Прахосмукачка робот - 18

  • 47 162
  • 754
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 4 671
ами то какво значение има цветът, още повече щом е за офис, а и като си върши работата

# 361
  • Мнения: X
Аз нарочно пък взех бяла. Черната леко да се напраши и всичко ще личи. Никога няма да така лъскава както когато я отвориш от кутията за първи път и щеше да ме дразни. Иначе за мен черната изглежда по-добре. Бялата е като огромна таблетка.

# 362
  • Мнения: 4 208
Бялата е като огромна таблетка.
Ха-ха-ха. И аз взех бяла, за да я виждам къде щъка, че да не взема да я настъпя. Дърта съм вече и недовиждам.

# 363
  • гр.София
  • Мнения: 1 628
Стимулиране икономиката.. не ми беше хрумнало хахахаха. Благодаря ви Simple Smile
Аз също чакам shipment, но и на 11.11 и на черен петък много се бавят.

И при мен началството иска да стимулира икономиката, да разчита на сервиз и да вземел фактура и какви ли още не тъпотии ми чуха ушите.....да, ама, греда.... В Метро - Варна дойдоха само бели, тоест S50

Имайте предвид, че ако не е за домашно ползване може и да не важи гаранцията.

# 364
  • Мнения: 122
Здравейте! В понеделник ми дойде и моята Ilife V7 plus. Всеки ден я пускам да прахосмуче, ми изненадана съм колко боклук сме имали 😲
Мопването е приятно влажно забърсване, което не отменя изцяло миенето на пода, но пак събира доста прахоляк. Очаквах даже по-малко от тази функция
Само въпроса ми е, може ли да се сипва някакъв препарат за под? Нищо не пише в инструкцията, нито да, нито, че е забранено. Притеснява ме ако се разпени да не направи беля. Другото, което си мислех да капнах няколко капки етерични масла за освежаване на въздуха 🤔

# 365
  • софия
  • Мнения: 25 458
За конкретната марка не мога да кажа, но по принцип съм чела, че препарат не трябва да се слага. Запушва дюзите. Чела съм, че някои капват препарат върху мопа. Но бих опитала с ароматно масло във водата. Няма как да навреди.

# 366
  • София
  • Мнения: 1 544
Здравейте! В понеделник ми дойде и моята Ilife V7 plus. Всеки ден я пускам да прахосмуче, ми изненадана съм колко боклук сме имали 😲
Мопването е приятно влажно забърсване, което не отменя изцяло миенето на пода, но пак събира доста прахоляк. Очаквах даже по-малко от тази функция
Само въпроса ми е, може ли да се сипва някакъв препарат за под? Нищо не пише в инструкцията, нито да, нито, че е забранено. Притеснява ме ако се разпени да не направи беля. Другото, което си мислех да капнах няколко капки етерични масла за освежаване на въздуха 🤔
Една година я имах и винаги слагах по една капачка препарат към водата. Не съм имала проблем с това.

# 367
  • Мнения: 1 997
Имайте предвид, че ако не е за домашно ползване може и да не важи гаранцията.

За Метро не знам, но за някой от БГ сайтовете - Гаранцията е 2 години, ако е с фактура за фирма 1 година !

# 368
  • Мнения: 375
Здравейте! Извинявам се предварително, че не успях да изчета цялата информация. Имам нужда от съвета ви за този робот, който искам да подаря на родителите ми за Коледа. В момента е в промоция и ми се иска да се възползвам!
https://www.technopolis.bg/bg/Prahosmukachki-roboti/Prahosmukach … ER-SERIE/p/837056
Благодаря предварително!

# 369
  • Мнения: 4 671
На първо гледане за мен е скъпа за хаотична. Не съм гледала всмукателната й мощност. Лично аз не бих дала 400 за хаотичен робот, но предвид цените в Бг, без коментар.
Ако имаше време, бих те посъветвала да изчакаш Лидълския робот, бяха 2 модела, но най-скъпият им беше толкова пари, с 3 години гаранция, възможност за връщане и всякакви такива екстри.

# 370
  • Мнения: 722
А има ли нехаотичен iRobot и кой модел е?
Аз по съвет от приятели избрах Neato. Чакам да пристигне..

# 371
  • Мнения: 375
На първо гледане за мен е скъпа за хаотична. Не съм гледала всмукателната й мощност. Лично аз не бих дала 400 за хаотичен робот, но предвид цените в Бг, без коментар.
Ако имаше време, бих те посъветвала да изчакаш Лидълския робот, бяха 2 модела, но най-скъпият им беше толкова пари, с 3 години гаранция, възможност за връщане и всякакви такива екстри.
Какво ще рече хаотична? Че не мога аз да и задавам, определена от мен програма и ползва само зададените три?!

# 372
  • Мнения: X
Здравейте! В понеделник ми дойде и моята Ilife V7 plus. Всеки ден я пускам да прахосмуче, ми изненадана съм колко боклук сме имали 😲
Мопването е приятно влажно забърсване, което не отменя изцяло миенето на пода, но пак събира доста прахоляк. Очаквах даже по-малко от тази функция
Само въпроса ми е, може ли да се сипва някакъв препарат за под? Нищо не пише в инструкцията, нито да, нито, че е забранено. Притеснява ме ако се разпени да не направи беля. Другото, което си мислех да капнах няколко капки етерични масла за освежаване на въздуха 🤔
Сложи и супена лъжица сребърна вода освен ароматите. Така хем ще ухае, хем ще дезинфекцира. Ако сложиш препарат ще се наслоява в пода и особено за деца или домашни животни не е полезно.

# 373
  • Мнения: 7 856
На първо гледане за мен е скъпа за хаотична. Не съм гледала всмукателната й мощност. Лично аз не бих дала 400 за хаотичен робот, но предвид цените в Бг, без коментар.
Ако имаше време, бих те посъветвала да изчакаш Лидълския робот, бяха 2 модела, но най-скъпият им беше толкова пари, с 3 години гаранция, възможност за връщане и всякакви такива екстри.
Какво ще рече хаотична? Че не мога аз да и задавам, определена от мен програма и ползва само зададените три?!
Хаотична значи, че се лута като пияна и се блъска леко във всичко, което е срещу нея. Системните имат датчици, които си чертаят карта, и обхождат всичко на зиг-заг или по друг алгоритъм, минават веднъж по цялото пространство, без да се блъскат в препятствия.

# 374
  • Мнения: 1 105
Тъмната системна ли е или хаотична 671?

Общи условия

Активация на акаунт