Азиатска козметика и грим 14

  • 30 657
  • 750
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 419
Преди пет дни платих USD 26 за 2 броя от есенцията за косопад, сега за същите парички мога да си взема почти 3 есенции. Да бях изчакала... ама пусти мераци. Даже се оглеждам за дарсонвал с приставка гребен за косата, обаче сега видях, че в темата за домашни уреди за красота са писали, че при продължително ползване на дарсонвал кожата се отпускала и сега съм в чуденка, дали да го взема само за косата, дали пък информацията за отпускането е достоверна, дали да си взема още есенции за косопад или да изчакам следващо намаление, ако има такова дали ще е скоро.... Моля, някой да ме успокои в дилемата ми, ако има информация Cold Sweat

Здравей! Аз имам дарсонвал и го използвам предимно за коса почти всеки ден. За лице съм го ползвала само няколко пъти и не мога да кажа какъв ефект има. Имах доста тежък косопад - хормонален и допълнително активиран от мен чрез употреба на грешни хранителни добавки (съдържащи естроген). От два месеца е стопиран, като предполагам, че това се дължи не само на дарсонвала, но и на сапуна алепо, с който си мия косата, маслото от ему и др.неща.

# 241
  • Мнения: 429
bliha, като стигнеш  до  atrue  черния чай дай един отзив и аз я заглеждам от доста време.
В крайна сметка избрах почистващата вода на huggee.
До ebay не стигнах, чакам 20 %.

Момичета препоръчайте фиксатор за грим, аз не ползвам, а дъщеря ми си е наумила, че иска.

Така като гледам, след година-две може и да стигна до черния чай...
Все си мисля да ти кажа и все забравям за EGF-то на Isntree - оказаха се много миниатюрни ампулите, та и двете ще ги изразходвам.

За фиксатора - доскоро не бях ползвала такова нещо. Сефтето ми беше Keep cool soothe mist, нямах база за сравнение, но не ми хареса - не видях да прави нещо. После пробвах Holika Holika Long-lasting make up fixer, ами пак не забелязах нещо... ама като нямам някоя добра, с която да сравнявам, е трудно да се каже аз ли много очаквам или те не стават. Сега съм с Tosowoong Nosebum face fixer, сякаш от трите най-много ми допада, или пък аз съм си занижила очакванията...

# 242
  • София
  • Мнения: 416
Довечера започвам битката с Naite Thread, а Мелано-то лека-полека ще го вкарвам, че ме е страх да няма мяу. Тази седмица само два пъти, другата вече всеки ден ако всичко е наред.
Моля, да споделиш малко повече за Меланото. Какво може да стане и само на петна ли се ползваше или на цяло лице. Запомнила съм, че на цяло лице, изравнява тена цялостно, но отдавна бяха коментарите тук.

# 243
  • Мнения: 348
Bom-Bi-Bom, може да предизвика раздразнение като всяка друга активна съставка просто Simple Smile Особено пък при хора с чувствителна и/или акнеична кожа, каквато е моята. Всеки нов продукт е добре да не се хвърля човек веднага да го ползва ежедневно. Естествено, почти всички сме нетърпеливи и разни неща ги вкарваме веднага, но аз лично силни активи си ги въвеждам бавно и методично, както съм живяла без тях досега, така ще живея и още 5-6 дни. Мелано не съм ползвала досега, но съм чела много за него назад в темите и преобладаващият съвет е да се ползва на цяло лице, защото може да предизвика обезцветяване ако се ползва само на петната и от един тип пигментация да си минеш към друг Simple Smile

# 244
  • Мнения: X
Малано СС ползвам на цяло лице. Когато вкарам продукти с вет С , го ползвам всяка вечер, не съм имала раздразнения с него, не съм го вкарвала постепенно.

# 245
  • Мнения: 429
Първа пратка с немския доставчик на йесстайл и прас - митница. Ай аман. Пиле не прехвръква покрай тях, а пощата най-намазва от цялата работа.

Мдаа... аз все опявам за това постепенно вкарване на нови продукти, ама правя ли го? Тц Expressionless
А си е направо задължително за моята проблематична кожа.

