Фермата сезон 5 тема 6

  • 33 980
  • 1 007
  •   1
Отговори

Анкета

Кой според вас ще победи на дуела

Опции:

* Гласуването приключено: ср, 27 ное 2019, 22:38

# 30
  • Варна
  • Мнения: 1 685
Благодаря за новата тема !
Аз снощи успях само битка 1 да изгледам и след това съм заспала. Уж за днес щях да гледам повторението, но нещо не ми се гледа..

Grinning Grinning Ти пак много си издържала. Аз някъде по средата на битка 1 не точно го спрях, само минимизирах браузъра и оставих за фон само звука, колкото да съм в час какво се случва... и си пуснах да поцъкам малко Енгри бърдс. Много по-добра се оказа че съм от тези двечките сладурки в мятането на разни неща по някаква си цел било то и дигитално. Grinning Майтап няма, симпатични са ми и двете фермерки, но на тази игра с чувалите такъв зор май досега не е имало в предишни сезони. Ни в тунела вляаааат, ни в кошовете вляАт пустите му чували, пусти, да опустеят дано. Успеваемост 1 от 50. Grinning Не им се подигравам на момичетата, то аз и толкова не мога, просто наистина ми доскуча да ги гледам как N-брой пъти НЕусешно целят.

Благодаря за темичката, Джоли! Flowers Hibiscus

# 31
  • Вестерос
  • Мнения: 38 172
Гласувах за Маргото

# 32
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 691
Благодаря за темата🌺
Марияна бьрзо се предаде вчера, а можеше да спечели🥴
Не ми се гледат скальпени любовни изпълнения, ако четат тук от продукцията🤪

# 33
  • SF
  • Мнения: 20 644
На мен двубоят ми беше интересен, но не толкова, колкото Митко-Иво и Поли-Елизабет. Там имаше много адреналин, напрежение през цялото време.
Снощи уж за Силвия бях, но не исках и Мариана да си тръгва.
И двете бяха малко като на забавен каданс по някое време. Водещите дори бяха по-ненапрегнати от предаването с двубоя Елизабет-Поли и не викаха толкова. Публиката на двете момичета също бяха по-тихички.
Искам седмица с фермер, който да завърти нещата така, че Дана и Бичето да си тръгнат. Не е задължително да стават ратаи. Достатчно е да изберат Дана за втори дуелист.

# 34
  • Мнения: 14 816
На мен двубоят ми беше интересен, но не толкова, колкото Митко-Иво и Поли-Елизабет. Там имаше много адреналин, напрежение през цялото време.
Снощи уж за Силвия бях, но не исках и Мариана да си тръгва.
И двете бяха малко като на забавен каданс по някое време. Водещите дори бяха по-ненапрегнати от предаването с двубоя Елизабет-Поли и не викаха толкова. Публиката на двете момичета също бяха по-тихички.
Искам седмица с фермер, който да завърти нещата така, че Дана и Бичето да си тръгнат. Не е задължително да стават ратаи. Достатчно е да изберат Дана за втори дуелист.
Е да де ама е трудно. Велислава е силна и често печели битките за имунитет от дуел.
А, Дана ходи на историческия дуел и печели имунитет от ратайство. Това коментирахме в предишната тема. Би трябвало от продукцията да ги редуват. След като уж са един човек тази която е била на историческият дуел, да ходи и на другия. Иначе с се двама от където и да го погледнеш

# 35
  • SF
  • Мнения: 20 644
Да, да... Така е. Те и във Фермата си го коментираха това. По принцип, ако Дана я нямаше вътре, Вили да се е взривила. Дана я успокоява, подучва да се извинва, да се смирява. И Вили в началото й се опъва, но в крайна сметка хитрее и изпълнява някои заръки. Иначе акъл в тази глава да се направи нещо меко, нещо леко, няма.

Аз затова си пожелавам фермер, който да успее да пробие тандемът майка-дъщеря. За миналия дуел за малко Красимира да си събори първа кубчетата.

Дана се извиняваше на Красимира, че няма вина за това, което Вили е казала за нея и Митко.
Но не се сетиха да й отвърнат, че тя направи същата интрига на Поли и Краси, намесвайки се с непоискани съвети същия ден в същото предаване, когато дъщеря й беше видяла нещо против принципите си.

