Прахосмукачка робот - 18

  • 47 155
  • 754
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 940
В немския амазон - iRobot Roomba 981 - €499.99.
На по-ниска цена не съм ги виждала. Проблеми с гаранцията на продукти закупени от Амазон едва ли ще имате.
980 и 981 се различават само по цвета.

# 211
  • Мнения: 8
Благодаря Ви! А инструкциите само ка немски ли са или има и на английски?

# 212
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
Здравейте и аз съм в чудене! Имам две котки, живея в апартамент без прагове и килими. Плочките в коридора са черни, дали ще пречи? другото е паркет. Видях, че има LG с камери, които може да се гледат, но някой беше писал, че тази функция не работи тук. Това така ли е наистина?
Някой има ли робот с камера?
Да ,аз имам. ЛГ 12 серия е с камери за наблюдение на дома.Аз лично я купих не заради камерите ,а заради ниската цена на която я хванах.Камерите не работят в БГ и в Италия.За другите места не знам.

# 213
  • Мнения: 7
Здравейте отново! Големи помощници са тези умни чистачи.
Синът ми иска такъв но и с моп.
Може ли мнение за ILIFE V5s Pro
https://robopolis.bg/produkt/ilife-v5s-pro/

Намерих информация тук https://www.bg-mamma.com/?topic=1092915 и вероятно ще взема такава.

Последна редакция: пт, 22 ное 2019, 13:36 от Mimimoza

# 214
  • София
  • Мнения: 940
Благодаря Ви! А инструкциите само ка немски ли са или има и на английски?
Мисля, че инструкциите са на няколко езика. Моята Roomba съм я купувала от Германия. Щом съм прочела инструкциите сигурно са били на английски Wink.

# 215
  • Мнения: 8
Много благодаря!

# 216
  • Sliven
  • Мнения: 250

Според мен Xiaomi Mi ще ви е супер а е и под бюджета. Моят Xiaomi Roborock излезна 550 лв. Ползвам го от 3 дни и съм очарована. (Сравнявам го с Ilife V7plus).
В събота ще тествам мопа. Защо не искате да мие?
Майка Зайка имате ли идея как става миенето с мопа? И ние го получихме заедно с вас и за сега го пускам от приложението само докато сме на работа за сухо почистване и тогава кучетата са на двора. Иначе когато ние сме вкъщи и те са с нас и ще му видят сметката Stuck Out Tongue Closed Eyes
Та, как от приложението да го пусна да чисти и мие? Пусках го веднъж когато бях вкъщи само да мие, но веднага по подложката преди да тръгне видях, че пуска малко вода и мокри. Няма ли така да измокри предварително докато първо прахосмуче? Оф, абе много въпроси имам, но пък искам да го използвам максимално функциите му Disappointed RelievedThinking

# 217
  • Мнения: 122
Здравейте! Ще ми се да си взема прахосмукачка робот от черния петък, бях се спряла на V Life но гледам, че почти никакво намаление нямат. Загледах OBERON https://emagbg.page.link/AFZS
И ZEEGMA https://emagbg.page.link/tB8u които изглеждат с добри характеристики, спрямо това, което търся, за бюджета който съм определила, но Марките да ми крайно непознати и не знам дали да рискувам.
Някой има ли от тези марки, да даде отзиви?

# 218
  • Варна
  • Мнения: 521
Моля, не ме отсвирвайте! Вече се оплетох от четене, а днес трябва да взема решение!
Някой може ли да ми помогне с кратичко мнение за Румба 605!
Моля! Откривам я на добра цена в Зора и трябва да реша дали - или  newsm78

# 219
  • Русе
  • Мнения: 7 794
На този модел Румба недостатъка й е, че е хаотична. Мен специално това ме дразни. Няма приложение и е май само с отложен старт. Действай

Горните две марки не съм ги чувала. Гугъл нещо не каза ли?

# 220
  • Мнения: 175
Момичета,
Благодаря за изчерпателните коментари.
Спрях се 980 и моля за съвет в момента от къде мога да я поръчам - изчерпана е на много места, разбрах, че заради гаранцията е по-добре да е от България, но кои сайтове са надеждни и къде е най-добра цената?

В България в момента е 1199 лв, има я в робополис

# 221
  • Варна
  • Мнения: 521
На този модел Румба недостатъка й е, че е хаотична. Мен специално това ме дразни. Няма приложение и е май само с отложен старт. Действай


Благодаря за отговора bouquet Май и сега няма да действам, че "хаотична" не е най-доброто за нас. Може пък да изчакам до пролетта, тъкмо и бюджетът ще  е друг тогава. Не е било на дневен ред, но покрай Финлукса ни влезе "мухата" и се запалихме. Обаче за него е като за умрял - нищо, явно няма хубаво какво да кажат. Дори и в гръцките сайтове търсихме, защото там я продават и там - мълчание. Само разбрахме, че този модел вече не се предлага там - може да е полезно за някой да прочете.
Благодаря на всички за търпението!

# 222
  • Мнения: 807
Започвам да ви чета. Търся робот само за мокро чистене.

# 223
  • Мнения: 45
Всички роботи от този тип ли Не почистват черни повърхности?Имам телешка тъмно кафява кожа в хола и незнам дали няма да я подминава!Някой по запознат ако може да ме посъветва !

# 224
  • Мнения: 22
Здравейте.
Колебая се между Irobot roomba 966  и Irobot roomba 980.
Сестра ми има 966 и чисти много добре, килимите също, а уж не я дават за килими. Благодарна ще съм за всеки съвет. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт