Прахосмукачка робот - 18

  • 47 185
  • 754
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 2
Здравейте, и аз да питам:
Спряла съм се на Xiaomi s50/s55 след всичкко, което изчетох тук. Моля някой ползвсател  с отзиви за почистване на черен гранитогрес ако може. Също имам молба да ми посочите фейсбук групата, че не успях да намеря къде е линка за нея. Благодаря много.

# 526
  • Мнения: 936
Здравейте, и аз да питам:
Спряла съм се на Xiaomi s50/s55 след всичкко, което изчетох тук. Моля някой ползвсател  с отзиви за почистване на черен гранитогрес ако може. Също имам молба да ми посочите фейсбук групата, че не успях да намеря къде е линка за нея. Благодаря много.
iLife,Xiaomi и други роботи, се казва групата

# 527
  • Мнения: 2 299
И аз един ден натискам копчето на xiaomi и не реагира, задържах го и си изпя песничката, нагласих го хубаво на станцията и после всичко си беше нормално. Явно не е успял да се качи на станцията и батерията е свършила, ама при мен станцията е до пердето и като го духне климатика и явно робота го отчита, като препятствие и не може да се качи на зарядното.
Питането за черен гранитогрес ме подсети, че когато получих робота бях на работа и мерак ми беше да го пробвам, та го пуснах там... настилката е черен гранитогрес със лого на Louis Vuitton, беше за има няма 5мин, не е имало проблем, щъкаше си там, отиде си до станцията.

# 528
  • Мнения: 2
Здравейте, и аз да питам:
Спряла съм се на Xiaomi s50/s55 след всичкко, което изчетох тук. Моля някой ползвсател  с отзиви за почистване на черен гранитогрес ако може. Също имам молба да ми посочите фейсбук групата, че не успях да намеря къде е линка за нея. Благодаря много.
iLife,Xiaomi и други роботи, се казва групата
Благодаря много!

# 529
  • Мнения: 13 929
Имам тъмносив гранитогрес със светлосиви фуги, чисти го без проблем (първата генерация). И при мен понякога се обърква от пердето и спира 😀

# 530
  • Мнения: 468
Здравейте. Колебая се между Roomba 960, Roomba 980 и Neato d7. Бях твърдо решена да избера Roomba, но изгледах видеото с тестове от предните страници, което ги сравнява и май везните се накланят към Neato. И цената му е по-ниска в испанския Амазон.
Мисля, че Roomba 960 също ще ми върши работа и е на страхотна цена, но по-дългия живот на батерията може да се окаже важен фактор за мен.
Нямам опит с роботи. Можете ли да ме ориентирате колко време отнема почистването на около 120 кв.м. и дали ще стане наведнъж без презареждане? Нормално замърсяване без килими и домашни любимци.
Обърква ли се робота, ако често се пренася на различни места? Искам да го ползвам вкъщи и да го нося на вилата.

# 531
  • Мнения: 13 929
Не съм с Румба, но точно 120 кв моят робот ги чисти за около час. Зависи от количеството на мебелите и препятствията. Не се налага по средата да  ходи до станцията за зареждане или изхвърляне на боклука.

# 532
  • Мнения: 22
Здравейте. Колебая се между Roomba 960, Roomba 980 и Neato d7. Бях твърдо решена да избера Roomba, но изгледах видеото с тестове от предните страници, което ги сравнява и май везните се накланят към Neato. И цената му е по-ниска в испанския Амазон.
Мисля, че Roomba 960 също ще ми върши работа и е на страхотна цена, но по-дългия живот на батерията може да се окаже важен фактор за мен.
Нямам опит с роботи. Можете ли да ме ориентирате колко време отнема почистването на около 120 кв.м. и дали ще стане наведнъж без презареждане? Нормално замърсяване без килими и домашни любимци.
Обърква ли се робота, ако често се пренася на различни места? Искам да го ползвам вкъщи и да го нося на вилата.


Здравейте. Аз имам Румба 980 и съм много доволна. Имам я от 2 месеца. Апартамент от 70 кв. с килими и пътеки го чисти за 30 минути. Сестра ми има Румба 960 от година и също е много доволна. Наведнъж ще ви почиства жилището за около час. Ако нещо друго ви интересува на разположение съм.

# 533
  • Мнения: 468
Много благодаря за отговорите. Гледах и Braava JetM6. Евентуално за по-нататък. В този случай по-добре да заложа на Roomba, за да могат да работят в синхрон един след друг.

# 534
  • Мнения: 19 485
Благодаря за отзивите за LG от ползващи марката, понеже в комплекта имам един филтър ,  а тук се сподели, че на два месеца някой си сменя филтъра на неговата прахосмукачка останах с впечатление, че често се налага. Сега пиша за работата на уреда - перфектен. Имам едни черни плочки, изчисти и там без проблем, същевременно се пази от падане по стълби. От време на време малко трудно си намира станцията, може би защото има килим и паркет и не е на едно ниво уреда, може да се наложи да издърпам килима. Задачата му у нас е трудна, защото имам големи площи, килими и куче, както и много препятствия, много нива също така. Не е възможно само на него да разчитам, но засега е много добре.

# 535
  • Мнения: 13 188
Имам нов робот, но ми изскубва килимите. Ужасяващо е - по 15-16 масурчета върху всеки килим оставя. Успяват и да изглеждат все едно са газени с циментовоз. Килимите ми са от поне 8-9 години, вълнени, различни. Чистя ги досега с Мийле прахосмукачка, тя е много мощна, но не са пускали такива масури никога, дори като бяха съвсем нови. Мислите ли, че е възможно да я върна при такива оплаквания?

# 536
  • Мнения: 1 290
Какъв е тоз робот с такава мощ?

# 537
  • Мнения: 18 447
Да не би нещо да закача и затова да скубе?

# 538
  • Мнения: 268
https://www.tehnomix.bg/prahosmukachka-irobot-roomba-1028
Здравейте! Може ли мнение за този модел за апартамент 120кв.м. и как е като цена?
Благодаря предварително

# 539
  • София
  • Мнения: 1 476
https://www.tehnomix.bg/prahosmukachka-irobot-roomba-1028
Здравейте! Може ли мнение за този модел за апартамент 120кв.м. и как е като цена?
Благодаря предварително

Идеална ще ви е за тази площ, няма да имате забележки. Цената също ми се струва добра за БГ магазин. Ако пазарувате онлайн и имате килими бих препоръчала 980 модела, засилва мощността си върху килими:
https://www.amazon.de/dp/B07B6GGJGV/ref=mp_s_a_1_3?keywords=room … mp;th=1&psc=1
Цената му в амазон е същата, като на 966 който сте показала, а има някои леки предимства в Roomba 980.

Общи условия

Активация на акаунт