Азиатска козметика и грим 14

  • 30 208
  • 750
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 320
Не се разбрах със слънцезащитата с идебенон на Inbello. Някакви странни реакции се получаваха както с витамин Ц, така и с ББ кремове и се зачервявах. Може ли малко помощ с намирането на състава му, че му се ядосах и го изхвърлих. В джолсе виждам, че са натурални съставки, но не и кои точно, а ми е интересно дали има масла и парфюми.

# 271
  • софия
  • Мнения: 1 203
добър ден,  може л инякой да успокои моята тревога с refund .oт yesstyle. В петък-8.11 им пуснах касовите бележки и нямам поне потвърждение, че е приет. Само м и блаодариха ъс стандартното писмо.

# 272
  • Мнения: 429
Писах на Джолсе и ги питах за тези своеволни комбинирания на отделни поръчки. Обясних им, че нещата у нас са по-сложни и питах как може да се избегне. Хубавото е, че не ме отрязаха, ето отговора:

Само да не бяха махали опцията при поръчка да се пише кратка бележка... Сега какво, след всяка една, мейл ли да пращаме?

swetulka, нямам спомен след колко дни ми се регистрира стор кредита от рефънда. Скоро ще си опресня как беше процедурата, ако тия от пощата не почнат пак да ми въртят номера, заради "новата" система...

# 273
  • Мнения: 348
Swetulka, вчера изпратих към YesStyle молча за refund, днес получих отговор, че са завършили възстановяването, но все още не са ми се появили в акаунта, пише да изчакам няколко дни. Провери си и папка спам на пощата.

# 274
  • Мнения: 86
Нещо не успях сама да се оправя в търсенето, но имате ли идеи дали в момента в Jolse има продукти (серуми/кремове) които са с ретинол?

# 275
  • Мнения: 429
Ми то май няма почти нищо с ретинол в КК https://koreanskincaretips.com/retinol-korean-skincare/

Един въпрос ме мъчи за EGF - с ретинол как се понася? Имам на Хадалабо червения лосион, изглежда там ретинола е доста слаб (нямам никакво дразнене/изсушаване, а ми е 1ви такъв продукт), но все пак се чудя дали може EGF ампулата ми да е в същата рутина.

Последна редакция: ср, 13 ное 2019, 19:15 от blixa

# 276
  • софия
  • Мнения: 1 203
Погледнах в spam, няма го .Ама как да го има, като  не съм прикачила касовите бележки като хората! Confoundedглупава работа...То от тия пептиди и чудеса, съвсем се шашнах. А утре паааак митници.. ако и jolse почнат с такива номера, не 'ам нерви! Направо да ги приемат братята-корейци  в ЕС и тва е...:Laughing
А хубав пустият му syn-ake, как да се откажеш. И от phytoniacin съм доволна.
а от маската с трюфел на Labiote съм направо във възторг.

# 277
  • Мнения: 13 335
Bliha, чела съм, че не е ок ретинол и пептиди заедно, но вече концентрациите незнам.
Да се оплача преди малко малкия ми каза, че съм се направила на Дарт Вейдър. Да оприличи този хубав цвят лавандула на маската на petitfee с този грозник.

# 278
  • Мнения: 429
Хаха, отговори му "Аз съм баща ти!" Само това помня от цялата сага Joy

Не му върви на това мое Хадалабо, никъде не мога да го сместя - сутрин аха/бха,  вечер - пептиди (понякога обратно). То и вит.Ц не мога да почна.
Cry

# 279
  • Мнения: 13 335
През маската извадих глас- припомни си кой ти дава джобните.
Всяка ден ли ексфолираш, не е ли малко множко.

# 280
  • Мнения: 131
Мхм, моите киселини са вечер. По едно време си правех експерименти всеки ден, но в момента съм на три пъти в седмицата. Витамин С-то сутрин. Вечер ми е също ниацинамида 10%
Третиноина ми е още само един път в седмицата. Само той без никакви активи. Взе ми страха първия път и не смея по-често... Момичета, напоследък си намирам грешки. Ако греша някъде казвайте докато е време Simple Smile

# 281
  • Мнения: 429
През маската извадих глас- припомни си кой ти дава джобните.
Всяка ден ли ексфолираш, не е ли малко множко.

Имам едно комплектче на Paula's choice, от половин година чака ред и сега му давам шанс. Вътре има 2% BHA Exfoliant, който даже го дават, че можело да се ползва и 2 пъти на ден.

Нямам нежелани реакции, тя тая моя кожа каквато е, отдавна щеше да е пропищяла ако нещо има.
Даже вчера комплименти отнесох по неин адрес Blush
Ама съм ги подпряла тия продукти отвсякъде и с корейски де, ийст мийтс уест направо Grin

ivalinna, само елементарни неща се чувствам комфортно да поправям, твоето е сложно. Ама не ми звучи неправилно. Само мога да отбележа, че съм от хората, предпочитащи да ползват вечер Ц-то, нищо че не пропускам слънцезащитата.

# 282
  • Мнения: 13 335
Не използвам активи един след друг, примерно, сутрин ако ще слагам витамин с, вечер нещо хидратиращо и успокояващо .
Ако вечер са ми активните съставки, сутрин пак така нещо хидратиращо.
С ексфолирането, не ползвам aha и bha, защото имам спукани капиляри, предпочитам механичното с някакви скрабове и от време на време ходя на ултразвуково.
В началото и аз така всеки ден нещо различно, от няколко месеца карам на седмици, през почивните дни решавам какво ще е следващата седмица и го вадя на преден план.
Сутрин, като не се успя, много обичам пачове да слагам, вида който дава добрия пач, досега не съм видяла от нито един околоочен крем.
Вечер правя по-пълна програма, сутрин карам кратко, че все нещо не ми стига времето.

Ivalina, евентуално преди третиноина 2-3 рутини бих направила основно хидратиращи и подхранващи, един вид подготовка.
Но това, че си го мисля, не мога да съм категорична, не ползвам, все а-ха да реша и все нещо ме спира, само трупам теория.

# 283
  • Мнения: 74
Сутрин, като не се успя, много обичам пачове да слагам, вида който дава добрия пач, досега не съм видяла от нито един околоочен крем
Преди няколко месеца като се зарибих по кк и си мислех "е,това околоочни пачове много готино звучи,сигурно нищо не прави, ама ще си взема". Не съм вярвала, че наистина толкова хубаво може да действат - аз се боря с много тъмни кръгове, имам много подобрение, но като цяло като ползвам редовно пачове сутрин ми е толкова свежа околоочната зона, и 5 крема за намажа едва ли ще е така Grinning вече са едно от нещата, които гледам да имам в запас Blush

# 284
  • Мнения: 947
Аз пък витамин С направо не го броя за актив. Всяка сутрин слагам, като евентуално пропускам един-два пъти в седмицата като ползвам Радианс маската на Su:m37. Не че си пречат, просто така. За толкова време не свикнах обаче с падовете с киселини. Ползвам ги де, един път седмично вечер, Cosrx червените. Но като свършат не знма дали ще взема други. За сметка на това много ми харесва пилинг гела, за който бях чела, че всъщност е химичен пилинг.

Общи условия

Активация на акаунт