Прахосмукачка робот - 18

  • 47 046
  • 754
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 1 476
Тъмната системна ли е или хаотична 671?

На Irobot всички преди 9 серия /960, 980, 981/ са хаотични.

# 376
  • Мнения: 4 658
Тъмната системна ли е или хаотична 671?

На Irobot всички преди 9 серия /960, 980, 981/ са хаотични.
странно, но факт

# 377
  • Мнения: 15
Днес ходих в Метро в София и казаха, че са свършили, били донесли около 10 бройки и са 30 мин ги изкупили. Най-вероятно няма да заредят повече, сега са сложили някакви, които много наподобяват на нея - Viaomi V2, не съм запозната с тях.

# 378
  • Мнения: 13 929
На Метро това им е редовния номер, пускат нещо в минимални количества с голяма реклама...

# 379
  • Мнения: 15
Запознати ли сте с разликата между Roborock S50 и S55, някъде четох, че било само разлика в цвета, но май има и някакви разлики в функциите им?

# 380
  • Мнения: 7 856
Запознати ли сте с разликата между Roborock S50 и S55, някъде четох, че било само разлика в цвета, но май има и някакви разлики в функциите им?
Няма разлика във функциите, а само в цвета - бял и черен.

# 381
  • Мнения: 375
А какво ще кажете за Мая? Цената е доста привлекателна на фона на другите подобни?!

# 382
  • Русе
  • Мнения: 7 791
Има тема за Мая, както и негативните коментари за нея са в първият пост на предходната тема.

# 383
  • Мнения: 375
Има тема за Мая, както и негативните коментари за нея са в първият пост на предходната тема.
Четох рекламната тема и ми се стори много хубава, затова реших да питам и Вас. Ще погледна и предната тема.
Може ли да ми препоръчате нещо подобно на нея - сухо+моп!

# 384
  • Мнения: 7 856
Има тема за Мая, както и негативните коментари за нея са в първият пост на предходната тема.
Четох рекламната тема и ми се стори много хубава, затова реших да питам и Вас. Ще погледна и предната тема.
Може ли да ми препоръчате нещо подобно на нея - сухо+моп!
Xiaomi Roborock.

# 385
  • Sliven
  • Мнения: 249
Трябва ми робот, който да се справи с обилните косми на късокосместо кученце без да се запушва на втората минута. С чудесна прахосмукачка съм, но искам отмяна. Кое роботче би се справило?
papi6, имаме ДВА Джак ръсела и косми кооолкото щеш. Имаме и Роборок с50 (бялата), всеки ден я пускам по два пъти последователно на сухо и мокро почистване и вярвайте справя се ЧУДЕСНО! тук ми дадоха страхотна идея, че освен препарат може да слагам и ароматни масла. Така че изобщо не се замисляйте Wink

# 386
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 751
Кога мога да очаквам някакво прилично намаление от Али-то?

# 387
  • Русе
  • Мнения: 7 791
Следи ФБ групата. Когато има намаления админа там ги публикува.
Иначе май някъде януари е Китайската НГ, може тогава да пуснат  newsm78

# 388
  • Мнения: 4 658
Кога мога да очаквам някакво прилично намаление от Али-то?

снощи видях, че пак има намаление, само че на 1 генерация без моп

# 389
  • Мнения: 15
Здравейте,
Днес купихме Roborocka S55 преди малко го пуснах да изчисти 2 от стаите като пробно и съм много доволна, всичко изчисти (даже и под леглото, където имаше много прах).
Взехме го май що годе изгодно в сравнение с другите места: (достраша ме да го поръчвам от чужди сайтове по интернет)
https://www.jarcomputers.com/XIaomi-MiJia-RoboRock-S55-V2-Vacuum … LHQBoC1DoQAvD_BwE

Тези дни ще пробвам и мопа, но като първо впечатление съм много доволна от покупката!
 
Искам да попитам слагате ли някакъв препарат за мокрото почистване или само с вода?

Последна редакция: ср, 11 дек 2019, 17:21 от zoe27

Общи условия

Активация на акаунт