💪"Игри на волята: България" - Тема 10 /03.11. - 10.11.2019/

  • 54 136
  • 1 716
  •   1
Отговори
# 1 635
  • Другата България
  • Мнения: 37 710
Трима са финалистите.
Март няма да се откаже сам поне докато не стигнат в обединеното племе заедно с мъжката коалиция, която са заформили. Ако е номиниран следващата седмица, е друго.
В обединеното племе силно се надявам преди всяка битка да има игра за индивидуален имунитет. Иначе всяка седмица ще гледаме Юлиян на дуели. Не, че се оплаквам Laughing, ама ми се иска мишките да се махат възможно най-бързо, че не знам къде ми е "МУТЕ"-то на дистанционното, ще трябва да се напрягам да го търся. Но по това, което каза Томас стратегът снощи-че две племена се бият срещу Юлиян и не могат да го отстранят tooth си правя изводи, че и в обединеното племе ще е vs § Юлиян, и единствения начин да се промени статуквото е той да печели имунитети.

# 1 636
  • София
  • Мнения: 11 689
Така не може да се определи много, защото не сме видели другите части как пасват. Може тези да пасват най-близо, а може и не. Според мен е излишен диалог това и да е трябвало да размени 4-6 части, той схвана идеята и щеше да ги смени лесно, все пак са огледални. Не е като Стоян да е бил близо и да е имало решаващо значение.
Юлиян победи.

# 1 637
  • Мнения: 18 386
Интересно, ако славяните паднат два пъти, кого ще номинират, Роберта и? Може би Март ще се предаде сам.
Не искам да гледаме дуел Юлиян-Пламен, а и Юлиян-Роберта ще е жалко.

ако паднат два пъти славяните Роберта е сигурна - веднъж е прабългарка и втори път защото е жената, а там мъжете са комплексари. Мартин обаче ако не го отстранят силом, той няма да се предаде. Интригант е, но има хъс, по вероятно е да отстранят Томас. При Мартин много важно е, какво влияние ще продължи да оказва контузията му. Веско да го отстранят - изключено.
При траките много искат да махнат Юлиян, но не мисля, че той ще се даде толкова лесно, а Пламен играе и в двата лагера, затова мисля, че при едно падане ще отстранят Добрин. Най-безполезен е,  след Ана-Мария, а никой от лагерите не го е придърпал категорично и жените ще го нокаутират,за да не се сдобие Юлиян със съюзник.


П.С. точно пък кръга е окей отвсякъде.

Последна редакция: сб, 09 ное 2019, 14:52 от Лорд Сняг

# 1 638
  • Мнения: 6 545
Забравяте момента, че най-вероятно ще прехвърлят по някакъв начин човек от траките

# 1 639
  • Другата България
  • Мнения: 37 710
Забравяте момента, че най-вероятно ще прехвърлят по някакъв начин човек от траките
Само ако във вторник на капитанската битка капитанът на славяните победи. Така предполагам.

# 1 640
  • Мнения: 18 386
ако прехвълят човек от траките при славяните и това е Юлиян или Пламен става много интересно, защото траките нонстоп ще започнат да губят битки.
Дотук Добрин има една или две силови игри в които се е доказал, и те дори не бяха индивидуални, ами като онази в която той измъкна 4 кола, а Алекс 2- - в началото. Чисто индивидуална игра Добрин не е печелил.  Тук не включвам битката му срещу въртящото се колело защото и  той и противника  бяха много зле, единият се задържа две секунди на колелото, другият три, това не го броя за някакво доказване. Юлиян например се задържа над  три минути срещу Веселин. За баланс Добрин е супер зле, издръжливостта също му куца, да плува не може, пъзел не реди - ако няма чисто силова игра е за никъде. Не знам за къде се хванал?
Жените без да ги подценявам,  във физическите игри няма да издържат срещу трима мъже. Вярно че близначките имат добър синхрон и, Венцислава - добра памет и логичан мисъл, а Тина показа умения в баланса и пъргавина, но ако ги накарат да излязат срещу Юлиян, Пламен или Веско в битка жална им майка. Мартин и Томас също  биха спечелили повечето от чисто физическите битки, а Ана Мария даже не я коментирам.

# 1 641
  • Мнения: 36 666
Пъзелът технически е верен - разминаването идва от там, че би трябвало да е квадрат (целият), а е правоъгълник (тоест някои места са леко деформирани) - могъл е да ги напасне точно, но картината и така е наредена (мандала, както написах преди - център и около него всичко е еднакво в четирите посоки). Грешката идва от калпавото изпълнение на който го е правил.

# 1 642
  • Мнения: 1 436
Сега ще ме карате да нарежа пъзела от скрийна на парчета, да ги маркирам и да ги сложа на точните места.. хаха, ок. Аз съм достатъчно тъп и упорит.. очаквайте включване.. Wink

# 1 643
  • Мнения: 18 386
не обичам да правя прогнози за финалисти при положение, че има толкова много играчи. Най-комплексни играчи са Юлиян, Пламен и Веселин, но Юлиян го мразят твърде много хора и ще се изненадам ако стигне до финала, тази игра е и за социални умения. Най-между капките минават  близначките и Ана-Мария, но не виждам как някоя от тях може да спечели срещу Веселин или Пламен да речем?
Радостина вероятно ще оцелее до обединението, но след това ако Юлиян още е цял, позициите му ще се засилят и тя ще отпадне.
Струва ми невероятно Радостина да направи това което направиха при "Славяните", макар по обратен начин- изолиране на всички мъже и накрая бой между жените - макар да не е невъзможно. Ако   от лагера на мъжете -славяни остане само Веселин, привлекат го, изхвърлят го и после последователно изхвърлят Юлиян, ПЛамен и Добрин - да възможно е, да останат само жени. Просто не е вероятно.

Последна редакция: сб, 09 ное 2019, 15:27 от Лорд Сняг

# 1 644
  • Пловдив
  • Мнения: 352
Почти се бях убедила, че наистина има грешки, взирайки се в разминаванията по рамката, но сега си мисля, че не е така. Например четвъртото парче отдолу- нагоре отляво изглежда леко разминаващо се, но единственото друго парче, което може да е там е второто отдолу- нагоре в дясно, но като го поогледах, то изглежда абсолютно същото, тоест може да се постави на всяко едно от двете места, а и е логично да е така понеже картинката е симетрична. Тоест пъзелът наистина не е толкова сложен. Разминаванията на снимката по- скоро идват от това, че кубовете не са плътно един до друг. Едни са по- напред, други по- назад и се получава такъв ефект. И на записа се вижда, че са малко нахвърляни и не са педантично изравнени.


Не виждам грешно подредени части

# 1 645
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 143
Оф, айде стига с този пъзел - наред или не наред, всичко е решено вече.
Относно спойлерът -
Скрит текст:
хич не вярвам да е истина, че Ана МариЯ, Велислава и Март са на финал, ама хииич. За мен този спойлер е чиста измислица.
Студиото щеше да е много по-добре без кадрите от изминалата седмица, които вече така и така сме гледали. Иначе и на мен ми става досадно и просто не го гледам.

# 1 646
  • Мнения: 36 666
Естествено, че е измислица - Март е контузен и скоро ще излезе.

# 1 647
  • Мнения: 18 386
второто парче отгоре надолу най-отдясно, втори ред няма как да се постави на мястото на четвъртото отляво надясно първи ред, защото му липсва големият триъгълник.

парчето за което говорим 1 ред, четвърто парче дясно или просто не е наместено или фабрично е такова, вижда се че основните детайли по него - двата тригълника, двата правоъгълника и двете части на другия правоъгълник - са симетрични, сега долко се напасват отделните части на единият четириъгълник при такова малко разминаване е за мен фабрична изработка и не виждам грешка на Юлиян. Дори да има грешка - тя е в едно парче. Центъра му е нареден, рамката му също е наредена, а Стоян още се лута около центъра.


Петя има контузия и контузия. Март не игра вече две седмици, контузията му би трябвало да отшумява. За мен трябваше в момента на контузията да напусне, както сториха Йоргос и Наско, но щом цели две седмици - а дали не са и три? - все още не е активен играч - тя вече не би трябвало сериозно да го притеснява освен ако няма тичане или плуване да речем или натоварване точно върху този крак.

За мен сред славяните номинациите са Роберта и Томас.

# 1 648
  • Мнения: 3 308
На коя дата се предполагаше, че са приключили снимките?
Иначе за това дали Март е финалист
Скрит текст:
и вчера написах, но може би не сте видяли, понеже отново беше в спойлер.. Качил е снимка в интаграм на 9-ти септември, а Томас на следващия ден. Така, че ако снимките на предаването са продължили до към 12-ти, 15-ти, 100 процента не е финалист.

Последна редакция: сб, 09 ное 2019, 16:03 от DebSs

# 1 649
  • Мнения: 18 386
бих се изненадал ако е финалист Мартин. има доста силна конкуренция в лицето на Веселин, Пламен и Юлиян.  а в обединеното племе и в игрите за пъзел и баланс някоя от жените също може да го изненада неприятно.
Но не очаквам и да отпадне на такъв ранен етап.

Общи условия

Активация на акаунт