Лидл 133 - Ноемврийска предпразнично изкусителна

  • 102 856
  • 1 998
  •   1
Отговори
# 900
  • Мнения: 27 687
Соул, честито Grinning
Ох, ще ме уморите ат смях с тези пижами Joy И нашето долнище не е мръднало (но това беше целта де). Пера обаче само на 30 градуса и нямам сушилня.

# 901
  • Мадрид / София
  • Мнения: 6 026
При нас дървените играчки предстоят и са от 2-12-2019

# 902
  • София
  • Мнения: 5 547
Момичетааа, случи се чудо Innocent и си зарязах каймата, за да ви разкажа. Grin Смилах поредната доза Гарам масала с мелничката от Делукс. И незнайно защо, реших пак да я пробвам да я развъртя. Отвори се! Astonished Пробвала съм много пъти, с по-малко или повече сила, с риск да я повредя, не ставаше, правеше съвсем малко завъртане и блокираше. Сега се отвори с лекота. Допускам, че е имало някакво зрънце/зрънца подправка, които са блокирали механизма и този път при смилането са изпаднали. Та мисълта ми е, че е много вероятно всички мелнички да са така, някак е невероятно мелнички от една партида някои да се отварят, а други - не. Пробвайте.

Да ви върна и към друга "любима" тема Grin - лидлските бархетни пижами. Взех ги да са малко по-големи заради събирането. Ами не мърдат тези пижами, голям цирк. Laughing Та който е успял да си събере пижамата, моля да каже как точно прави номера. Nerd
Коя партида е твоята? 09/22 е моята и не ще, има ход 1 см може би и Ццц,спира, не съм мляла с нея,така че няма заседнало. Напъвам ,ама не става, ще я счупя ако продължа още малко.

Последна редакция: сб, 16 ное 2019, 13:54 от Миленски

# 903
  • Мнения: 10 212
Същата. И при мен правеше ход 1 см и после пълен стоп. Поне 10 пъти съм я пробвала. Изобщо нямах намерение да я пробвам и сега, нооо.. нали знаете онези моменти, в които тялото ви прави неща, с които вие нямате нищо общо. Smiley Смлях подправката и поотупах мелничката, за да падне смления прах. Явно нещо съм размърдала и се отвори. Сега, като ходих да погледна партидата, пак я пробвах и отново заяждаше, но си се отвори.

# 904
  • Мнения: 27 687
Моята пък мелничка от миналата година е почти с изтрита партида вече Joy Но пак не се отваря. Същото и с новата 09/22...
Похвалвам кюфтетата, много вкусни бяха. Heart А ги взех вчера на 3,49 с 30% намалени. За гарнитура направих броколи и бейби морковчета в уока. Heart Eyes Междудругото, доста добре се овкусиха зеленчуците с гарам масалчето Stuck Out Tongue Winking Eye И с тази любима за мен сол, която за жалост не продават вече в Лидъл (мелничката е напълно отваряема, въпреки обикновения пластмасов механизъм).


Последна редакция: сб, 16 ное 2019, 14:33 от dolce miele

# 905
  • Мнения: 20 183
Радвам се, че ви е харесал ориза.
Чакай да измрънкам тук, белким ме огрее, няма ли да пуснат някое хубаво италианско червено винце, миналата зима имаше едно разкошно от Пулия.

# 906
  • Мнения: 27 687
Леми, ние взехме едно София Каберне Совиньон от К на промо 7,99 лв/5 л. Вкъщи много го харесваме. Но ще се радвам ако имаш линк на италианското да го погледна.

# 907
  • Пловдив
  • Мнения: 466
Каква течна сметана ползвате за торта?А крема сирене? До сега не съм срещала в магазините сладкарски боя трябва ми червена?

# 908
  • Мнения: 20 183
Долче, ето го виното, но сега го няма:

# 909
  • Мнения: 27 687
Нищо, ще го дебна. Grinning

# 910
  • Мнения: 20 183
Ще попълня отново анкетата и ще го впиша, миналият път писах за бадемовото брашно, и скоро след това го пуснаха Smile

# 911
  • Мнения: 27 687
Видях, че има и от холандските круши- дали да не попълня и аз една анкета, че ги искам на промоция, хм? Thinking

# 912
  • Пловдив
  • Мнения: 466
Каква течна сметана използвате за торти, а това крема сирене новото в кутия дали е подходящо? Никога не съм виждала сладкарски боя в ЛИДЛ има ли или да търся другаде?

# 913
  • София
  • Мнения: 3 859
Да ви върна и към друга "любима" тема Grin - лидлските бархетни пижами. Взех ги да са малко по-големи заради събирането. Ами не мърдат тези пижами, голям цирк. Laughing Та който е успял да си събере пижамата, моля да каже как точно прави номера. Nerd
Изпери ги на 60 градуса. 😁

# 914
  • Мнения: 20 183
Долче, знае ли човек кога ще му излезе късмета 😸
За пижамите, трайно свиване получих преди години на 95° пуснати по погрешка, и полиестерните дрехи се свиха даже.😸
Каква течна сметана използвате за торти, а това крема сирене новото в кутия дали е подходящо? Никога не съм виждала сладкарски боя в ЛИДЛ има ли или да търся другаде?
Течната сметана от 30%, стои при готварските шоколади, ванилиите, суровите ядки. Крема сирене използвах старата натурална Голдеса, новата не съм я пробвала.

Общи условия

Активация на акаунт