Фермата сезон 5 тема 6

  • 34 097
  • 1 007
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 527
Записвам се че ви изпуснах.

# 61
  • Мнения: 5 690
Мариана ще посочи Маргото за фермер. Те си бяха много близки.
Относно Веселка, на мен също не ми допада. Много ми простее.

# 62
  • Мнения: 1 861
Направо съм в шок. Още сигурно месец и 1-2 седмиции и още нямаме финалисти или поне топ 6. Дори снимки от пазара няма. Явно наистина са стегнали много положението.

# 63
  • Мнения: 1 639
Здравейте,Гледам Фермата от самото начало и съм и голям фен. Търсих из интернет различни теми за регистрацията в сайта. Преди време си бях направила такава но съм забравила паролата,както и да се опитвам да я възстановя не се получава. Натискам на забравена парола,въвеждам емейла,но нищо не получавам. Случвало ли се е на някого? Питам тъй като ми се иска когато отворят кастинга за новия сезон да кандидатствам. Колкото до Фермата 5, интересна ми е,но този сезон ми дойдоха малко в повече Любовноте трепети и на моменти взе да ми заприличва на Биг Брадър,но за щастие успяват все пак все още да държат ниво. Нямам си конкретен любимец,всеки ми харесва с нещо и в същото време ме дразни с друго:)-нормално,хора.

# 64
  • Мнения: 56
Харесвам Сам, заради културните "възглавнички", които повдига шеговито.
Харесвам Веселка за дружелюбното врабче, което носи в себе си.
Харесвам Красимир за майсторлъка и мускетарското сърце.
Харесвам Митака2, че му е през рамо, кой е фермер и колко може .
Харесвам Сиси, защото е мераклийче .
Харесвам  Иван и Андрей, че успяват с простотии да ни занимават .
Въобще... Smile
 Пълна психиатрия  - луда учителка с показалка и свирка  , "зелено човече" с придружител,  евромонахиня с черно бельо и силиконови чорапи , "наполеон" с китара,    ветеран-  ранен в главата ,  санитар от токсикологията  ...   /сигурно пропуснах още някого  / а дааа ... Полтъргайст в страната на чудесата  ...
Ако съм пропуснала някого, моля върнете го в  диспансера!

То и ние не сме добре, че гледаме, ама пусто старческо любопитство...

# 65
  • ново
  • Мнения: 5 961
Направо съм в шок. Още сигурно месец и 1-2 седмиции и още нямаме финалисти или поне топ 6. Дори снимки от пазара няма. Явно наистина са стегнали много положението.
Е, хубава работа, нали имаш приятел в екипа, аз на тебе разчитах за инфо.

# 66
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 078
И аз съм доста разочарована, че няма още информация относно финалистите. Ако някой има информация, пак призовавам, нека говори сега! 😂😂 В скрит текст разбира се. Във фейса мернах едно инфо,но не ми се видя много сигурно, а и забравих единия от споменатите, та ще се въздържа за сега. 😆

# 67
  • Мнения: 478
Днес в Ринг мол видях
Скрит текст:
Митко и Красимира, държаха се за ръка и бяха много сладки. Радвам се за тях, явно са им се получили нещата навън.

# 68
  • London
  • Мнения: 6 732
Аз се радвам, че няма спойлъри. По-интересно е така.

Веселушковците от Ринг Мол ще си спестя да ги коментирам, че както винаги няма да кажа нищо хубаво.

# 69
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 078
Днес в Ринг мол видях
Скрит текст:
Митко и Красимира, държаха се за ръка и бяха много сладки. Радвам се за тях, явно са им се получили нещата навън.
Супер! Много се радвам за тях. ❤

# 70
  • Мнения: 1 861
Направо съм в шок. Още сигурно месец и 1-2 седмиции и още нямаме финалисти или поне топ 6. Дори снимки от пазара няма. Явно наистина са стегнали много положението.
Е, хубава работа, нали имаш приятел в екипа, аз на тебе разчитах за инфо.

Това не означава, че ейтей ми казва инфото. Трябва да почна от далеч, че да се издаде случайно 😀

# 71
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 078
Ми хайде почвай го, да каже нещо. На теб разчитаме.😁😂

# 72
  • Калгари, Канада
  • Мнения: 1 384
Не ми е важно кой ще е фермер, искам на дуел да са Красимира и Вили, и първата да си ходи.

# 73
  • Мнения: 11 545
Аз пък искам майка и дъщеря да хващат пътя.

# 74
  • Мнения: 6 218
Сами,Станислав,Краси и Красимира са ми идеалните финалисти.Другите не ги искам на финал,камо ли да спечелят.

Общи условия

Активация на акаунт