Прахосмукачка робот - 18

  • 47 114
  • 754
  •   1
Отговори
# 270
  • софия
  • Мнения: 25 436
А как стои въпроса с гаранцията , ако е от Алито?

И аз това се чудя....но по-скоро гаранция няма. Някоя част може да ти пратят най-много. И то след много разправии.
Нищо подобно, вече написах как седи въпросът с гаранцията. При избор на продавач в Али се гледа рейтингът му и се четат отзиви преди да купиш.

# 271
  • София
  • Мнения: 1 476
За 100 лв. разлика не бих се занимавала с поръчка от Али експрес. Точно днес попаднах на пост в групата във фейсбук, където жена споделя че и искат 35$ шипинг на резервната част за гаранционния и робот:

# 272
  • Мнения: 218
А как разбирате на каква цена ще е на черния петък и как да избера надежден продавач. Сори но съм доста невежа в поръчки от Али..

# 273
  • софия
  • Мнения: 25 436

Разправиите с гаранцията могат да бъдат навсякъде. Не агитирам никого, опитвам да дам пълната картина. Всеки за себе си преценява риска. Аз нямам проблем с он-лайн пазаруването, предпочитам го, нито с комуникацията на английски. Може би и това има значение.
Rv218, продавачите си пишат. Има тема за алиекспрес.

Последна редакция: ср, 27 ное 2019, 19:08 от zvаnchе

# 274
  • Мнения: 22
Здравейте.
Колебая се между Irobot roomba 966  и Irobot roomba 980.
Сестра ми има 966 и чисти много добре, килимите също, а уж не я дават за килими. Благодарна ще съм за всеки съвет. Simple Smile

Здравейте. В крайна сметка избрах 980 и от вчера чисти тя. Simple Smile
Доволна съм много, макар че, нямам много наблюдения все още. Килимите днес много добре ги е изчистила — куче нямам, само две малки деца. Grinning

# 275
  • Португалия
  • Мнения: 3 933
Има мнения,че пазаруването онлайн е изкуство. Аз бих добавила- и усет! Не е невъзможно човек да се научи,но да се налива с фуния също не става.

# 276
  • софия
  • Мнения: 25 436
Трябва и опит. Ако не съм пазарувала он-лайн, не бих се хвърлила в голяма първа покупка.

# 277
  • Мнения: 18 428
Ако се наложи да се изпраща робот до Полша/Германия, без батерия ще уважат ли гаранцията? Защото нали е забранено да се изпращат по БП батерии.

# 278
  • Мнения: 218
Дано не ставам досадна, но тази оферта добре ли ви се струва?
https://m.gearbest.com/robot-vacuum/pp_954639.html?wid=1349303

# 279
  • Мнения: 672
Този ще дойде от Хонконг. Има и 16€ транспорт, освен евентуалните митници, ДДСта и прочие, + "Estimated Shipping Time: 15-25 business days".
Тези, за които пише zvаnchе, са от европейски складове, и изброеното по-горе отпада. Идват за около седмица-10 дни.

# 280
  • софия
  • Мнения: 25 436
Ако се наложи да се изпраща робот до Полша/Германия, без батерия ще уважат ли гаранцията? Защото нали е забранено да се изпращат по БП батерии.
Не е само БП. С Интерлогистика цените са съпоставими и мисля, че с тях няма проблем. Но въпросът е резонен.
Честно казано, ако робот за 500 лв. ми работи безпроблемно в рамките на гаранцията и след това се скапе, няма да се занимавам с поправка, а ще взема направо нов. Вече го играх това. Тъпият Филипс се развали точно 6 месеца след края на гаранцията, като дори не беше работил активно и струваше, колкото Шаоми. Характеристиките му изобщо не искам да обсъждам (на Филипс). За нас избрахме този подход. На марки не робуваме, първоначално се бяхме залетели към irobot, но след сравняване на характеристики, четене на отзиви, преценихме, че няма смисъл. За сега нямам причина да съжалявам.

# 281
  • Мнения: 18 428
Така е, Звънче. Този уред е толкова експлоатиран у нас, че и аз вече се оглеждам за нов.  IRobot също не са гаранция за безоблачно съществуване, а комуникацията със сервиза е такава, че сега предпочетох да си поръчам и сменя сама моторчето на страничната четка. Което се налага за втори път, между впрочем. Хубавото е, че много от компонентите са лесни за смяна извън сервиз и части има дори за старите модели - и оригинални, и китайски.

# 282
  • Мнения: 449
Аз съм с Ромба 980 , много съм доволна , по -чиста къща не сме имали никога . Две деца , куче чихуа , килим и пътеки имам - чисти без проблем и много добре .
Следете ги утре на черния петък и взимайте , няма да съжалявате .

# 283
  • Варна
  • Мнения: 816
Aз след много мислене все пак си взех LG . Доволна съм от марката, за 5 години сменена една батерия и някакви кабели вътре. Дори и да са ги спрели от производство, са длъжни да продават резервни части някакъв период. LG VR64703LVMB за 225евро.

# 284
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Здравейте, един въпрос - дали това е втора генерация, който прави карта на помещенията и има моп като допълнение?

Общи условия

Активация на акаунт