Фермата сезон 5 тема 6

  • 33 980
  • 1 007
  •   1
Отговори

Анкета

Кой според вас ще победи на дуела

Опции:

* Гласуването приключено: ср, 27 ное 2019, 22:38

# 15
  • SF
  • Мнения: 20 645
Ами не знам дали ще е по интересно ако се съберат все обиграни и запознати с този начин на живот хора-Райно,Стоян,Яни,Нури.
Те могат всичко. Не мисля че ще е по интересно. Мое мнение.

Същото казвам и аз.
Интересно ми е как се справят хора, които преди това не са и помирисвали прясно издоено мляко.

# 16
  • Мнения: 8 504
Снощи ми беше доста скучно, а ММ направо заспа😂😂😂

# 17
  • Мнения: 2 220
То и аз заспах, преди Алманаха.

# 18
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 12 895
Моля линкът за нова тема да не са дава от мобилната версия.
+ да се дава линк и към старата версия. Laughing

# 19
  • Мнения: 14 816
Моля линкът за нова тема да не са дава от мобилната версия.
+ да се дава линк и към старата версия. Laughing
Сори, ама толкова мога, толкова правя.
Ако иска друг да се заеме нямам нищо против. И без това ще мога да пусна само още една тема.

# 20
  • Мнения: 2 560
Благодаря за новата  тема 🌹😊!
Не знам за коя бях снощи, но като линия на поведение, определено Мариана е няколко класи над Силвия. Помните ри как изобщо не подаде ръка на Сами след неговия дуел? Добре, че той явно не е злопаметен 😆.
Мариана сигурно ще посочи Маргарита, не знам с кого е най- близка от всички.

# 21
  • Мнения: 4 952
Джоли, благодаря за темата.
Снощи имахме гости до късно и после се пробвах да гледам,но съм заспала. Няма и да се връщам да гледам вероятно.

# 22
  • ново
  • Мнения: 5 855
Мариана в началото беше доста негативна, но после се отпусна някакси. Намери си приказка дори със сиромасите, за които преди това говореше пренебрежително. На дуела бях 50:50, така че съм удовлетворена Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 19 910
Джоли, благодаря за новата тема!  Hug
Снощният дуел не ми беше особено интересен, гледах с едното око, а и фаворитка нямах, така че съм ок с победата на Силвия. И в анкетата не гласувах, защото прочетох кого ще посочи Мариана, дано й се получи замисълът, ще е интересно.

# 24
  • Буркина Фасо
  • Мнения: 12 895
Моля линкът за нова тема да не са дава от мобилната версия.
+ да се дава линк и към старата версия. Laughing
Сори, ама толкова мога, толкова правя.
само поискай и ще стане hahaha
Ако иска друг да се заеме нямам нищо против. И без това ще мога да пусна само още една тема.
що бе, Веселке, за финала ли се готвиш ?
мисли къде ще ни поканиш на почерпка  rotfImbo

# 25
  • Мнения: 10 670
Мерси, за темата Simple Smile Нямам идея кой ще посочи за фермер Мариана. Дано да е някой нов, който не е бил до сега. Маргарита беше фермер, нали? Май Вили и Веселка не са били, и Силвия.

# 26
  • Мнения: 14 816
Мерси, за темата Simple Smile Нямам идея кой ще посочи за фермер Мариана. Дано да е някой нов, който не е бил до сега. Маргарита беше фермер, нали? Май Вили и Веселка не са били, и Силвия.
И Елизабет, мисля

# 27
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 305
Благодаря за темата!

То промото си показа кой ще е втория кандидат. Марияна дава още един шанс .

# 28
  • Мнения: 352
Благодаря за новата тема !
Аз снощи успях само битка 1 да изгледам и след това съм заспала. Уж за днес щях да гледам повторението, но нещо не ми се гледа..

# 29
  • Мнения: 10 670
Благодаря за новата тема !
Аз снощи успях само битка 1 да изгледам и след това съм заспала. Уж за днес щях да гледам повторението, но нещо не ми се гледа..
Няма да изпуснеш Simple Smile Аз го гледах на запис и бая си превъртях...

Общи условия

Активация на акаунт