Лидл 133 - Ноемврийска предпразнично изкусителна

  • 102 930
  • 1 998
  •   1
Отговори
# 915
  • Мнения: 25 838
Тази година не искат да ми дадат ваучер, а аз най нахално продължавам да се регистрирам бележки.  Crossing Arms Няма се отървете от мен, амаха! Naughty
Много ми харесват малките пазаромобили, детето бута количката, аз пълня, и накрая я бута на охраната. Голям кеф.  Laughing

# 916
  • Мнения: 2 826
Има ли фиде, че скоро на ми се е налагало да търся?

# 917
  • Мнения: 10 391
Точно заради тези малки пазарски колички, децата искат все да ги водя с мен на пазар в Лидл, пък за другия близко до нас магазин, вече не искат и да чуят 😄
Скрит текст:
Тази година не искат да ми дадат ваучер, а аз най нахално продължавам да се регистрирам бележки.  Crossing Arms Няма се отървете от мен, амаха! Naughty
Много ми харесват малките пазаромобили, детето бута количката, аз пълня, и накрая я бута на охраната. Голям кеф.  Laughing

# 918
  • София
  • Мнения: 18 754
Да,и моята лети с нея,вади си продуктите на касата.

# 919
  • Мнения: 69 180
Здравейте, имате ли спомени кога пускаха дървените играчки? Интересувам се най-вече от кукленските къщи и мебелите за тях.

В Кауфланд вече ги пуснаха

# 920
  • Русе
  • Мнения: 660
Здравейте, дами
Интересува ме комплект за рисуване със статив. Струва ми се, че се е появявал и друг път. Моля за отзиви.

https://www.lidl.bg/bg/p/platno-za-izyava/komplekt-za-risuvane-ss-stativ/p32084

# 921
  • Мнения: 9 593
Мацки, ММ е връщал разлепени лидълски обувки. Казали са му, че стоки се връщат в 14- дневен срок, а ако са дефектирали - в 3 м. Има ли някакви нови правила?

# 922
  • Мнения: 25 838
Фани да ми се яви незабавно. Ще я мъмря.

# 923
  • Мнения: 69 180
Хаха...за дефектни срокът е 2 години.

Не става ясно под "връщане" какво имаш предвид - рекламация, или връщане на неползвана стока просто защото не ти харесва.

# 924
  • Мнения: 27 752
Не и според официалният им сайт!

# 925
  • Мнения: 1 097
Здравейте! Да сте виждали останали големи коледни елхи в Пловдив или Пазарджик?

# 926
  • Мнения: 9 156
Фани да ми се яви незабавно. Ще я мъмря.
Ко бре, Лъкич))) Тук съм, що ще ме мъмриш, аз съм праведно пиле)))
За обувките не знам колко им е срока, но някъде по това време купих от ботите (детски бяха 36 или 37 номер) Много ми бяха удобни и топли, бързо ги обувах, но... в снега не пропускаха, ама се разлепиха някъде март месец. То така се бяха смачкали милите, ама и като се разлепиха от подметката, дори тук питах и казахте да ги занеса. Понеже бях купувала и скиорски дрехи и пазех бележката съвестно. Бяха минали поне 3-4 месеца по спомен. Върнах ги без проблем. Дори ми стана неудобно.

# 927
  • Мнения: 5 152
Хора и аз идвам с новина за мелниците. След като съфорумка спомена, че с малко чалъм я е отворила и аз се помъчих с напред назад и взе, че се отвори неотваряемата, пробвах и друга, която бях взела запъваше в началото, но после се отвори. Всички са от тазгодишната партида. Но тогава, когато констатирах в началото, че не се отваря я въртях и суках поне 15 мин, ръцете ме заболяха от проби.

# 928
  • Мнения: 25 838
Фани да ми се яви незабавно. Ще я мъмря.
Ко бре, Лъкич))) Тук съм, що ще ме мъмриш, аз съм праведно пиле)))

Купих от пастата дето ми каза, от К.
Скрит текст:
Много люта бе, пиле. Такова чудо не бях...дегустирала...на върха на ножа сложих и ти казвам, пожар. Сополи ми текнаха.  #Cussing out А аз ям люто, не е да съм глезла. И както не ям хляб, че съм на режим...ти казваааам, ужаст.

Мелничките с подправки не разбрах защо ги напъвате да ги отваряте.  Grinning

# 929
  • Мнения: 69 180
Тренират за предмишници Satisfied

Общи условия

Активация на акаунт