Гледам днеска какво става в наш'то Джолсе и ме напуши смях с тая нова марка дето са пуснали Isoi. Все съм виждала продукти с бг роза, ама тези са изкупили 99% от розовата ни долина  Joy

# 246
  • Мнения: 86
blixa, мислих си абсолютно същото за isoi днес и аз Grinning

Иначе влизам да се оплача, как по погрешка пратените ми черни пачове на COSRX изобщо не могат да стъпят на малкия пръст на класическите COSRX Acne Pimple Master Patch. Може да е само от мен, не знам, сестра ми каза че при нея са свършили работа с една пъпка, но при мен няма грам ефект. Ползвах ги за 4-5 пъпки вече и резултата не може да се сравнява със силата на червените.

# 247
  • Мнения: 13 439
Аз имам смс от бг поща от събота, но така и не съм ходила, че съм вирусна и си лежа вкъщи, та не незнам какво ще ме изненада, за първи път получавам смс.

# 248
  • Мнения: 348
Малано СС ползвам на цяло лице. Когато вкарам продукти с вет С , го ползвам всяка вечер, не съм имала раздразнения с него, не съм го вкарвала постепенно.

Абе, страх си ме е, в момента както ползвам трет и антибиотик Simple Smile Всичко е до кожа и цялостна рутина.

# 249
  • Мнения: X
Така е до кожа е.
Днес взех поръчка от джолсе три продукта обединени в една поръчка, от МД. Откъде взех пакета на лс Grinning ще ви кажа.

# 250
  • Мнения: 348
Аааа, ама как така обединяват?! Не, не, не! Аз напусках три поръчки вчера, една с тракинг и две без. Ай ще им се не знае, за какво си играя на тия хамалогии ако ще ми ги обединяват Disappointed Relieved

# 251
  • София
  • Мнения: 20 206
Теди, разкажи на ЛС, моля!  Hug

Аз вчера си получих кремчето с EGF на Изнтрий, но този път смятам да се въздържа от отваряне, защото съм наотворила сто крема и пада голямо умуване с кое по-напред да се намажа.
Оплаквам се, че вчера брат ми, който си живее съвсем отделно, т.е. няма реален поглед върху цялата картинка, и пазарува като луд разни неща за хобито си, ми направи забележка да се поспра малко с поръчките. Crazy Понеже доста често той ми взима пакетчетата от пощата, че му е напът. И аз взех, че се засрамих и не поръчах нищо, още повече, че една поръчка ми стои нешипната и се притеснявах да не ги обединят. Днес обаче не ми е толкова съвестно и вече много съжалявам, че не си напазарувах.

Последна редакция: вт, 12 ное 2019, 17:45 от Reinа

# 252
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
И на мен ми бяха обединили от МД пратките. Grinning

# 253
  • Мнения: 429
А не, какви са тия обединявания?! Ужас Anguished
Днес минах през пощата, по-късно ще видя имам ли нещо обединено и ще пиша.
Питам ги къде ми е митничарската честитка, щото по тракинга гледам, че вчера сутринта ми се е заклещил пакета. Те ми викат рано е - 3 дни ще пътува известието (самозастрелващо се емотиконче). Брех, ма голяма тая София, от точка А до т.Б - 3 дни път с камили.

Reinа, ех, тия братя, твоя като моя Joy
Ама аз имам вече 2 забележки в бележника. Но ходя сама да си взимам пакетчетата. Имам и забележка, че прекалено много подаръци правя. Ми кеф ми е да пръскам корейско щастие навред, какво да правя Joy
Тъкмо днес се видях с една приятелка, занесох й една купчина с тестери - така светна от щастие. През това време се появи друга нейна позната, оказа се, че и тя си имала приятелка луда по КК, която я снабдява с тестери и била влюбена във всичко, което е пробвала.
На мен вече този първоначален ентусиазъм ми липсва. Вече съм кошмарно разглезена и си е в реда на нещата нещо да е хубаво. Bowtie

# 254
  • София
  • Мнения: 20 206
blixa, лошо, щом вече правим впечатление и на странични хора /така де, близки, но малко по-встрани от централната картинка  Grinning/... Засега се успокоявам с това, че щом ММ нищичко не ми е казал, значи има още мегдан за покупки.  Laughing
Аз чакам няколко поръчки, но са от различни сайтове и се надявам да не проявят нахалството да ги обединят тук.

Общи условия

Активация на акаунт