Азиатска козметика и грим 14

  • 30 240
  • 750
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 670
Valandin, ползвам бустера след двойното почистване, преди тонера и следващите стъпки. Като тонер преди следващите стъпки. Най-често използвам бустера самостоятелно. Достатъчно хидратиращ е за моята кожа а и когато нямам много време или ме е примързяло минавам само с бустера след двойното почистване 😊

Последна редакция: пн, 11 ное 2019, 18:05 от necha

# 226
  • Мнения: 13 370
BEL@,   завиждам, как успяваш само с един тонер, ако ти харесва не го сменяй, ако искаш да опиташ нещо ново, бих взела ISNTRRE, явно си със суха кожа щом такива гледаш, на real baиrier тонерите в момента също са на добри цени.

# 227
  • Мнения: 429
zari65, мога само да влоша нещата, като ти вкарам нова муха - снощи си взех тази на Isntree https://m.jolse.com/product/isntree-micellar-washing-cleansing-w … 072/category/842/

Не обръщам внимание коя трябва да се отмива и коя не - винаги чувствам, че имам нужда да я отмия. Пък и самостоятелно не я ползвам откакто се гмурнах в КК. Ако съм с повечко грим - минавам първо с мицеларна вода, после идва двойното измиване. Племенницата ми прави обратното - първо двойното и после мицеларната.

Хм, и Troiareuke няма читаво намаление... като гледам, по-скъпите и търсени/популярни марки, не са на изгодни цени.
Търсенето и лутането продължава...

Последна редакция: пн, 11 ное 2019, 18:06 от blixa

# 228
  • Мнения: 140
Някой ползвал ли е Cosrx Advanced Snail 92 all in one cream? Чудя му се, но не ми се прекалява с кремовете, а и май повече допада на хора с мазна кожа.

# 229
  • Мнения: X
Bel@,тоника на isntree много го харесвам, хидратира, добра основа е за следващите продукти, чакам и нова опаковка но този път реших plus да взема.

# 230
  • Мнения: 2
Здравейте, момичета! Отскоро навлизам в темата с корейската козметика, като за момента съм ползвала само такава за коса, не и за лице. Цял ден чета темата из форума и все повече се обърквам, затова моля за препоръки/предложения. Информативно: на 31 г съм, кожата ми е комбинирана, склонна към омазняване и черни точки, но същевременно чувствителна (с атопичен дерматит съм). Наскоро си закупих есенциален лосион на The Body Shop и околоочен крем на Lumene, та тях мисля да продължа да използвам, но бих била благодарна ако ми дадете предложения (подходящи за моята кожа) за другите стъпки от грижата за лице. Всякаква информация ще ми е от полза, благодаря!

# 231
  • Мнения: 6 624
Серията secretKey SYN-AKE дали е добра ?
Изчаках няколко ползвания на трет и на следващия ден тази маска  https://jolse.com/product/im-sorry-for-my-skin-jelly-mask-10ea/2 … 532/?cate_no=1422   /релакс/  за да дам мнение - ами нямам го беленето и опъването .Остава доста от есенцията ,която доизползвам още два дни , ще си поддържам наличност .

# 232
  • софия
  • Мнения: 1 207
Много е добра тази серия за суха кожа.Това е първият ми опит с пълна серия КК и не ми се влиза в описаните по-горе дилеми. Продължавам с нея- тонер, есенция, ампула и крем. Чакам и есенцията.

# 233
  • Мнения: 13 370
Скрит текст:
Здравейте, момичета! Отскоро навлизам в темата с корейската козметика, като за момента съм ползвала само такава за коса, не и за лице. Цял ден чета темата из форума и все повече се обърквам, затова моля за препоръки/предложения. Информативно: на 31 г съм, кожата ми е комбинирана, склонна към омазняване и черни точки, но същевременно чувствителна (с атопичен дерматит съм). Наскоро си закупих есенциален лосион на The Body Shop и околоочен крем на Lumene, та тях мисля да продължа да използвам, но бих била благодарна ако ми дадете предложения (подходящи за моята кожа) за другите стъпки от грижата за лице. Всякаква информация ще ми е от полза, благодаря!

