Дълго разочарование след "провал"

  • 5 485
  • 149
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 3 186

Иначе момчето е млад, ергенче, ако си търси забавления нека си ходи с такива жени - нищо лошо, че ги има и нищо лично към тях. Ама той май друго търсеше?

Уж си много почтен и морален като автора, пък гледай какви гнусни съвети раздаваш - коврите ще ги използваме до дупка, но иначе търсим "свястна".

# 106
  • Мнения: 30 802
Как'Сийка, най-вече се предлага ролята на втора мама, която да им изглажда живота.

Интересно става ако се хареса с някоя жена с по-голяма бройка и е свястна, ама трябва да я остави, заради тип "майка".

На мен лично ми е интересно от какво богатство нагоре се приема жена с голяма бройка. В смисъл, ако е заможна щерчица или нещо такова, с много бивши и все алфи, дали пък българското мъжле няма да се прежали:)

# 107
  • Мнения: 24 467
То за целта трябва една графика да се изготви с абсциса - размер на личното богатство и ордината - бройка, като ще се построи права, изобразяваща правата пропорционалност на двете дименсии. Сега има и субективизъм - може правата да е изместена в посока по-нагоре или по-надолу, ама все ще изобразява такава пропорция.

# 108
  • Мнения: 30 802
Аз мисля, че при жените съотношението състояние- бройка ще има зони на изключения, примерно в ниските нива ще има голяма бройка, както и по някоя заможна Месалина в най-високите нива, другото ще е що-годе нормална дистрибуция.

Но иначе моралният Ганьо ще вземе разработена, и то си мисля, че ще е за сравнително малко - жилище плюс някоя кола и малко джобни и е готов да си зареже принципите. Изобщо, ако трябва да избира между порядъчна и бедна и разтропана и заможна...сещате се.

# 109
  • Мнения: 8 937
Много мъже в последно време започнаха да подбират жена с финансови екстри. Чак се учудвам, но така ги учат. В гимназията имах един ухажор и какво се оказа - мама го насърчила, защото съм от добро семейство. Но бях малка, сега бих го пратила при същата с пожелание за щастлив съвместен живот.  Grinning

# 110
  • Мнения: X
Чакайте, чакайте!
Ма'нете математиката, аз искам да знам защо се предлага дом (в неясно състояние и собственост) и деца. Смисъл, брак няма ли? Че то това даже базов пакет не е, ами огризки за просякини.

# 111
  • Мнения: 313
Аз мисля, че при жените съотношението състояние- бройка ще има зони на изключения, примерно в ниските нива ще има голяма бройка, както и по някоя заможна Месалина в най-високите нива, другото ще е що-годе нормална дистрибуция.

Но иначе моралният Ганьо ще вземе разработена, и то си мисля, че ще е за сравнително малко - жилище плюс някоя кола и малко джобни и е готов да си зареже принципите. Изобщо, ако трябва да избира между порядъчна и бедна и разтропана и заможна...сещате се.

Същото е и като при жените - той може и да кръшка, ама поне вади пари и ни гледа вкъщи. Изведнъж принципите, че няма да се търпи кръшкач, се изпаряват.

Не виждам нищо лошо в жените, които искат да гледат деца и да правят семейство, без да развиват кой знае какви лични интереси. Има голям брой, на които личните им интереси и желание за развитие е в рамките на: кой маникюр е по-издръжлив, къде е най-добрата инструкторка по йога в София плюс най-много изчетени книжки от типа на "50 нюанса сиво".

Авторът да търси, каквото търси. Я го намери, я не. После ще му се наложи да си смени критериите или това, което предлага и така, докато не намери търсеното или не се откаже. Нищо ново под слънцето. За всеки влак си има пътници.

# 112
  • Мнения: 25 610
То няма гаранция, че скромното и неопитно девойче няма да се разтропа по някое време, ама след брака и децата. Като се усети, че годинките напредват, а тя нищо не е разбрала от младостта си, и като ѝ омръзне да имитира оргазми, без да знае що за животно е това и съществува ли изобщо... Та хукне да си наваксва откъм опит и тръпки като изоглавена.
Толкова много такива случаи знам, че даже ме мързи да ги броя.

