Лидл 133 - Ноемврийска предпразнично изкусителна

  • 99 371
  • 1 998
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 47 898
Може да спретнеш с бадемово брашно, ще е горе долу по режима

# 16
  • Мнения: 9 123
Лъки, няма се плашуваш.)) Аз съм толкоз припряна, че нищо не правя като хората. Но пък ми стават нещата, когато нещо правя за първи път и аз не знам как (пея им и те така))
Ще взема и аз тогава от тази коледна смес, да не изоставам, не помня да сте я коментирали-отнесла съм се нещо тогава. Къде стои обаче, щото това бадемовото не си е на мястото и в Лидъла всичко ми нещо объркано. Те по принцип малко неща май предлагат от пакетираните -брашно, захар,ориз, обикновените работи или аз така си мисля.. Бурканите пък са разбъркани-сладка и лютеници и добре, че се мотам доста, та оглеждам когато ходя. Малки са им магазините с две думи, уж големи на вид, ама продуктите са малко си мисля. Да се разширят, не може така.
Тете, писала съм и не съм те прочела. Благодаря. Бе много скъпи тез курабете бре(( То колко ще излезнат от това пакетче(( Ма ще взема де, да видя.
Хепи, няма да съм на диета, ама-ха по празниците. Ще заслабвам по-късно след Нова година. Ще ставам суровоядка. ( То аз бях преди за 1-2 месеца и ефектът беше поразяващ да ви кажа, ама си трябва воля)

# 17
  • Мнения: 4 841
Имате ли спомен чопърите кога горе долу пускаха. Този път реших да пенсионирам моя, та бързам докато не съм размислила Joy

# 18
  • Русе
  • Мнения: 5 339
И аз при вас Simple Smile
Някой купи ли маркуч за душ слушалка да каже бива ли?!

# 19
  • Мнения: 9 123
Devil_Rose, аз купих само слушалката вчера. Днес я сложихме на подвижния душ, но само я пробвахме, след малко ще се чипкам и кажа по-така. На първо четене добре е. Но старата ми някак повече вода пръскаше, по-силна струя или не знам как да кажа. Много стара на 20години сигурно, една малка черна, ама супер си е. Реших да се модернизирам нещо, но...иначе има разни степени и различна струя излиза, някакви екстри уж, ама...аз обичам обилно вода да тече и силна да е струята. Но само във ваната надолу я пробвахме, работи си де.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 067
Благодаря за темата и от мен!

# 21
  • Мнения: 25 675
И аз при вас Simple Smile
Някой купи ли маркуч за душ слушалка да каже бива ли?!
Аз имам от предишно пускане. Бива я, на година май стана, но си иска да я чистиш, не си стои лъскава. Нашата вода е много варовита, така че може да не съм ориентир. И слушалка имам, пак от предно пускане, тя ми харесва.

# 22
  • софия
  • Мнения: 25 202
Аз ще купя само био масло утре. Може и някоя поръска за разкош.

# 23
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 912
Купих Гран Падано (резерва, серия Делукс). Някой пробвал ли го е и дали му харесва?

Последна редакция: нд, 03 ное 2019, 22:17 от Angela61

# 24
  • Мнения: 10 174
Алеле, една салата да направя и вече 2 страници сте изписали...

Брадичке, благодаря за темата! Не е ли време да махнем тампоните за почистване на грим от НЕхаресваните продукти 🤔, в една от темите за козметика са любими на много народ, аз също си ги харесах.

Кой гурме ориз да купя? Тази загряваща подложка за кола не може ли да се включи и за офис стол? 😂

# 25
  • София
  • Мнения: 18 635
Аз ще взема и от трите ориза ,мисля де.

# 26
  • Мнения: 68 368
Аз ще взема и от трите ориза ,мисля де.

Ще ти се дръпнат очите от толкова много ориз 😆😆😆

# 27
  • София
  • Мнения: 5 546
За гурме ориз ще ходя утре аз и компот от кайсии.
Кой гурме ориз? Не видях нищо , може ли линк или снимка?

# 28
  • Мнения: 39 048
Записвам се в темата със страх. Такава сладка седмица почва, че ще минавам около щандовете с коледни лакомства и само ще преглъщам. Има едни шоколадови сладки- 500 гр. за 9.90. Как ви се струват? Кутията е тежка и стават за подарък, но какво има в нея?

# 29
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 651
И аз при вас Simple Smile
Някой купи ли маркуч за душ слушалка да каже бива ли?!
Хубав е, имам един и един резерва. От няколко години ползваме, до резервата не сме стигали. А от строителните магазини ги харчим като топъл хляб, на няколко месеца по 1.

Общи условия

Активация на акаунт