да поръчам от намалените Ксиомита S55 за майка ми. Не й се дават пари за Roomba, въпреки че доста се постарах да я убедя. Тъкмо ще ги сравняваме от първо лице.
Излезе ми 560 лв, но щях и по-ниска цена да докарам, но забравих в последния момент да въведа и код blackfriday15. Бързах да поръчам черна, за да не свършат, тъй като до вчера нямаше от тях и се изненадах.

Прави ми неприятно впечатление в групата, че този Ерджан е леко груб към хората. Разбирам, че се бори за комисион, но може да го направи с повече финес. Като си се захванал с такава дейност, ще се примириш, че ще обясняваш като на малоумен на всеки попитал, а не да отговаря като на такъв. Разбирате каква е разликата надявам се.
Да не говорим, че непрекъснато оплюва всички други роботи освен Ксиомито и по-специално iRobot. Някой зададе ли въпрос относно предимства и веднага прави сравнителни видеа или снимки, в които слага някакъв стар хаотичен модел на Roomba и отсреща S50. Много некоректно.
Много се радвам, че попаднах първо на вас и се информирах за всичко относно роботите от форума, а не от подобна група.

Последна редакция: пт, 29 ное 2019, 15:29 от FugeeLa

# 301
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 751
Продължавам да се главоблъскам. Някой ще поясни ли защо ми излиза цена от 888 лв

# 302
  • MJF
  • Мнения: 334
Аз поръчах от този продавач.
https://www.aliexpress.com/item/32852322829.html?spm=a2g0o.cart. … 00pLoerp&mp=1
Сложете и код blackfriday15 или blackfriday10 преди плащането.

# 303
  • Мнения: 1 997
Дано не е против правилата да попитам дали има негативни отзиви за някой от българските сайтове които предлагат прахосмукачките роботи ?

Искам да взема за едно малко офис помещение от 60кв, което не се ползва много и съм се насочила към по бюджетен модел:
https://mobisector.com/prakosmukacki-roboti?product_id=1005
https://mobisector.com/ilife-v7s-Plus-prakosmukacka-robot-ilife- … akosmukacka-robot

Ако имате предложение или информация която може да ме предпази от грешка Simple Smile
( търся БГ сайт защото ми трябва фактура - за фирмата в която работя е )

# 304
  • Мнения: 722
Здравейте,
Дали някой може да ми даде съвет ...
Neato D650 или iRobot Roomba 671, а може и  iRobot Roomba е5?
Има и съществена разлика в цената, съответно 760 с/у 400 с/у 580 лв
А сега де...много се чудя

Последна редакция: пт, 29 ное 2019, 16:54 от 6tiplio

# 305
  • софия
  • Мнения: 25 459
Продължавам да се главоблъскам. Някой ще поясни ли защо ми излиза цена от 888 лв
Да не си избрала модел s5 MAX?

# 306
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 751
Просто последвах линка, който дадохте, но беше за бял, а избрах черен. И трябва да избера ЕU plug i европейски склад, нали? И има ли значение, кой точно склад? Щото май само немски ми даваше

# 307
  • софия
  • Мнения: 25 459
Много линкове бяха пуснати. Някои продавачи имат определени бройки, които продават на промоционална цена, но така или иначе аз не съм срещала s5 на толкова висока цена.
Да, избира се plug и страна, от която да се изпрати. Има европейски складове, от които не изпращат до България.

# 308
  • MJF
  • Мнения: 334
В момента има наличен черен робот Xiaomi S55 от склад в Чехия.

# 309
  • Мнения: X
Някой зададе ли въпрос относно предимства и веднага прави сравнителни видеа или снимки, в които слага някакъв стар хаотичен модел на Roomba и отсреща S50. Много некоректно.
И аз съм попадала там, но си купих робота от БГ де. Обаче относно сравняването сякаш не мисля че е некоректно. Сравнява ги по ценови клас . Ако си решил да купуваш робот за например 600 лева и сравниш S50 и една румба за 600 лева. Защото май ще е по некоректно да се сравни S50 и последния модел румба който е космически но е 2000лв и реално пък е безсмислено защото потребителя е решил че има 600 лева и най-често е наясно че тези уреди за 2000 ще са по-добри ама.... той има само 600лева.

# 310
  • Мнения: 2 645
т.е. не разбрахме. Ако имаме 600 лв в крайна сметка Румба ли купуваме и Шиомито Wink

Имам поглед върху първата, но нямам върху втората. Кой е по-добрия избор за тези пари?

# 311
  • Мнения: X
Ами трябва да се гледат клипове, сравнения и тогава човек да си реши. Аз мнения не се ангажирам да давам. На мен ми стана ясно че за парите които бях отделила когато избирах можеше да взема стар модел Румба може би нещо от серия 600, шаоми S50, или да дебна LG от амазон.  Ама пусто сърце не трае да пуснат LG, като си казах "мъж искам-сега го искам" и грабнах едно шаоми и готово.  Обаче аз имах опит с един хаотичен робот и не исках повече такъв 90 минути да ми се блъска из къщи докато му падне батерията, като дори понякога пропускаше някоя стая в къщи, просто не е уцелил вратата а може някоя от другите стаи да я е минал 2 пъти пък някъде да не е минал.

# 312
  • Бургас
  • Мнения: 821
Ох, ами аз поръчах без кода. Ако отменя поръчката и пусна нова, става ли. Ще ми върнат ли парите от отказаната? Блокирана ми е сумата в банката вече.

Пак да попитам

# 313
  • Мнения: 1 997
Ох, ами аз поръчах без кода. Ако отменя поръчката и пусна нова, става ли. Ще ми върнат ли парите от отказаната? Блокирана ми е сумата в банката вече.

Пак да попитам
Повечето сайтове ако още не е изпратена поръчката анулират без проблем

# 314
  • Мнения: 672
Ако си поръчала от Али-то, част от купоните важат само за първата поръчка. Сумата, с която намаляваш с тях, е твърде възможно да е по-голяма от 10 или 15те долара от кода.
А ако не е изпратена и я канцелираш, сумата ще седи блокирана (по устав Smirk) 30-45 дни. След това ще я освободят, де.

Последна редакция: пт, 29 ное 2019, 22:06 от Nara

Общи условия

Активация на акаунт