# 113
  • Мнения: 30 802
Ти не виждаш, но подбиращите мъже искат жена с "екстри". Тоест искат да карат ферари на втора скорост, и да използват като обикновена жена по-необикновена такава. То е все едно някоя жена да иска да се омъжи за професор, ама ако може да не професорства много, а да се изявява като домашен майстор.

# 114
  • Мнения: 24 467
Чакайте, чакайте!
Ма'нете математиката, аз искам да знам защо се предлага дом (в неясно състояние и собственост) и деца. Смисъл, брак няма ли? Че то това даже базов пакет не е, ами огризки за просякини.

А-а-а-а, не мой да я махнем!
Всичко е математика! Всичко е точно!
Само дето на някои им се струва, че са извън указаните изчислени рамки.

Домът е хубаво предложение. Базово.
Децата - не. Тях една жена винаги може да си ги набави.

# 115
  • Мнения: 3 186
То няма гаранция, че скромното и неопитно девойче няма да се разтропа по някое време, ама след брака и децата. Като се усети, че годинките напредват, а тя нищо не е разбрала от младостта си, и като ѝ омръзне да имитира оргазми, без да знае що за животно е това и съществува ли изобщо... Та хукне да си наваксва откъм опит и тръпки като изоглавена.
Толкова много такива случаи знам, че даже ме мързи да ги броя.

И мен ме мързи. Всъщност аз не бих взела неопитен, защото точно неопитният ще придобие самочувствие изведнъж и ще се сети, че животът ( и сексът) бил хубаво нещо. Такава котка в торба не ми трябва, но нека крис и авторът се радват на полудевственици.

# 116
  • Мнения: 24 467
О, ако ми е неопитен, все ще имам чувството, че не съм си намерила мъж, ами съм си взела трето момченце да си го гледкам.
Пък аз таквизи планове не съм си правила, ма никак. Таман пораснаха двете и сега си поемам въздух...

# 117
  • Мнения: 313
То няма гаранция, че скромното и неопитно девойче няма да се разтропа по някое време, ама след брака и децата. Като се усети, че годинките напредват, а тя нищо не е разбрала от младостта си, и като ѝ омръзне да имитира оргазми, без да знае що за животно е това и съществува ли изобщо... Та хукне да си наваксва откъм опит и тръпки като изоглавена.
Толкова много такива случаи знам, че даже ме мързи да ги броя.

Гаранция няма никой за нищо. Всичко е в рамките на вероятностите. Както има от тези случаи, така има и от другите, в които й залипсват "добрите стари времена" и пак се тръгва.

Ти не виждаш, но подбиращите мъже искат жена с "екстри". Тоест искат да карат ферари на втора скорост, и да използват като обикновена жена по-необикновена такава. То е все едно някоя жена да иска да се омъжи за професор, ама ако може да не професорства много, а да се изявява като домашен майстор.

И такива жени има. Подбиращи и нищо непредлагащи. Също като мъжете и докато има кой да им се връзва, си "подбират". То, ако беше толкова лесно, нямаше по статистика 50% да се развеждат, а едва 5-10% от неразведените да се самоопределят като "щастливи двойки".

# 118
  • Мнения: X
На неопитните и с малкото бройки проблемът не им е в секса, а в комплексите. От опит го казвам.
Взимаш го хрисим, смотан, неособено красив, но с дълбока душевност и вечно неразбран. От наличието на гадже му поникват криле и започва да ти държи сметка и как си мажеш маслото върху хляба.
Играх го тоя филм, хич не ми трябват повече такива.

# 119
  • София
  • Мнения: 38 489
Препоръчвам на автора да скочи в съседната тема и да прочете какво става когато Той ми е първия, женени сме, ама .........стана мазало.

Общи условия

Активация на акаунт