Азиатска козметика и грим 14

  • 30 635
  • 750
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 795
Аз вчера бях скромна, но не искам да ми се събират много поръчки едновремено.
Не би трябвало да обединяват от Jolse- имат изричен текст, че от 2017 не правят комбиниранни шипвания
Скрит текст:
Хубаво е да им пишете ако има такъв случай, за да разберем ще се превръща ли в практика.
Ако някой не е разбрал удължават k-packet до декември Grinning

blixa, аз вече въобще не си чакам известията. Видя ли по тракинг, че е "send to customs" веднага пращам документите на мейла. За последната пратка, когато известието ми дойде 6 дни по-късно, вече бях получила обратен мейл, че са приети документите за обработка.

# 256
  • София
  • Мнения: 118
На два пъти съм имала обединени поръчки,    Включително на последния мега дийл.

Въпрос за MAY ISLAND 7 Days Secret Pore Clear Powder Scrub. Те нали са в отделни пакетчета, едното че пристигна пробито, както и да е. Но изпробвах и други две, които си бяха добре запечатани, но прахчето вътре стои влажно. Някой има ли наблюдения дали трябва да е така? Да не би всички да са за боклука? Отделно като впечатление, частиците които са сложили за физ. ексфолитане са супер груби, уж трябва да е сода, но те не се разтварят хич, едва си го разнасям по лицето, така че да не натискам и да не ме боли. Имам подобен продукт на cosrx и е много по-сполучлив.

# 257
  • Мнения: 131
Аз досега обединени поръчки от Джолсе нямам. Истината е, че гративитарам от едно известно време между Джолсе и ибей. Последните ми три поръчки от ибей пристигнаха за около осем дни и съм много доволна. Нищо не отиде на митница. Иначе, кошницата ми в Джолсе е пълна, но стискам кредитната като че ли живота ми зависи от това и не поръчвам.. от инат Grinning Искам да похваля БГ Пощи 1715.. много адекватни, изключително бърза реакция! Не мога да хвана обаче, кой с лично име Теодора поръчва повече от мен Grinning

# 258
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
blixa, при мен /на работа имам предвид/, документ пътува от т. А /разбирай моята сграда/ до т. Б /разбирай официалната ни сграда - ние сме изнесени/ по 1 седмица. Както и да го изчисляваш, двете сгради са на 3 мин. път една от друга. Joy

ivalinna, шшшт, тихо, тука няма такива с това име. Grinning

# 259
  • Мнения: 131
Така де, ама аз като видя K Packet и си искам да е за мен. И питам.. ей този там дето го виждам е за мен, не е ли... Ем, не бил за мен - за девойката Т.... А другия, който виждам..той е за мен, нали ...пак не бил за мен Grinning Тъй че моля, 1715, си го резервирам за моите си К пакети Grinning

# 260
  • Мнения: 429
sunattraction, Joy Смеххх, що не опънете едно въженце между сградите, връзвате една кошница и ей ти експресна поща.

Уплашихте ме и си изтеглих декларацията, изцъклих се докато я попълня през телефона, но всичко им пратих. Да видим сега колко седмици ще ми пътува мейла, щото те кабелите са дълги... Joy

При мен нещата са особени, на пощаджийките им писна да ми описват пратките и да ги премятат по гишета, директно ми пълнят едно чувалче и аз периодично минавам да си прибирам каквото има. Поне не чакам по опашки и не ме търсят по тетрадките. Но не ми пращат ни известия, ни смс-и, а за м. честитки разбирам чак, като ида аз - няма кой да ми ги носи.

# 261
  • Мнения: X
Аз досега обединени поръчки от Джолсе нямам. Истината е, че гративитарам от едно известно време между Джолсе и ибей. Последните ми три поръчки от ибей пристигнаха за около осем дни и съм много доволна. Нищо не отиде на митница. Иначе, кошницата ми в Джолсе е пълна, но стискам кредитната като че ли живота ми зависи от това и не поръчвам.. от инат Grinning Искам да похваля БГ Пощи 1715.. много адекватни, изключително бърза реакция! Не мога да хвана обаче, кой с лично име Теодора поръчва повече от мен Grinning
Искам да кажа, че това не съм аз, аз съм селянче, този адрес е в София.
Днес получих мостри с тройния пакет от джолсе, сред мострите имаше такава  isaknox с ретинол, намазах да я видя ама такъв сърбеж получих, че отмих още ме сърби но не е както беше.

# 262
  • Мнения: 131
Тединка, то и аз съм селянче, ама по неволя получавам поръчките в 1715.
За Isa Knox Pro Retinol искам да кажа, че това е серията, която ме накара да скоча на третиноин. Видях ефект... но наистина ефект и реших, че щом от ретинола има такъв осезаем, то от третиноина ще е убийствен. Ем, третиноина, в момента,  ми създава някакви леки неразположения, но все си мисля, че ще го преборя Grinning Не че агитирам, но Pro Retinol серията на Isa Knox трябва да се пробва задължително като анти-ейдж .. при мен се получи много добре, но нали все искаме още и още ...

# 263
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Blixa, няма смисъл и за тоя начин ще намерят решение как да стане по-бавен. Joy

При мен с обработките и всио не стана много бавно, но и аз не си давах никакъв зор, нали си получавам и други. Bowtie

# 264
  • Мнения: 62
И аз влизам да кажа, за обединените пратки от Джолсе. Една си получих в пощата, друга е на път, писах им изрично, дали може да са в отделни пакети, както съм ги поръчала, но ми отговориха не. Доста тежка, ще стане пратката, не толкова скъпа, но ще видим дали ще отиде на митница .

# 265
  • Мнения: 429
Отворих най-големия пакет и какво да видя - две отделни поръчки от мега дийла натикани вътре! Бясна съм Rage
Как изобщо е минало безпрепятствено е загадка, но не в това е въпроса. Явно Джолсе сменят политиката тихомълком. Голям праз, че ми пратили чорапки и ластик за коса, а мерси нема нужда! С тая нова практика, искат да опъна палатка пред митницата ли.

# 266
  • Мнения: 140
T.E.D.I., кажи моля те и на мен откъде си получи пратката Anguished Аз чакам пратка, шипната на 31.10., а междувременно има още шипнати след това. Чаках я да дойде миналата седмица, но и до днес не е влезнала в страната. Хич не искам да мисля, че може да цъфнат всички заедно...

# 267
  • Мнения: 13 388
bliha, никаква палатка да хванеш да настинеш в това вирусно време, вероятно няма и да се наложи, ще потърся малко повече инфо
https://www.consilium.europa.eu/bg/press/press-releases/2015/10/ … korea-free-trade/

# 268
  • Мнения: 429
Направо да ги включват в ЕС викам аз Grin
Ми тъй де, щом Турция такива мераци имаше, що пък не и Корея, после и Япония, че и с тяхната козметика зор.

Но от 2011 година досега само по митата са работили доколкото разбирам. Скромния консуматор, който не върти бизнес, не го огрява спогодбата.

# 269
  • Мнения: 13 388
Това е общата спогодба, трябва да се види кое как е транспонирано и дали въобще е в конкретните нормативни актове на страните. Трябва да се почете  с две думи.

Общи условия

Активация на акаунт