# 36
  • България
  • Мнения: 942
Велислава падна много още повече в моите очи като тръгна да се извинява на Красимира. Интригата стана, защото Красимира се развява с чужд мъж, направила е нещо "нередно" като това, което виждаме постоянно от нея и продукцията изклюкари разговора. Това извинение го виждам като опит да се приобщи към групата и да скъси дистанцията. Искам Веселка, Венци, Красимира, Дана и Велислава, Силвия, че и Станислав дървото вън.

# 37
  • SF
  • Мнения: 20 644
Точно такова си беше извинението. Тя дори не й разясни откъде се е объркала ситуацията. А другата не сметна за нужно да я попита.
"Не съм искала да кажа нещо, което да те нарани..."
Ами точно това искаше да кажеш и го каза. Даже нямаше нужда да я питат какво е, защото знаеха, че няма да го назове. Сигурво пак някакви принципи щеше да изтъкне.
Сигурно Митко е хванал Краси за врата и я е мачкал, както в този момент още поне 5 човека са се мачкали и завивали с общо яке или са си топлили ръцете, търкайки ги. Но принципите на Вили са били разрушени от Краси и Митко.
Ами харесват се Краси и Митко по някакъв начин. Сигурно и те не могат да си обяснят какво толкова си харесват и се чудят "Що пък точно тя/той...", но това е положението. Ако не ни влиза в работата, няма смисъл да се обаждаме и да критикуваме. Защото както се оказва и ние си имаме трески за дялане и тайни за пазене.

# 38
  • USA
  • Мнения: 7 220
Aз ако бях на мястото на Красимира,въобще нямаше да се занимавам с Велислава.
И Марго беше в леглото на Сами - за нея нищо.
Сами,обвързан, се прегръща и спи под една завивка със Силвия - нищо.То там си беше направо еротика.
Бети,обвързана,големи симпатии към Митко,да не кажа,че даже си е хлътнала,Митко също знае,но не страни от нея - и за тях нищо.
Ама видиш ли,Красимира и Митко имат също симпатии(видни са,да),по никаква линия не са прекрачили допустимите леки усмивки,закачки и прегръдки(все неща,които И ДРУГИТЕ правят),обаче тук изкарахте Красимира  *****.

Много грозно мерите.

10кг напълняла Crazy и после ми говорете,че били гладни и карали на боб и леща.

# 39
  • Мнения: 14 816
Той Митака добре, че нито чу, нито видя Краси какъв таласъм е. Ако беше видял щеше да се наложи по стааар български обичай да му леят куршум и да му баят против уплаха.
Сигурно поне 2,3 години няма да посмее да легне с жена в една стая, а от Краси ще бяга с 200.

# 40
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 034
Гласувах за Марго, но виждам, че са св издали в промото и всъщност Елизабет е втори претендент. Смятам, че Силвия ще я победи, но да видим. За ратаи залагам на Дана и Сие и Венци.
Благодаря за темата!

# 41
  • INFJ
  • Мнения: 9 023
И защо Митко би се изплашил от Краси, ако я беше видял? Вероятно знае, че нещо такова може да се случи и ще реагира адекватно... а пък и да не знае, пак не разбирам какво толкова страшно има?

# 42
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 034
Весето верно се измъква по шушони до финала и това не ми харесва. Хич не харесвам хора, които обичат да бъдат съжалявани. Не искам тя да е пибедител.

# 43
  • Мнения: 14 816
Весето верно се измъква по шушони до финала и това не ми харесва. Хич не харесвам хора, които обичат да бъдат съжалявани. Не искам тя да е пибедител.
И аз. Но това и поведение за сега е печелившо. Не знам защо никой не я вика на дуел. Дали от неудобство че е малка и е 40 кила или от страх и срам че може да паднат точно от това дребно 40 килограмово.
И при двете положения Веселка печели.

# 44
  • София
  • Мнения: 3 934
И на мен след 3-тата битка ми стана скучно и не го догледах. Бях за Мариана. Има нещо в Силвия, което не ми харесва - начин на изказ, маниери и ей такива работи.

Общи условия

Активация на акаунт