Mango тема - 14

  • 40 499
  • 760
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 424
А какво беше миналогодишното намаление? Аз съм си харесала няколко пуловерчета, якенца, едни сникърси и 2-3 чифта боти от естествена кожа. Имат хубави модели боти, ако е хубаво и намалението, ще се получи хубава цена, надявам се 😊 Как е било миналата година?

# 46
  • София
  • Мнения: 1 628
Намалението миналата година беше много добро. Взех си страхотно кожено яке (овча кожа) за 70 лв., парка за зимата за около 50 лв., рокли и поли на символични цени. За това тази година го чакам с интерес.

# 47
  • София
  • Мнения: 700
Да, намалението миналата година беше супер. Тая година обаче аутлета ми се струва доста празен...Не знам какво ще пазаруваме

# 48
  • Мнения: 143
И кожените якета скриха, няма нито едно в основната секция.

# 49
  • Карлово
  • Мнения: 4 572
А има ли кодове за отстъпка на сайта. Не съм поръчвала още от Манго Оутлет.
Няма кодове, но намаленията са хубави.

# 50
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Качиха много рокли и гащеризони последните дни.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Обувки също доста заредиха, но по-интересните свършваха бързо и днес не ги виждам. Получих боти с масивния, скосен ток (някои го наричат бразилски). Бях много резервирана, но се оказаха от много мека кожа, включително и отвътре. Друг път съм поръчвала ниски кожени обувки, но са били много твърди. Тези са Ок, доволна съм. Много беден е тази година изборът на мъжки кожени якета. Чак ме е яд, че лятото не поръчах, каквото бях набелязала. Получих и пухено яке с качулка  за детето, много е добро за цената си (34,99).

# 52
  • Мнения: 3 865
Здравейте Simple Smile
Какво намаление (ориентировъчно) се очаква да обявят в аутлета и основния сайт? Благодаря!

# 53
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Различни са били досега процентите на отделните артикули, но като цяло поне 50% са надолу. Пример от миналата година: мъжко кожено яке от 299 на 128, дамско от 159 на 69, пола от деним с бродерии от 50 на 23.

# 54
  • София
  • Мнения: 700
Аз напълних кошницата за 1400лв и ще дебна да видим какво ще стане тази година

# 55
  • Мнения: 452
40 размер от дамските дънки на кой отговарят? По принцип нося 30 на Том Тейлър и Литъл биг, какъв трябва да си взема от тук?

# 56
  • Мнения: 424
А как ще разберем кога започва намалението, изпращат ли мейл? И всичко ли в сайта е намалено или определени неща?

# 57
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Мейлите с уведомление идват по-късно от старта. Всичко налично тогава е намалено, но то не се припокрива изцяло с наличните в момента артикули.

# 58
  • София
  • Мнения: 1 628
А има ли кодове за отстъпка на сайта. Не съм поръчвала още от Манго Оутлет.
Няма кодове, но намаленията са хубави.

Преди често имаше кодове, прави ми впечатление, че отдавна не пускат ...

Аз съм доволна от обувките на Манго, особено като намалят цените си заслужават.

# 59
  • Мнения: 5 734
Аз напълних кошницата за 1400лв и ще дебна да видим какво ще стане тази година
Колко време се пазят нещата в кошницата?

Общи условия

Активация на акаунт