Подготовка за малкия човек - тема 9

  • 36 451
  • 760
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 101
Нашият видеофон е Моторола, пак с приложение на телефона и мога отвсякъде да я наблюдавам, както и таткото,  показва температура, мога да пускам песнички, да говоря чрез камерата, има и нощен режим. В България струва 350 лв, но аз го поръчах от английски сайт и ми излезе 130 лв.

# 571
  • Мнения: 229
Аз също използвам такъв, които е за видионаблюьени на помещения, но го водят и за наблюдения на деца. Тегли се приложение на телефона и можеш да наблюдава от всякакво разстояние, ММ редовно поглежда бебчо през деня докато е на работа. Върши много добра работа, като недостатък отчита, че е нужен контакт близо или да се ползва разклонител и необходимостта от WiFi.. Но пък в крайна сметка и двете неща вече навсякъде ги има.
Може ли да споделите точно какъв модел използвате?

# 572
  • Мнения: 843

Може ли да споделите точно какъв модел използвате?
[/quote]
TRX-ROBOT20 – 1080P WIFI

# 573
  • Мнения: 5 760
Дами, режете ли етикетите от вътрешната страна на дрешките, за да не дразнят бебето?🤔

# 574
  • Мнения: 25 824
Дами, режете ли етикетите от вътрешната страна на дрешките, за да не дразнят бебето?🤔
не съм рязала нищо Rolling Eyes

# 575
  • Мнения: 3 957
Само ако са много големи. Да свиква така, на мъжа ми на 30 години винаги трябва да са му изрязани до края, защото му боцкало.. Не искам и тя да е такава лигла Grinning

# 576
  • Мнения: 35 156
Единствено на някои дрехи от Лидл или Уайкики, защото техните етикети са 3 тома

# 577
  • Мнения: 1 109
Благодаря за отговорите относно бебефоните и видеофоните!

Имам още един въпрос относно кошарата след 6ти месец. Дали може вместо стандартна кошара да се купи от онези легла, които са само рамка и матрак? Не знам как да ги обясня, затова слагам снимка. Чудим се дали не е по добре - хем да не сменяме кошарата след една година пак, хем да няма опастност от падане, защото матракът си е на земята един вид. И без това такова легло мислим да купим за по нататък, та се чудихме дали може направо да се ползва от 6ти месец нататък . Може би майките, които вече имат опит с едно дете могат да кажат удачно ли би било. Четох също из темите, че доста деца дори след годинка и примерно два месеца минават на обикновено легло и затова се замислих, пък и хич не ги харесвам тези кошари... Струва ми се страшно да се покатери бебето и да падне от толкова високо.. От матрак на земята нада ли би имало такава опастност. Ето я и снимката:



Благодаря!

Последна редакция: ср, 15 яну 2020, 04:44 от lovingsun

# 578
  • Мнения: 872
Лично на мен ми се струва, че не е удобно всеки път да се навеждал до земята за да вдигнеш бебето

# 579
  • Мнения: 35 156
Моето дете както се върти, още не смея да махна рамката на кошарата.
Иначе, доста хора предпочитат такива легла. Но аз не бих ползвала такова, защото мисля, че ще му е студено на детето.

# 580
  • Мнения: 7 157
И на мен ми се вижда неудобно - доста ниско и това покривче би ми пречело че съм висока

# 581
  • Мнения: 35 156
На покривчето обикновено слагат или балдахин или лампички.

# 582
  • Мнения: 5 563
Като визия ми допадат, ако се съчетае с идеята на стаята става много свежо, но ме притеснява същото като PeacockLove.. няма ли да му е студено долу на земята?
Нашат кошара е 120/60 и сина ми на 9месеца все още спи в нея, като гледам ще иде и след годинката даже.

# 583
  • Мнения: 35 156
Нашата е 70/140 и си спи в нея без проблеми. А е на 2 и 3м.

# 584
  • София
  • Мнения: 39 847
Като визия кошарата е ок. За мен обаче е ниска и няма да е удобно за обслужване на бебето.

Дъщеря ми спеше на матрак на земята, но беше по-голяма (7г). И пак ми беше неудобно да клякам и да я завивам, целувка за лека нощ и т.н. Поне с едно клякане обслужвах двама Joy - тя спеше на матрак, а до него под ъгъл беше леглото на малкия.

За подобна кошара може би възрастта на детето трябва да е 2-3г.

Общи условия

Активация на акаунт