Това са серии, които са подходящи за дерматит
https://jolse.com/category/pyunkang-yul/605/
https://jolse.com/category/real-barrier/1127/

1. Избираш като за начало една измивна пяна, впоследствие добавяш олио или балм, трета стъпка от почистването падове - биват няколко вида, в зависимост от целта, която гониш.
2. Тонер - подготвя кожата за останалите стъпки
3. Серум или крем- подбор според това, което искаш, контрол на Т зоната, хидратация, успокояване, подхранване - почваш с един и после разширяваш нуждите
4.Слънцезащита

Това ти е базова грижа
После разширяваш шийт маски, нощни маски и т.н.

# 234
  • Мнения: 1 795
Лошо Jolse... лош ebay...Grin

Necha, благодаря за кода. Аз нямах проблем да го използвам, дори на продуктите си ми пишеше новата цена с отстъпката. Поръчах от трима различни търговци.

Бустера на CNP като за моята кожа е силен, така че тези с фина и суха такава да внимават. Аз нанасям след тонер и понякога отмивам.

Iveta Bancheva, прегледай назад в темите съм писала за "диетата за кожа". Ще ти е полезна при дерматит. Освен марките, които даде Зари, разгледай също EH Soon Jung и Atopalm. Марки като Purito, isNtree, COSRX, Dermastory, Rovectin, dr Jart, Primera, също имат подходяще продукти.
Лосионите на The Body Shop ( и като цяло продуктите им) категорично не са подходящ за чувствителна или атопична кожа.

# 235
  • Мнения: 429
Лошо Jolse, ама аз като се сетих за "Не бях аз, тя Виола каза!" и ми поизчезна гузното чувство Joy
 След не знам колко часа ровене напред-назад най-сетне приключих, никакво пазаруване повече до 2064-та година No Mouth
Скрит текст:








Който още не си е признал какво си е взел, да си каже без срам Stuck Out Tongue Winking Eye

И известие за кода на ибей не получих, а уж съм му разрешила да ме спами... Благодаря necha, не съм го пробвала още, но ако не си ти няма как да разбирам за тези благини Flowers Rose
Ние този код ли чакахме или щеше да има 20%? Нещо се обърках вече...

Iveta Bancheva, за мен остана само да допълня, че е добре да вкарваш всеки нов продукт постепенно в рутината си, а не всичко наведнъж.

Последна редакция: вт, 12 ное 2019, 01:06 от blixa

# 236
  • Мнения: 13 370
bliha, като стигнеш  до  atrue  черния чай дай един отзив и аз я заглеждам от доста време.
В крайна сметка избрах почистващата вода на huggee.
До ebay не стигнах, чакам 20 %.

Момичета препоръчайте фиксатор за грим, аз не ползвам, а дъщеря ми си е наумила, че иска.

# 237
  • софия
  • Мнения: 1 207
здравейте, честити ви новите придобивки! Питам дали е нормално yesstyle  да си мълчат след като им изпратих касовите бележки в петък . Върнаха автоматично, че ми благодарят и толкова....

# 238
  • Мнения: 947
bliha, като стигнеш  до  atrue  черния чай дай един отзив и аз я заглеждам от доста време.
В крайна сметка избрах почистващата вода на huggee.
До ebay не стигнах, чакам 20 %.

Момичета препоръчайте фиксатор за грим, аз не ползвам, а дъщеря ми си е наумила, че иска.
Зари, не съм сигурна дали имат хубав. Имам KEEP COOL Soothe Fixence Mist, който ме отказва от следващи търсения и проби. Дали аз не попаднах на добър фиксатор, дали не им е сила, не знам. Но определено ще се придържам към западен.

# 239
  • Мнения: 348
О, щастлив ден! Днес на работа ме чакаше известие от БГ Пощи. Дойде Мелано-то! Дойде крема за шия! Дойде ми хидратиращия със серамиди! Край на тестерите, здравей живот Laughing

(малко съм възмутена, че платих 32 лева митнически за пратка на стойност 45 долара, но какво да го правиш)

Довечера започвам битката с Naite Thread, а Мелано-то лека-полека ще го вкарвам, че ме е страх да няма мяу. Тази седмица само два пъти, другата вече всеки ден ако всичко е наред.

Общи условия

Активация на акаунт